Koniec júna prinesie do nášho mesta ešte mierne ochladenie a dažďové prehánky, avšak začiatok júla to všetko napraví. Nový mesiac zo sebou prinesie aj otepľovanie a koncom týždňa už môžeme očakávať naozaj letné počasie.

pocasie bystrica

Pondelok (29.6.) nás privíta dennou teplotou v okolí 20 stupňov Celzia a výraznými dažďovými prehánkami, ktoré by sa však v poobedňajších hodinách upokojiť.

Utorok (30.6.) prinesie dennú teplotu, ktorá vystúpi na 22 stupňov Celzia a polooblačný deň. Nočná teplota však môže klesnúť pod 12 stupňov Celzia.

Streda (1.7.) bude polooblačná s dennou teplotou, ktorá vystúpi na 24 stupňov Celzia. Streda bude dňom, kedy sa pomaličky začne otepľovať na letné teploty.

Štvrtok (2.7.) bude počasím podobný strede, denná teplota vystúpi na 24 stupňov Celzia, nočná teplota neklesne pod 15 stupňov avšak počas dňa môžeme očakávať mierne prehánky.

Piatok (3.7.) prinesie jasný slnečný deň pri dennej teplote 26 stupňov Celzia.

Sobota (4.7.) bude už naozaj letná a plná slnka. Denná teplota vystúpi na 28 stupňov Celzia, nočná neklesne pod 19 stupňov.

Nedeľa (5.7.) prinesie najteplejší deň týždňa, kedy sa denná teplota vyšplhá až k teplotám mierne prevyšujúcim 30 stupňov Celzia. Celý deň bude slnečný, vhodný na oddych pri vode.