Posledný augustový víkend priniesol na naše územie znovu tropické teploty vzduchu. V úvode posledného prázdninového týždňa sa mierne ochladí, avšak ku koncu týždňa sa denné teploty vzduchu opäť majú vyšplhať až k tropickým 30-kam. 

Pondelok (28.8.) má byť prevažne jasno. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od 13 do 15 stupňov Celzia. Najvyššia teplota vzduchu bude v rozmedzí 21 až 23 stupňov Celzia.

Utorok (29.8.) má priniesť opäť prevažne jasnú oblohu. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom zostane nezmenená, a teda bude do 23 stupňov. Ranná teplota vzduchu má byť od 12 až do 14 stupňov Celzia.

Streda (30.8.) má byť slnečná. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných 15 až do popoludňajších 25 stupňov Celzia.

Štvrtok (31.8.) prinesie znovu slnečnú a jasnú oblohu a rannú teplotu okolo 17 stupňov Celzia. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do 29 stupňov.

Piatok (1.9.) bude z rána v znamení oblačnej oblohy s rannou teplotou okolo 19 stupňov Celzia. Počas dňa sa oblačnosť má rozpadať, a tak v poobedňajších hodinách očakávame opäť jasnú oblohu. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do 30 stupňov.

Sobota (2.9.) má byť polooblačná. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných 20 až do popoludňajších 27 stupňov Celzia.

Nedeľa (3.9.) bude v znamení zamračenej oblohy. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných 19 až do popoludňajších 26 stupňov Celzia.

A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice. Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici.