Celý nasledujúci týždeň bude zväčša upršaný s dennými teplotami nad bodom mrazu. Aj keď môžu prísť aj mierne snehové prehánky, sneh sa pri takýchto teplotách a daždi určite neudrží.

pocasie dazdPondelok (12.1.) sa má denná teplota pohybovať v okolí dvoch stupňov Celzia. Počas celého dňa má mierne snežiť, k večeru môžu mierne dažďové prehánky vystriedať sneženie. Nočná teplota klesne na -3 stupne, preto si dávajte pozor na poľadovicu.

Utorok (13.1.) oblačnosť ustúpi avšak teplota stúpne až na 5 stupňov Celzia. Tá nočná však môže klesnúť až o 10 stupňov, na -5 stupňov Celzia.

Streda (14.1.) sa oproti utorku nebude skoro vôbec líšiť. Denná teplota vystúpi na 5 stupňov Celzia, avšak oblačnosť má pribudnúť. Sneženie ani dážď očakávať nemusíme, nočná teplota však klesne na -6 stupňov.

Štvrtok (15.1.) teplota vystúpi na 4 stupne, zrána môžeme očakávať dážď. Noc zo štvrtku na piatok sa bude vyznačovať snežením a teplotou okolo bodu mrazu.

Piatok (16.1.) teplota nestúpne nad 3 stupne, počas dňa sa bude striedať sneh a dážď, ktorý pretrvá až do sobotňajšieho rána.

Sobota (17.1.) bude daždivá s teplotou okolo troch stupňov. Večer by však dážď malo vystriedať sneženie.

Nedeľa (18.1.) by už taká daždivá byť nemala. Denná teplota bude 2 stupne Celzia. V noci z nedele na pondelok by však malo prísť veľmi výrazné ochladenie, kedy by teplota mohla klesnúť až na -14 stupňov Celzia.