Uplynulý týždeň priniesol oteplenie a ani nasledujúci týždeň sa nebude líšiť od toho predchádzajúceho. Príjemné denné teploty a slnečné dni budú opäť striedať chladné noci.

pocasie sneh priroda zima, BBonline.sk |REGIONAL MEDIA, s.r.o.Pondelok (13.2.) má byť jasno alebo len malá oblačnosť. Ráno sa teplota vzduchu bude pohybovať od -4 do -6 stupňov Celzia. Počas dňa očakávame najvyššiu teplotu vzduchu v rozmedzí plus štyri až šesť stupňov Celzia a fúkať má slabý premenlivý vietor.

Utorok (14.2.) má byť opäť prevažne jasno alebo len malá oblačnosť. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to na hodnoty 7 až 9 stupňov Celzia. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od -4 do -6 stupňov Celzia.

Streda (15.2.) bude v znamení jasnej oblohy. Ranná teplota vzduchu má byť približne mínus jeden stupeň Celzia. Najvyššia denná teplota vzduchu bude plus desať stupňov Celzia.

Štvrtok (16.2.) má byť znovu v znamení jasnej oblohy s rannou teplotou vzduchu okolo -3 stupne Celzia. Najvyššia denná teplota vzduchu sa vyšplhá na plus deväť stupňov Celzia.

Piatok (17.2.) bude z rána prevládať polooblačná obloha, avšak postupne sa bude oblačnosť rozpadať, a tak nás opäť čaká jasná obloha. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných -3 až do popoludňajších desať stupňov Celzia nad nulou.

Sobota (18.2.) prinesie polooblačnú oblohu s rannou teplotou okolo nuly. Teplota vzduchu sa počas dňa bude pohybovať okolo sedem stupňov Celzia.

Nedeľa (19.2.) má byť oblačná až zamračená s rannou teplotou vzduchu plus jeden stupeň Celzia. Denná teplota vzduchu bude okolo +5 stupňov Celzia. Počas celého dňa treba počítať aj so slabými dažďovými prehánkami.

A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice. Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici.