Tohtoročné leto nezmení svoju tvár ani v jeho závere. Posledný augustový víkend ale môže, napriek hrozbe menej výdatných zrážok, priniesť príjemné teploty.

pocasie bystrica

Pondelok (25.8.) bude prevažne jasný ale chladný. Ráno očakávajte teploty len okolo 12 až 14 stupňov, popoludní najviac 18 až 20.

Utorok (26.8.) prinesie nad Banskú Bystricu výrazne viac oblačnosti, z ktorej môže popoludní aj zapršať. Stále bude chladno, len do 18 stupňov Celzia.

Streda (27.8.) má byť síce menej oblačná, no stále musíme počítať s dažďom, navyše i nárazovým vetrom. Bude ale teplejšie, keď sa ukazovatele na teplomeroch popoludní prehupnú cez 20 stupňov Celzia.

Štvrtok (28.8.) bude prevažne oblačný, neskôr sa obloha vyjasní. Zrážky predpokladané nie sú. Teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí od 12 stupňov ráno do 19 stupňov Celzia popoludní.

Piatok (29.8.) bude jasný, neskôr polooblačný, predbežne bez zrážok. Teplomery by už mali ukazovať viac než 22 stupňov Celzia.

Sobota (30.8.) má byť prevažne oblačná a so zrážkami najmä dopoludnia. Teplota vzduchu sa vyšplhá na najviac 25 stupňov Celzia.

Nedeľa (31.8.) bude obloha polooblačná a zrážky sa môžu v menšej miere vyskytnúť len miestami. Teploty sa vyšplhajú znova na úroveň okolo 25 stupňov Celzia.