Tlacova konferencia FK Dukla Banska Bystrica - 07.07.2014 - Banska BystricaMinulotýždňovým odvolaním trénera Norberta Hrnčára prievan vo futbalovej  Dukle neskončil. Klub dlhodobo sužovaný finančnými problémami po vzájomnej dohode opúšťa aj jeho generálny riaditeľ.

„FK Dukla, a.s. oznamuje, že na základe vzájomnej dohody dňom 15.10.2014 p. Tomáš Geist skončil v FK Dukla, a.s. vykonávanie funkcie generálneho manažéra klubu,“ zverejnil klub až v piatok na svojej internetovej stránke. Geist sa stal generálnym riaditeľom klubu najvyššej súťaže v závere roku 2010, keď vystriedal vo funkcii dnes futbalového agenta Richarda Čecha.

Dukla bola dosiaľ spätá s celou  profesionálnou kariérou Tomáša Geista a na rôznych manažérskych a vedúcich pozíciách v nej pôsobil zhruba dvadsať rokov. Vzhľadom na prebiehajúcu sezónu bude klub s Geistom spolupracovať aj naďalej. „FK Dukla,a.s. a p. Tomáš Geist sa dohodli na ďalšej vzájomnej spolupráci externou formou s využitím odborných znalostí a vedomostí p. Geista pri zastupovaní FK Dukla, a.s. vo vzťahu k orgánom Slovenského futbalového zväzu a Únie ligových klubov Slovenska,“ dodáva klubový portál.