Česko- Slovenský muzikál prináša divákom príbeh lásky, pri ktorom sa autori voľne inšpirovali dielom Alexandra Dumasa ml. – Dáma s kaméliami. Príďte si zaspomínať na najznámejšie hity legendárnej slovenskej kapely Elán.

osmy-svetadiel-A3Česko-Slovenský muzikál Ôsmy svetadiel sa odohráva v súčasnosti. Mladé dievča sa zriekne doterajšieho rodičmi podporovaného vzťahu s mužom z lepších kruhov. Prežíva s novým milencom čistú a úprimnú lásku bez ohľadu na spoločenské predsudky, zdravie či dôsledky. Ich ľúbostná idyla síce dosiahne naplnenie, no ich šťastie môže byť pominuteľné.

Hudba legendárnej kapely Elán umocňuje pútavé texty Borisa Filana a Petra Pavlaca pod režisérskou taktovkou Jána Ďurovčíka. V muzikáli sa predstavujú známe i neznáme hviezdy česko-slovenského muzikálového neba. Príbeh je voľne inšpirovaný románom francúzskeho dramatika Alexandra Dumasa ml. Krása vznešeného nešťastia, o akom nám rozpráva spisovateľ z 19. storočia, povyšuje príbeh o dáme s kaméliami na nadčasový príbeh lásky.

Do Banskej Bystrice vám muzikál pre obrovský záujem znova prináša Art production Martina Kucharíka. Vychutnať si ho budete môcť už v piatok 20. a sobotu 21. decembra o 19-tej hodine v športovej hale na Štiavničkách. Lístky sú v predaji prostredníctvom siete ticketportal.sk.

[youtube lLV0f750nyE 640 390]