Strecha je jedným z najdôležitejších prvkov budovy alebo konkrétne rodinného domu. Je kriticky dôležité, aby bola správne navrhnutá a realizovaná. Toto platí dvojnásobne v prípade plochých striech, pri ich hydroizolácii.

Hydroizolácia plochej strechy slúži na to, aby zabránila preniknutiu akejkoľvek vody do telesa budovy. Toto platí hlavne pre vodu vo forme dažďa, ale aj vodnú paru. Rovnako je potrebné, aby plnila svoju funkciu aj počas mínusových teplôt ktoré sa na našom území bežne vyskytujú už od neskorej jesene. Pri plochých strechách je dôležitý správny návrh použitých materiálov, a to vzhľadom na typ budovy a požiadavky.

Rovnako tak je dôležité, aby všetky práce boli vykonané precízne, s dôrazom na detail. Vode stačí minimálna nedokonalosť a môže dôjsť k zatekaniu vody cez strechu. Následky vedia byť dosť zlé. Je preto potrebné nájsť takého realizátora, ktorý vie zabezpečiť kvalitný výsledok. Vo firme Novoizol majú viac ako dvadsaťročné skúsenosti práve s plochými strechami a ich hydroizoláciou. Rovnako za nich hovorí veľké množstvo úspešných realizácií a spokojných klientov.

Pôsobenie firmy je na celom Slovensku, takže ak máte problém s plochou strechou stačí ich kontaktovať a uviesť pár základných informácií. Už na základe takýchto vstupných informácií sa dostanete k orientačnej cenovej ponuke. Zaujímavá je rovnako tak možnosť záruky, ktorá sa pri komplexnejších realizáciách môže vyšplhať aj na dvadsať rokov. Predpokladaná životnosť je potom ešte dva krát dlhšia.

V prípade že realizácia plochej strechy je súčasťou väčšej prestavby je možné že budete mať záujem o finálne upratovanie. Profesionáli v tejto oblasti Vám tiež môžu výrazne uľahčiť tieto neobľúbené povinnosti.