V piatok 14. januára 2011 sa uskutoční už druhý charitatívny ples mesta Banská Bystrica. Priestory Europa Culture Center  budú od 20.00 h dýchať secesnou atmosférou. Organizátori plesu totiž dali tento rok prestížnej spoločenskej udalosti podtitul Sen a fantázia secesie. Mesto Banská Bystrica v spolupráci s Parkom kultúry a oddychu a Rotary klubom Banská Bystrica venujú, podobne ako vlani, výťažok z plesu na charitatívne účely, konkrétne Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Banskej Bystrici.

Počas slávnostného večera sa predstavia: Bratislava Hot Serenaders , Edita Moravská alias Edit Piaf, Ľudová hudba Juraja Pecníka, Charlie dance studio Bratislava, Sweet Little Chicks, Tanečný klub Stella Žiar nad Hronom. Chýbať nebude ani kúzelník či tombola a hostí bude zabávať aj DJ Marian Snopko. Súčasťou plesového programu bude aj barmanská show, prezentácia cigár a hostia si budú môcť vychutnať aj atmosféru čajovne.

Lístky v hodnote 40 eur si záujemcovia môžu zakúpiť v budove MsÚ BB, Ul. Československej armády 26, (oddelenie pre šport a kultúru), resp. v Informačnom centre v budove Radnice na Námestí SNP 1 v Banskej Bystrici.