Veľký kúpeľný ples v Kúpeľoch Brusno sa s noblesou vracia so svojím 9. ročníkom. V sobotu 28. januára 2017 sa plesajúci hostia zabavia v sále Kúpeľného domu Poľana.

4Svojou tvorbou sa o náladu postarajú slovenský herec, moderátor, humorista a spevák Štefan Skrúcaný, mladá muzikálová speváčka Natália Hatalová a talentovaná Zvolenčanka Jana Filová. O tanečné otvorenie plesu sa postarajú mladí tanečníci Nikola Petrová a Adrian Belko. Skvelé menu ponúkne gastronomický zážitok a nebude chýbať ani tombola s luxusnými výhrami.

Kúpeľný ples je vyhľadávanou udalosťou a schádzajú sa naň hostia s celého Slovenka. O každoročný zážitok sezóny sa stará tím ľudí na čele s riaditeľom kúpeľov Štefanom Hrčkom, ktorým sa podarilo v predchádzajúcich sezónach uviesť na plese mená ako Karel Gott, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Vašo Patejdl, Makky Žbirka, Desmod a iní.

Vstupenky sú už v predaji. Viac informácií o plese i predaji vstupeniek nájdete na stránke www.kupelebrusno.sk či facebookovom evente podujatia, či na telefónnom čísle 048/4311 511.