„Dokáž, že na to máš! Jeden večer, desať pohostinstiev, desať pív. Zvládni to v piatok 19. septembra od 17:00 do 24:00, vyplň pivnú kartu, zahlasuj za najlepší podnik a najlepšie pivo, vhoď vyplnenú kartu do urny v poslednom podniku a môžeš získať skvelé ceny,“ aj tak pozývajú organizátori na prvú banskobystrickú pivnú míľu. 

mapa-kompletwebAkcia začína na banskobystrickom sídlisku Sásová v Sopráne. Účastníci si na požiadanie personálu vyzdvihnú Pivnú kartu, na ktorej nájdu zoznam všetkých desiatich podnikov, značky pív a cenu piva. V každom podniku sa preukážu Pivnou kartou a objednajú si pivo za zvýhodnenú cenu. Zvýhodnená cena platí v každom podniku na jedno pivo. Po zaplatení piva obdržia pečiatku do Pivnej karty, je už na každom či sa v podniku zdrží, alebo bude pokračovať ďalej. Pohostinstvá si pre zákazníkov pripravili aj iné zaujímavé akcie. Po zdolaní tretieho podniku na Pivnej míli majú účastníci možnosť využiť pivnú kartu aj na presun zo sídliska Sásová k najbližšiemu podniku, ktorý sa nachádza v meste. Postará sa o to IN TAXI za najlacnejšiu cenu 2,50 eura, stačí sa preukázať Pivnou kartou (cena platí na jednu jazdu z posledného pohostinstva v Sásovej k najbližšiemu v poradí na Námestí SNP). Posledným podnikom je Nautilus Pub, kde bude umiestnená urna do ktorej vhodíte vyplnenú Pivnú kartu t.j. meno, priezvisko, tel. číslo, najlepší podnik a takisto aj najlepšie pivo.

Zoznam podnikov Pivnej míle

  1. SOPRÁNO – Urpín 10° 0,75 €
  2. Luxor bar – Zlatý bažant 10° 0,85 €
  3. Piváreň 37 – Corgoň (tankový) 12° 0,50 €
  4. Steak House – Plzeň 12° 1,50 €
  5. Em café – Plzeň 12° 1,20 €
  6. Klub Slobodného vysielača – Perla (nepasterizovaná, nefiltrovaná) 11,5° 0,50 €
  7. Rock Pub Peklo – Urpín 12° 0,90 €
  8. NJOY – Urpín 10° 0,90 €
  9. Bodega de La Havana – Erb 12° 2,20 €
  10. Naurilus Pub – Smädný Mních 10° 1,00 €

pivna-karta-obe-stranywebAk sa pri hlasovaní za najlepšie pivo rozhodnete pre Urpín 10°, alebo Plzeň 12° dopíšte číslo podniku, v ktorom bolo najlepšie.

PIVNÁ KARTA obsahuje QR kód, po jeho načítaní smartfonom  sa zjaví mapka Pivnej míle, v prípade akýchkoľvek otázok počas večera (19. septembra) bude možné pridávať komentáre priamo k tejto mapke, odpoveď dostanete v čo najkratšom čase.

Súťaží sa o skvelé ceny:

Večera pre dvoch (Fugerov dvor)
Voucher 25 € (Steak hous)
Flaša Havana Club (Bodega De La Havana)
Voucher na konzumné 20 €(Nautilus Pub)
Tričká Pivná míľa
Darčekové predmety Slobodný vysielač (tričká, šiltovky,…)

Pivná karta je zlosovateľná len ak je správne vyplnená (10 pečiatok, meno, priezvisko, tel. kontakt, najlepší podnik, najlepšie pivo)

Do obehu pôjde 500 Pivných kariet, v nedeľu 21. septembra budú zverejnené výsledky súťaže (najlepšie pivo, najlepší podnik, výhercovia cien, počet zúčastnených a počet účastníkov ktorí pokorili pivnú míľu) na Facebook stránke Pivnej míle.