Medzinárodný deň detí tento rok pripadol na stredu, no školáci či škôlkari si nemusia zúfať. Europa Shopping Center k príležitosti tohto najmilšieho sviatku v roku pripravila bohatý program pre všetky deti a ich rodičov i starých rodičov na nedeľu 5. júna 2022. Tešiť sa môžete na spev, tanec, divadielko, množstvo darčekov aj sladkých i zdravých prekvapení. 

Po Vianociach a narodeninách je Deň detí bezpochyby jeden z najobľúbenejších sviatkov nielen všetkých detičiek, ale aj ich rodičov či starých rodičov.

Tí sa tešia, že môžu so svojimi ratolesťami stráviť deň v čistej detskej radosti a preniesť sa tak na okamih aj do vlastných detských čias.

„Ak pri príležitosti Dňa detí hľadáte vhodný program pre vašu rodinu, príďte si užiť nedeľné poobedie do Europa SC a vašim detičkám tak pripravíte deň plný zábavného aj poučného programu s mnohými príležitosťami hrať o krásne ceny a občerstviť sa typickými detskými pochúťkami,“ pozýva na lákavý program Margaréta Saktorová, Marketing Manager Europa SC.

Divadielko, súťaže aj mini disco

Novinka v Europa SC v podobe Divadla už do centra prilákala mnohých divákov. Tentokrát sa divadielko odohrá priamo v rámci programu Nedeľnej detskej párty v centrálnej zóne Europa SC na prízemí. Divadlo pod Balkónom prinesie obľúbenú rozprávku Soľ nad zlato, tanečníci z Bailadora Dance Group viackrát vystúpia so svojou tanečnou show a do tanca pozvú aj všetkých návštevníkov. Od tanca si detičky oddýchnu pri rozmanitých súťažiach, v ktorých budú hrať o atraktívne vecné ceny a občerstviť sa môžu zmrzlinou či cukrovou vatou, ktorá bude v rámci programu ZDARMA! Odmenou za tanečné kreácie bude deťom aj zdravé osvieženie v podobe ovocných pohárov a štiav.

S malými i veľkými milovníkmi detských pesničiek si zaspieva aj populárna a medzi deťmi dobre známa a talentovaná DÚHALKA, ktorá vystúpi o 13:30 hod. Do tajov v detskom svete obľúbenej mágie vás zavedie kúzelník TALOSTAN so svojim čarovným vystúpením o 16:00 hod. V rámci programu detskej párty nebude chýbať populárne maľovanie na tvár pre malých šibalov a pôvabné malé slečny si budú môcť vyskúšať obľúbené zapletanie vrkôčikov.

Bystrickou Europou sa bude už túto nedeľu od 13.00 do 17.00 h rozliehať džavot, detský smiech a radosť z osláv Dňa detí počas dúhovej detskej párty, na ktorú vás srdečne pozývame.

Podrobný program nájdete tu.