Pre stredajší obed som si vybral trošku lenivejšiu variantu z ponuky obedových menu na BBonline. Objednával som si jedlo priamo domov. Pre donášku som si vybral Halo Pizza, ktorí vlastne jedlo inou formou ani neponúkajú.

hallo pizza obed (2)-2Svoj obed som si vybral spomedzi dvanástich jedál, ktoré boli v ponuke. Pätica jedál z kuracieho mäsa na rôzne spôsoby, dve jedlá so syrom, palacinky na sladko aj slano, dva druhy šalátov, ale aj klasický cordon bleu. Polievky boli na výber dve, slepačí vývar a zemiaková polievka s pizza štangličkou.

Telefonická objednávka trvala veľmi rýchlo a bolo mi oznámené, že obed doručia za hodinu až hodinu a pol. Zvonček mi však zabzučal už po 45-minútach a kuriér mi postupne odovzdal nádobku po nádobke s tým, že mi ku každej povedal, čo v nej je. Po zaplatení som otvoril prvé balenie, s polievkou.

Polievka

Vybral som si zemiakovú polievku s pizza štangličkou. Veľmi ma prekvapilo, že aj napriek donáške bola polievka aj hlavné jedlo ešte stále teplé. Keby som však polievku prelieval do taniera, určite už stratí svoju teplotu, avšak z plastového téglika bola stále dostatočne teplá. Polievka bola hustá, plná zemiakov a skutočne sýta. Chuťovo jej nechýbalo nič, kto má rád polievku tohto druhu, určite by si s ňou nemal žiadny problém. Ja osobne poznám túto polievku iba vo variante na kyslo, na tento spôsob mi chutila možno ešte viac. S pizza štangličkou by táto porcia mohla niekomu stačiť, ako taký menší ľahší obed.

hallo pizza obed (3)-2

Hlavné jedlo

hallo pizza obed (4)-2Ako hlavné jedlo som si vybral kurací steak na lístkovom špenáte s maslovými zemiačikmi. Po rozbalení alobalu vidím zemiaky na jednej strane a na druhej kurací steak, ktorý leží na špenáte. Jedlo stále ako tak teplé, na donášku si myslím, že môže byť. Zemiaky uvarené tak, že sa v ústach veľmi ľahko rozplývali, mäso v kombinácii so špenátom bolo taktiež fajn. K tomu celému bol pribalený ešte zeleninový šalát. Celkovo ma jedlo zasýtilo možno až príliš, čo mi však vôbec nevadilo. Pri jedle na donášku máte dve možnosti. Buď si jedlo vyložíte na tanier a hrozí tak umývanie vlastného riadu :), alebo skúsite obed skonzumovať priamo z prinesených alobalových pevných obalov. Hrozí však, že vám však, že chuť alobalu budete cítiť priamo vo vašich ústach, čo neodporúčam.

Tento obed hodnotím celkovo pozitívne. Aj keď nemáte čas ísť na obed niekde do najbližšej reštaurácie, jednoducho si ho môžete objednať domov, a to zo skutočne pestrej ponuky. Dorazí k vám v dobrej kvalite a ešte teplé. Časovo však treba rátať s hodinou aj keď som mal v stredu lepšiu skúsenosť. Za donášku k uvedenej cene menu nepriplácate nič ani pri jednom obede.

Aké skúsenosti máte s touto reštauráciou vy? Zdieľajte svoj názor v diskusii pod článkom…


Ak chcete vedieť, čo ponúkajú v reštaurácii Halo Pizza a ďalších 25 v našom meste dnes, pozrite si náš denný prehľad obedového menu v Banskej Bystrici. Ako nám chutilo v iných reštauráciách sa dočítate tu…