Družstvo Tiffany z banskobystrického fast-foodu, rovnako ako družstvo Leroy z kaviarne v srdci Banskej Bystrice sa spoja s hráčmi univerzitného UMB Hockey Teamu, aby divákom priniesli kvalitný športový zážitok.

Fanúšikovia hokeja si prídu na svoje, na ľade uvidia aj hokejové hviezdy Michala Handzuša a Ľubomíra Sekeráša. Úvodné buly zápasu vhodí primátor mesta Ján Nosko na zimnom štadióne v Banskej Bystrici 6. marca 2018 o 17.30 h a zápasom bude sprevádzať moderátor Marek Polo Polomský.

Počas prestávok budú diváci mať možnosť vyskúšať si zábavné zorbingové gule a občerstviť sa. Tento hokejový zápas je prístupný širokej verejnosti za príspevok na vstupné od 2 eur.

Všetky vyzbierané príspevky poputujú na podporu združenia Svetielko nádeje, ktoré od roku 2002 v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Banskej Bystrici zlepšuje životy detí a mladých ľudí s onkologickými a život limitujúcimi ochoreniami.

Po zápase sa diváci môžu presunúť na afterparty do Leroy, kde bude zábava pokračovať. Aktuálne informácie o podujatí môžete sledovať aj na facebook evente akcie.