ObFZ Banská Bystrica | 23.8.2013

ObFZ: Úradná správa č.7 a Delegačný list č.5

Úradná správa č.7, v Banskej Bystrici dňa 23.8.2013

Správy ŠTK a KM – predseda Milan Mecele

Upozorňujeme ŠK Selce na používanie zápisu o stretnutí s hlavičkou ObFZ Banská Bystrica prípadne SsFZ (nie iný). Zápis požadujeme vypisovať strojom prípadne na počítači, ale nie ručne.

Správy DK – predseda Július Kliment

D-I-5 Chovan Miroslav 1166483 FK Šalková B 1 stretnutie nepodmienečne od 21. augusta podľa 1-5a. Poplatok 10 € bol zahrnutý do mesačnej zbernej faktúry (MZF).

D-I-6 Očenáš Jozef 1128658 FK Selce 1 stretnutie nepodmienečne od 21. augusta podľa 1-5a. Poplatok 10 € v MZF.

D-I-7 Kosec Vladimír 1152247 FK Podkonice 6 stretnutí nepodmienečne od 21. augusta podľa 1-3b. Poplatok 10 € už bol uhradený na účet ObFZ.

D-I-8 Trnik Milan, nar. 10. 06. 1966 tréner FK Osrblie 4 stretnutia nepodmienečne zákaz viesť mužstvo dospelých z lavičky náhradníkov od 21. augusta podľa 1-3b. Poplatok 10 € zahrnutý v MZF.

Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od uverejnenia v Úradnej správe ObFZ Banská Bystrica.

Správy KR – predseda Peter Králka

  1. KR na svojom rokovaní prerokovala sťažnosť FK Jasenie na výkon AR1 Jozefa Gajdoša a následne sa zaoberala aj listom pána Gajdoša ohľadne stretnutia Poniky – Jasenie a prijala adekvátne opatrenia.
  2. Žiadame rozhodcov, ktorí budú delegovaní na stretnutia do Ľubietovej, Horných Pršian a Šumiaca, aby popísali na zadnú stranu zápisu o stretnutí stav sociálnych zariadení, šatní, ich vybavenie a stav hracej plochy.

Delegačný list č.5

I. trieda 5. kolo 1. septembra 2013 o 15,30

Braväcovo – Hronec (Auxt – Mikloš, Mereš – Pecník)

Staré Hory – T. Č. Balog (Kubančík – Rusko, Kalina – Piar)

Jasenie – Osrblie (Legíň – Belko, Pivarček – Sitarčík)

Lučatín – Podkonice (Gajdoš – Bulla, Caban – Prochádzka)

Valaská – Nemecká (Petrík – Sáliš, Smoleň – Uhrín)

Bacúch – Poniky  NE o 13,00 (Štrba – Auxt, Mereš – Pecník)

Selce – Heľpa (Majer I. – Majer M., Dírer – Mecele)

II. trieda skupina A  5. kolo 1. septembra 2013 o 15,30

Riečka – Harmanec (Rosenberger – Hikker)

Malachov – Králiky (Rumanovský – Majer F., Jastrab)

Horné Pršany – Tajov (Mišány – Zeman, Alberty)

II. trieda skupina B  5. kolo 1. septembra 2013 o 15,30

Dúbravica – Šalková B (Marček – Pastorek M., Pastorek A.)

Selce B-Baláže – Strelníky /ihr. Baláže / NE 10,30 (Pastorek M. – Marček, Pastorek A.)

Mičiná – Hiadeľ (Fábry – Ondrejka)

II. trieda skupina C  5. kolo 1. septembra 2013 o 15,30

Beňuš – Pohr. Polhora (Palider – Štrba)

Michalová – Šumiac (Bošeľa – Godál, Pančík)

Brusno B – Polomka  NE 10,30 (Zeman – Petrík, Sáliš)

Stretnutia riadené SsFZ:

III. LSŽ a MŽ 2. kolo 4. septembra 2013 o 14,30/16,30

Partizán Čierny Balog – Hriňová (Auxt)

Nová delegácia:

II. trieda skupina A 14. kolo 29. augusta 2013 o 16,00

Králiky – Tajov (Riša – Martinka, Zeman – Pecník)

Zmena telefónnych čísiel: Milan Pastorek – 0918 182 698, Adam Pastorek – 0917 935 411.