Úradná správa č.39, v Banskej Bystrici 11.5.2012
Oznamujeme rozhodcom a delegátom zväzu, ktorým ešte neboli odoslané peniaze za rozhodovanie na účet, že sa tak stane po naplnení účtu ObFZ a úhrade faktúr futbalových klubov. Momentálne sa na účte ObFZ nachádzajú len najnutnejšie prostriedky na úhradu nevyhnutných nákladov na chod sekretariátu (telefón, prenájom, úhrada dane).
Správy ŠTK a KM – predseda Milan Mecele
1. ŠTK predvoláva na deň 16. mája 2012 o 15,30 hodine z MFS 2. triedy skupiny A 30. kolo Nemecká – Králiky k preriešeniu prípadu inzultácie rozhodcu:
z FK Nemecká: Marek Vančo 890629 – kapitán mužstva, Jaroslav Klinec – vedúci mužstva, Ján Pavelka – hlavný usporiadateľ.
z FK Králiky: Ján Brašeň 850328 – kapitán mužstva, Milan Plavec 750114 – vylúčený hráč, Peter Dobrota 790826 – hráč, Peter Dzúrik – vedúci mužstva.
rozhodcov stretnutia: Erik Turňa a Marek Smoleň.
2. Upozorňuje FK Strelníky na povinnosť označenia usporiadateľov reflexnými vestami. Prípad postupujeme na DK.
3. Súhlasíme po vzájomnej dohode klubov s odohratím MFS 2. triedy skupiny B 19. kolo Bacúch – Šumiac dňa 27. mája 2012 (nedeľa) o 14,00 hodine na ihrisku v Polomke.
Správy DK – predseda Július Kliment
D-I-93 Pribula Ondrej 890303 FK Valaská 1 stretnutie nepodmienečne od 2. mája 2012 podľa 1-5a.
D-I-94 Baloha Andrej 811022 FK Pohorelá 1 stretnutie nepodmienečne od 2. mája 2012 podľa 1-5a.
D-I-95 Klimáček Michal 830324 FK Hronsek 1 stretnutie nepodmienečne od 2. mája 2012 podľa 1-5a.
D-I-96 Uličný Michal 910330 FK Baláže 1 stretnutie nepodmienečne od 7. mája 2012 podľa 1-5a.
D-I-97 Rozim Kamil 840701 FK Harmanec 2 stretnutia nepodmienečne od 9. mája 2012 podľa 1-4a.
D-I-98 Boháčik Dávid 970124 FK Šalková žiaci 1 stretnutie nepodmienečne od 9. mája 2012 podľa 1-5a.
D-I-99 Maľa Ján 870106 FK Dúbravica 1 stretnutie nepodmienečne za 4 ŽK od 2. mája 2012.
D-I-100 Porubský Martin 860830 FK Jakub 1 stretnutie nepodmienečne od 2. mája 2012 podľa 1-5a.
D-I-101 Gašparík Ivan 810701 FK Jakub 1 stretnutie nepodmienečne od 2. mája 2012 podľa 1-5a.
D-II-16 DK trestá FK Baláže pokutou 10 + 7 € za hrubé nešportové správanie sa funkcionárov v MFS 1. triedy 19. kolo Hronec – Baláže. Splatnosť pokuty je do 24. mája 2012.
D-II-17 DK trestá FK Hronec pokutou 20 € za neospravedlnenú neúčasť na zasadnutí DK a nedostatočnú usporiadateľskú službu v MFS 1. triedy 19. kolo Hronec – Baláže. Splatnosť pokuty je do 24. mája 2012.
D-I-102 Chaban Vladimír 750812 FK Baláže 4 stretnutia nepodmienečne od 5. mája 2012 podľa 1-3b. Poplatok 7 € uhradiť do 24. mája 2012.
D-I-103 Chaban Vladimír starší FK Baláže – zákaz výkonu akejkoľvek funkcie počas MFS do 20. júna 2012. Poplatok 7 € uhradiť do 24. mája 2012.
D-II-18 DK trestá FK Strelníky pokutou 10 € za porušenie športovo-technických zásad bod F Rozpisu majstrovských futbalových súťaží ObFZ. Pokutu uhradiť v termíne do 24. mája 2012.
D-I-104 DK zastavuje dňom 9. mája 2012 činnosť hráčom FK Králiky: Ján Bednár 730901, Milan Plavec 750104 a Peter Dobrota 790826 až do vyšetrenie udalostí z MFS 2. triedy skupiny A 30. kolo Nemecká – Králiky.
D-II-19 DK trestá FK Mičiná pokutou 20 € za urážlivé a výhražné výroky na adresu rozhodcov v MFS 2. triedy skupiny A Mičiná – Jakub dňa 8. mája. Splatnosť pokuty je do 24. mája 2012.
Zastavenie činnosti na 1 stretnutie nepodmienečne za 4 ŽK od 7. mája 2012:
Matej Kaliský 890821 FK Staré Hory, Igor Šišiak 820308 FK Lučatín a Matej Vaník 840324 FK Lučatín.
Zastavenie činnosti na 1 stretnutie nepodmienečne za 4 ŽK od 9. mája 2012:
Branislav Janko 690308 FK Hronec, Ondrej Majer 841125 FK Mičiná, Daniel Demeter 910709 FK Jasenie, Igor Sarvaš 830426 FK Mýto pod Ďumbierom, Michal Švancara 850307 FK Braväcovo a Matej Mokroš 840716 FK Lučatín.
Neprerokované priestupky:
Ivan Rybársky 830315 FK Horné Pršany – chýba zápis o stretnutí.
Žiadosť o zmenu trestu:
Miloš Babeľa 890626 FK Heľpa zostatok trestu 1 stretnutie nepodmienečne sa mení na trest 1 stretnutie podmienečne do 31. augusta 2012.
Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od uverejnenia v Úradnej správe ObFZ Banská Bystrica.
Správy KR – predseda Peter Králka
1. KR upozorňuje rozhodcov na vypisovanie zápisov o stretnutí v 1. triede písacím strojom prípadne na PC (Biely).
2. Neskoro doručené zápisy o stretnutí:
Tomáš Kolofík – z MFS Jakub – Tajov z 1. mája 2012, Matúš Štrba (Michalová-Pohorelá), Ján Spodniak (Hronsek-Šalková B) a Peter Kosec (Malachov-Priechod B).
Delegačný list č. 22
I. trieda 22. kolo 20. mája 2012 o 17,00
Jasenie – Staré Hory (Zeman – Majer I., Smoleň – Prochádzka)
Mýto – Hronec (Majer M. – Hikker, Cseky – Piar)
Harmanec – Lučatín (Kubančík – Ondriga, Dírer – Kotrán)
Tatran Čierny Balog – Dolná Lehota (Gajdoš – Medveď , Melicher – Sitarčík
Baláže – Braväcovo NE 10,30 (Kolofík – Kučera, Kosec- Piar)
Osrblie – Poniky (Caban – Rumanovský, Kosec- Pecník)
Podkonice – Heľpa (Mišány – Spodniak, Bunganič – Lauer)
II. trieda skupina A 24. kolo 20. mája 2012 o 17,00
Hronsek – Horné Pršany (Rosenberger – Vereš, Gondek)
Strelníky – Nemecká (Ivanič – Dráždik)
Mičiná – Malachov (Čunta – Fábry)
Tajov – Šalková B (Kalina – Tůma)
Riečka – Priechod B (Höger st. – Hudák)
Hiadeľ – Králiky (Petrík – Snopko)
Jakub – Ľubietová (Kučera – Sáliš)
II. trieda skupina B 18. kolo 20. mája 2012 o 17,00
Valaská – Bacúch (Spišiak – Štrba)
Šumiac – Polomka /Telgárt/ (Dorčiak – Mereš)
Michalová – Beňuš (Godál – Pančík)
Pohorelá – Pohr. Polhora (Siman – Bošeľa)
Mládežnícke stretnutia:
I. trieda starší žiaci 16. kolo 20. mája 2012
Jasenie – Beňuš 15,00 (Smoleň)
Harmanec – Savon BB 15,00 (Ondriga – Dírer)
Mladší žiaci 9. kolo 20. mája 2012 o 10.00
Sásová – Priechod (Kalina)
Selce – Dukla C (Fábry)
Stretnutia riadené SsFZ:
V. liga dorast 22. kolo 20. mája 2012 o 14,30
Tatran Čierny Balog – Dolná Strehová (Melicher – Gajdoš)
II. LSŽ a MŽ JUH 22. kolo 19.mája 2012 o 10,00 a 12,00
Badín – Krupina (Gajdoš)
III. LSŽ a MŽ skupina C 16. kolo 20. mája 2012 o 10,00 a 12,00
Slovenská Ľupča – Hontianske Nemce (Majer I.)
Horehron – Kremnica 11,00/13,00 (Spišiak)
I. liga MŽ 23. kolo 19. mája 2012 o 10,00/11,30
Jupie Banská Bystrica – Ružomberok (Tajov) (Dírer)