Quantcast

Úradná správa č. 39, v Banskej Bystrici dňa 10. mája

Správy ŠTK a KM – predseda Milan Mecele

1. Súhlasíme po vzájomnej dohode s odohratím MFS 1. triedy 23. kolo Podkonice – Jakub dňa 24. mája 2013 (piatok) o 18,00 hodine na ihrisku FK Podkonice.

2. Žiadame FK Králiky o zaslanie novej dohody o odohratí neodohraného MFS 2. triedy skupiny A 17. kolo Králiky – Horné Pršany.  Vzhľadom na dodržanie regulárnosti súťaže a súťažného poriadku musí byť toto stretnutie odohrané najneskôr  do konca 24. kalendárneho týždňa (do 16. júna).

3. Súhlasíme po vzájomnej dohode klubov s odohratím MFS 2. triedy skupiny B 24. kolo Bacúch – Michalová dňa 26. mája 2013 (nedeľa) o 14,30 hodine na ihrisku v Beňuši ako predzápas stretnutia Beňuš A – Dolná Lehota.

4. Súhlasíme s odohratím MFS 1.triedy starších žiakov 11. kolo Valaská – Heľpa dňa 12. mája 2013 o 10,00 hodine na ihrisku FK Hronec.

Správy DK – predseda Július Kliment

D-I-54 Gašperan Martin 820317 FK Beňuš juniori 1 stretnutie nepodmienečne od 7. mája podľa 1-1a.

D-I-55 Moncoľ Ján 840716 FK Strelníky 1 stretnutie nepodmienečne od 7. mája podľa 1-1a.

D-I-56 Majer Ivan 931225 FK Strelníky 4 stretnutia nepodmienečne od 7. mája podľa 1-3b.

D-I-57 Žabka Ján 750808 FK Harmanec 18 mesiacov nepodmienečne od 30. apríla 2013 do 30. októbra 2014 podľa 1-6/3b.

D-I-58 Mesík Ivan 760602 FK Baláže 1 stretnutie nepodmienečne od 2. mája 2013 podľa 1-5a.

D-I-59 Peťko Jozef 920925 FK Osrblie 2 stretnutia nepodmienečne od 7. mája 2013 podľa 1-6/1a.

D-I-60 Očenáš Jozef 810906 FK Baláže 1 stretnutie nepodmienečne od 7. mája 2013 podľa 1-5a.

D-I-61 Zmajkovič Richard 1180543 FK Staré Hory 1 stretnutie nepodmienečne od 7. mája 2013 podľa 1-5a.

D-II-10 DK trestá na návrh ŠTK FK Harmanec zastavením činnosti na 1 stretnutie nepodmienečne (mínus 3 body po skončení súťaže) za inzultáciu rozhodcu hráčom na hracej ploche v MFS 1. triedy 19. kolo Staré Hory – Harmanec plus pokutou 20 + 7 € za prerokovanie priestupku. Splatnosť pokuty je do 21. mája 2013.

D-II-11 DK trestá na návrh ŠTK ŠK Sásová pokutou 200 € za porušenie článku 9 Rozpisu súťaží ObFZ (štart hráčov v družstve prípravky). Splatnosť pokuty je do 21. mája 2013.

Zmena trestu:

Pavel Tešlár 1101116 FK Hronsek zostatok trestu 1 stretnutie nepodmienečne bol zmenený na 1 stretnutie podmienečne dňom 7. mája 2013 s účinnosťou do 31. augusta 2013.

Zastavenie činnosti na 1 stretnutie nepodmienečne za 4 ŽK od 2. mája 2013:

Mikuláš Kukuľa 850806 FK Heľpa,  Marián Mesík 1049094 FK Baláže, Pavel Fraňo 730209 FK Horné Pršany.

Zastavenie činnosti  na 1 stretnutie nepodmienečne za 4 ŽK od 7. mája 2013:

Martin Lovás 1129886 FK Harmanec, Lukáš Gašpar 930420 FK Osrblie.

Neprerokované priestupky:

Jozef Orovčík 700622 FK Horné Pršany – chýba poplatok za 4 ŽK.

Maroš Kútik 890925 FK Šalková B – chýba poplatok za červenú kartu.

Oznamujeme funkcionárom FK Osrblie, že hráč Mário Pavlovský 920813 má podľa evidencie DK len tri žlté karty (v 4. , 5. a v 19. kole).

Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od uverejnenia v Úradnej správe ObFZ Banská Bystrica.

Správy TMK – predseda Miroslav Hruška

Nominácia hráčov na medzioblastný turnaj mladších žiakov – ročník narodenia 2001:

Jakub Uhrinčať, Filip Lichý, Samuel Jenat, Adam Kostúr, Matúš Lichý, Ivan Mesík (všetci Dukla Banská Bystrica), Adam Klement, Martin Auxt, Lukáš Levík, Peter Sojka (ŽP Šport Podbrezová), Michal Trnovský, Radovan Majer, Martin Rumanovský, Matúš Krnáč, Martin Hríbik (FK Jupie Banská Bystrica-Podlavice), Samuel Ďatko, Oliver Kováčik (Partizán Čierny Balog), Radoslav Dula (OFK Slovenská Ľupča).

Turnaj sa bude konať v utorok 21. mája 2013 od 9,00 hodiny na ihrisku FK Hliník nad Hronom. Zraz nominovaných hráčov bude ráno o 7,45 hodine pri reštaurácii Mýto na Partizánskej ceste v Banskej Bystrici.

Delegačný list č.22

I. trieda 22. kolo 19. mája 2013 o 17,00

Hronec – Braväcovo (Caban – Zeman, Štrba – Sitarčík)

Staré Hory – Lučatín (Kolofík – Dírer, Ondrejka – Uhrín)

Harmanec – Poniky (Kosec – Bulla, Mišány – Mecele)

T. Č. Balog – Heľpa (Krupík – Smoleň, Tůma – Procházka)

Baláže – Osrblie 10,30 (Mišány – Kosec, Dírer – Pecník)

Jakub – Valaská (Majer M. – Rumanovský, Jastrab – Piar)

Pohr. Polhora – Podkonice (Spišiak – Bošeľa, Auxt – Kotrán)

Dohrávka 17. kolo 22. mája 2013 o 17,30

Staré Hory – Baláže (Kubančík – Rumanovský, Dírer – Sitarčík)

 II. trieda skupina A 22. kolo 19. mája 2013 o 17,00

Hronsek – Malachov (Fábry – Ursíny, Sedliak)

Nemecká – Králiky (Majer I. – Kubančík, Rosenberger – Pecník)

Tajov – Šalková B (Kalina – Ondriga, Šajdík)

Strelníky – Dúbravica (Pastorek – Marček)

Riečka – Ľubietová (Spodniak – Petrík, Sáliš)

Hiadeľ – Brusno B (Hikker – Lešták, Alberty)

Horné Pršany – Mičiná (Gajdoš – Legíň, Pivarček)

II. trieda skupina B 23. kolo 19. mája 2013 o 17,00

Beňuš juniori – Beňuš A SO 14,00 (Palider – Krupík)

Polomka – Šumiac (Godál – Pančík)

Dolná Lehota – Bacúch (Mereš – Dorčiak)

 Mládežnícke stretnutia:

I. trieda starší žiaci 12. kolo 19.mája 2013

Šalková – Jasenie  NE 10,30 (Pivarček)

Beňuš – Heľpa  NE 10,30 (Palider)

Harmanec – Valaská  NE 15,00 (Bulla)

Stretnutia riadené SsFZ:

IV. liga dorast  JUH 22. kolo 18.mája 2013 o 17,00

Bacúch – Hriňová (Mikloš – Smoleň)

III. LSŽ a MŽ skupina C 18. kolo 18. mája 2013 o 10,00/12,00

Brusno – Hontianske Nemce (Majer I.)

I. liga MŽ A a B 23. kolo 18. mája 2013 o 10,00/11,30

Dukla Banská Bystrica – Zvolen (Tůma)

I. LSŽS  A a B 23. kolo 19. mája 2013 o 10,00/12,00

JUPIE Banská Bystrica – Bytča / Badín/ (AR 2 – Gajdoš)