Quantcast

Úradná správa č. 33, v Banskej Bystrici, 28. 3. 2014

Správy zo sekretariátu

Upozorňujeme futbalové kluby, že dňom 31. marca 2014 končí platnosť mobilného spojenia so sekretariátom. Mobil 0907 806 995 sa vracia pracovníkom SsFZ. Komunikácia s ObFZ bude možná len cez pevnú linku 048/ 41 42 254 cez pracovné dni od 7,00 hodiny do 15,30 ( v stredu do 17,00 hodiny) s výnimkou obednej prestávky, prípadne mailovou adresou: obfzbb1@gmail.com.

Športovo-technická komisia – predseda Peter Mazúch

1. Námietka kapitána hostí v MFS 2. triedy skupiny C 15. kolo Polomka – Pohronská Polhora bola prerokovaná a postúpená na doriešenie na KR.

2. Upozorňujeme FK Osrblie na povinnosť včasného vypisovania elektronického zápisu v zmysle SP pod hrozbou disciplinárnych opatrení.

3. Postupujeme na DK ŠK OPL Poniky za nevyplnenie elektronického zápisu.

4. ŠTK na základe kontroly ihriska povoľuje klubu Iskra Horné Pršany odohrať jarnú časť súťažného ročníka 2013/2014 na vlastnom ihrisku. Hostia majú zabezpečenú šatňu na Obecnom úrade v Horných Pršanoch.

Disciplinárna komisia – predseda Karol Bubniak

D-II-5 FK Družstevník Šumiac – na základe zistenia a objektívneho prešetrenia disciplinárneho opatrenia (DO) nezaplatenia pokuty DK upúšťa od potrestania a zároveň dňom 7. marca 2014 uvoľňuje činnosť futbalovému klubu.

D-I-73 Peter Grolmus 1239656 FK Pohronská Polhora, hrubé nešportové správanie (HNS) podľa článku 48/1b DP (urážlivé výroky voči rozhodcovi) udeľuje DK disciplinárne opatrenie (DO) 3 stretnutia nepodmienečne od 26. marca 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do mesačnej zbernej faktúry (MZF).

D-I-74 Peter Nesteš 1149875 FK Riečka, zakázaná hra – stiahnutia súpera rukou, podľa článku 45 DP udeľuje DK DO 2 stretnutia nepodmienečne od 26. marca 2014, poplatok 10 € bol zahrnutý v MZF.

D-I-75 Dávid Selecký 1256022 FK Lučatín, HNS – hrubá urážka rozhodcu, podľa článku 48/1b DP udeľuje DO 4 stretnutia nepodmienečne od 26. marca 2014, poplatok 10 € zahrnutý do MZF.

D-I-76 Peter Štulajter 1130955 FK Jasenie, podrazenie súpera bez lopty odzadu, podľa článku 45 DP udeľuje DO 2 stretnutia nepodmienečne od 26. marca 2014, poplatok 10 € zahrnutý v MZF.

D-I-77 Miloš Babeľa 1182982 FK Heľpa, telesné napadnutie – vrazenie do súpera, podľa článku 49/1a DP udeľuje DO 3 stretnutia nepodmienečne od 26. marca 2014, poplatok 10 € zahrnutý v MZF.

D-II-6 DK v súlade s článkom 64, odstavec 1 písmeno B ukladá klubu ŠK OPL Poniky DO podľa článku 64/4 DP pokutu 10 € za porušenie povinnosti vyplývajúcej z rozhodnutia Konferencie ObFZ (nevypísanie elektronického zápisu). Pokuta bola zahrnutá do MZF.

Proti rozhodnutiu DK je prípustná sťažnosť, ktorú možno podať v lehote do 7 dní od uverejnenia v úradnej správe.

Komisia mládeže – predseda Martin Majling

Posledný tohtoročný halový turnaj mládeže sa uskutočnil v nedeľu 23. marca v športovej hale v Slovenskej Ľupči. Bol to už XXI. ročník turnaja mladších žiakov o „Pohár Jána Šutku“. Jeho víťazom sa stali mladší žiaci ŠKM Savon Banská Bystrica pred klubom OFK Slovenská Ľupča, na treťom mieste skončili mladší žiaci ŽP Šport Podbrezová. Na turnaji boli vyhodnotení aj: najlepší strelec Adam Gazdík (Slovenská Ľupča), najlepší brankár: Lukáš Pôbiš (Braväcovo), najlepší hráč turnaja: Radko Gula (Slovenská Ľupča), najlepšia hráčka: Veronika Ždánska (ŠKM Savon), najlepšia strelkyňa Timea Libičová (Braväcovo), najsympatickejší hráč: Viktor Polóny (FK Jupie Banská Bystrica) a najperspektívnejší hráč: Martin Lupták (Podbrezová).

Komisia rozhodcov – predseda Jozef Medveď

1. KR predvoláva na zasadnutie dňa 9. apríla 2014 o 15,30 hodine rozhodcov: Dušan Rosenberger (ohľadne neospravedlnenej neúčasti na MFS) a Filip Dorčiak (ohľadne námietky Pohronskej Polhory).

2. Upozorňujeme rozhodcov, že všetky ich chyby a nedostatky v elektronických zápisoch budú uverejňované na webovej stránke zväzu v časti Komisie – komisia rozhodcov – nedostatky v ISSF.

Delegačný list č. 16

I. trieda 16. kolo  6. apríla 2014 o 15,30

Hronec – T. Č. Balog (Majer I. – Bošeľa, Štrba – Kotrán)

Osrblie – Braväcovo SO (Bulla – Rumanovský, Sáliš – Pecník)

Podkonice – St. Hory (Jastrab – Bulla, Mišány – Uhrín)

Nemecká – Jasenie (Zeman – Auxt, Kubančík – Prochádzka)

Poniky – Lučatín (Majer M. – Legíň, Caban – Sitarčík)

Heľpa – Valaská (Belko – Smoleň, Gajdoš – Piar)

Selce – Bacúch (Petrík – Rumanovský, Sáliš – Pecník)

II. trieda sk. „A“ 17. kolo  6. apríla 2014 o 15,30

Hronsek – Harmanec (Hikker – Alberty)

Tajov – Riečka (Dírer – Vozár, Páleš)

H. Pršany – Malachov (Kalina – Ondrejka)

II. trieda sk. „B“ 17. kolo  6. apríla 2014 o 15,30

Šalková „B“ – Strelníky SO (Vozár – Alberty, Páleš)

Hiadeľ – Dúbravica (Marček – Ivanič)

Ľubietová – Mičiná (Godál – Gondek, Majer F.)

II. trieda sk. „C“ 17. kolo  6. apríla 2014 o 15,30

Šumiac – D. Lehota (Krupík – Pančík)

Polomka – Beňuš (Mereš – Dorčiak)

Brusno „B“ – Michalová NE 10,30 (Vozár – Godál)

Mládežnícke stretnutia:

I. trieda starší žiaci 8. kolo  6. apríla 2014 o 10,30

Priechod – Jasenie (Gajdoš)

Šalková – Heľpa (Gondek)

Beňuš – Valaská (Pančík)

Turnaj: Coca Cola Cup /dievčatá/ 11.4.2014 /piatok/ o 11,00 ihr. Beňuš – Filipovo (R – Smoleň, Godál, Palider) /Beňuš, Brezno, Selce/.

Stretnutia riadené SsFZ:

III. liga dor. sk. „Juh“ 16. kolo 5. apríla 2014 o 15,30

Bacúch – Jesenské (Spišiak – Godál)

Zmeny:DL č.15 na 30.3.2014

Jasenie – Poniky (Hikker za Smoleňa)

T. Č. Balog – Osrblie (Smoleň za Auxta, aj predzápas dorast)