Úradná správa č. 31, v Banskej Bystrici, 14. 3. 2014
Športovo-technická komisia – predseda Peter Mazúch
1. Súhlasíme po vzájomnej dohode futbalových klubov s odohratím MFS 2. triedy skupiny C 15. kolo Brusno B – Dolná Lehota dňa 11. apríla 2014 (piatok) o 16,00 hodine na ihrisku FK Brusno.
2. Súhlasíme po vzájomnej dohode futbalových klubov FK Michalová a FK Beňuš s odohratím ich vzájomných stretnutí nasledovne: stretnutie 15. kola sa odohrá 23. marca o 15,00 hodine na ihrisku FK Beňuš, stretnutie 22. kola sa odohrá 11. mája o 16,30 hodine na ihrisku FK Michalová.
3. Súhlasíme po vzájomnej dohode futbalových klubov s odohratím MFS 2. triedy skupiny C 20. kolo Brusno B – Šumiac dňa 23. marca 2014 o 10,30 hodine na ihrisku FK Brusno.
Disciplinárna komisia – predseda Karol Bubniak
Amnestia udelená predsedom zväzu po jesennej časti súťaže sa týka všetkých žltých a červených kariet a podmienečných trestov s výnimkou:
Peter Ružinský, tréner FK Lučatín – trest trvá do 2. augusta 2014,
Ján Žabka 1071392 FK Harmanec – trest trvá do 30. októbra 2014,
Igor Minčev, vedúci mužstva FK Podkonice – trest 4 stretnutia nepodmienečne zákaz akejkoľvek činnosti v MFS zostáva v platnosti aj v jarnej časti súťaže,
Dušan Hlinka, tréner FK Selce – trest 6 stretnutí nepodmienečne zákaz viesť mužstvo z lavičky náhradníkov zostáva v platnosti aj v jarnej časti súťaže,
Jakub Korytiak 1259512 FK Pohronská Polhora – trest 6 stretnutí nepodmienečne zostáva v platnosti aj v jarnej časti súťaže,
Pavol Vilhan, tréner FK Podkonice – trest 4 stretnutia nepodmienečne zákaz viesť mužstvo z lavičky náhradníkov zostáva v platnosti aj v jarnej časti súťaže.
Delegačný list č. 14
I. trieda 14. kolo 23. marca 2014 o 15,00
Hronec – Osrblie (Auxt – Belko, Caban – Pecník)
Podkonice – T. Č. Balog (Majer M. – Rosenberger, Štrba – Kotrán)
Nemecká – Braväcovo (Smoleň – Bošeľa, Krupík – Uhrín)
Poniky – Staré Hory (Kubančík – Majer I. , Majer F. – Prochádzka)
Heľpa – Jasenie (Petrík – Zeman, Sáliš – Sitarčík)
Selce – Lučatín (Legíň – Dírer, Fábry – Piar)
Bacúch – Valaská SO (Štrba – Dorčiak, Krupík – Kotrán)
II. trieda skupina A 14. kolo 23. marca 2014 o 15,00
Hronsek – Králiky (Marček – Ondrejka, Páleš)
Tajov – Harmanec (Mišány – Bulla, Nemec)
Malachov – Riečka (Gajdoš – Spodniak)
II. trieda skupina B 14. kolo 23. marca 2014 o 15,00
Šalková B – Hiadeľ SO (Marček – Gondek, Páleš)
Ľubietová – Dúbravica (Kalina – Alberty, Ivanič)
Mičiná – Selce B-Baláže (Kožlej – Gondek)
II. trieda skupina C 14. kolo 23. marca 2014 o 15,00
Polomka – Pohr. Polhora (Dorčiak – Mereš)
Brusno B – Šumiac NE o 10,30 / 20. kolo / (Krupík – Bošeľa, Smoleň)
Beňuš – Michalová (Palider – Godál, Pančík)
Stretnutia riadené SsFZ:
I. LMŽ U-13, U-12 8. kolo 22.marec 2014 o 09,00/10,30
Dukla Banská Bystrica – Zvolen UT (Riša – Gajdoš)
Zaradenie na nominačnú listinu rozhodcov:
Peter Nemec, 974 01 Riečka 35 ( OFZ Stropkov) mob.: 0907/120 022
Tomáš Páleš, 974 11 B. Bystrica – Starohorská 6160/39, mob.: 0911/372 333
Ján Spodniak, mob.: 0949/220 471
Pavol Kožlej, prechodná adresa: B. Bystrica – Tajovského 51, (OFZ Prešov)
Jaroslav Vozár, prechodná adresa: B. Bystrica – Trieda SNP 53, (OFZ Strážske)
Dôrazne upozorňujeme R a DZ na dodržiavanie článkov 61, 62, 63 a 64 nového disciplinárneho poriadku /www.ssfz.sk, www.sfzfutbal.sk/ z dôvodu správneho popisu priestupkov na riešenie a ukladania disciplinárnych opatrení DK.