Quantcast

Úradná správa č. 2,  Banská Bystrica  19. 07. 2013

Správy ŠTK a KM – predseda Milan Mecele

Vyžrebovanie 1. triedy dospelých – jesenná časť súťažného ročníka 2013/2014:

1. kolo 4. augusta 2013 o 16,30 hodine:

Osrblie – Hronec (SO 3. 8.), Tatran Č. Balog – Podkonice, Braväcovo – Nemecká, Staré Hory – Poniky, Jasenie – Heľpa, Lučatín – Selce, Valaská – Bacúch

2. kolo 11. augusta 2013 o 16,30 :

Hronec – Bacúch, Selce – Valaská, Heľpa – Lučatín, Poniky – Jasenie, Nemecká – Staré Hory, Podkonice – Braväcovo, Osrblie – Tatran Č. Balog (SO 10. 8.)

3. kolo 18. augusta 2013 o 16,00 :

Tatran Č. Balog – Hronec, Braväcovo – Osrblie, Staré Hory – Podkonice, Jasenie – Nemecká, Lučatín – Poniky, Valaská – Heľpa, Bacúch – Selce (SO 17. 8.)

4. kolo 25. augusta 2013 o 16,00:

Hronec  – Selce, Heľpa – Bacúch, Poniky – Valaská, Nemecká – Lučatín, Podkonice – Jasenie, Osrblie –Staré Hory (SO 24. 8.), Tatran Č. Balog – Braväcovo

5. kolo 1. septembra 2013 o 15,30 :

Braväcovo – Hronec, Staré Hory – Tatran Č. Balog, Jasenie – Osrblie, Lučatín – Podkonice, Valaská – Nemecká, Bacúch – Poniky (SO 31. 8.), Selce – Heľpa

6. kolo 8. septembra 2013 o 15,30 :

Hronec – Heľpa, Poniky – Selce, Nemecká – Bacúch, Podkonice –Valaská, Osrblie – Lučatín (SO 7. 9.), Tatran Č. Balog – Jasenie, Braväcovo – Staré Hory.

7. kolo 15. septembra 2013 o 15,30 :

Staré Hory – Hronec, Jasenie –Braväcovo, Lučatín – Tatran Č. Balog, Valaská  Osrblie, Bacúch – Podkonice (SO 14. 9.), Selce – Nemecká, Heľpa – Poniky.

8. kolo 22. septembra 2013 o 15,00 :

Hronec – Poniky, Nemecká – Heľpa, Podkonice –Selce, Osrblie – Bacúch (SO 21. 9.), Tatran Č. Balog – Valaská, Braväcovo – Lučatín, Staré Hory – Jasenie

9. kolo 29. septembra 2013 o 15,00 :

Jasenie – Hronec, Lučatín – Staré Hory, Valaská – Braväcovo, Bacúch – Tatran Č. Balog (SO 28. 9.), Selce – Osrblie, Heľpa – Podkonice, Poniky – Nemecká

10. kolo 6. októbra 2013 o 14,30 :

Hronec – Nemecká, Podkonice – Poniky, Osrblie – Heľpa (SO 5. 10.), Tatran Č. Balog – Selce, Braväcovo – Bacúch, Staré Hory – Valaská, Jasenie – Lučatín

11. kolo 13. októbra 2013 o 14,30 :

Lučatín – Hronec, Valaská – Jasenie, Bacúch – Staré  Hory (SO 12. 10.), Selce – Braväcovo, Heľpa – Tatran Č. Balog, Poniky – Osrblie, Nemecká – Podkonice

12. kolo 20. októbra 2013 o 14,00 :

Hronec – Podkonice, Osrblie – Nemecká (SO 19. 10.), Tatran Č. Balog – Poniky, Braväcovo – Heľpa, Staré Hory – Selce, Jasenie – Bacúch, Lučatín – Valaská

13. kolo 27. októbra 2013 o 14,00 :

Valaská – Hronec, Bacúch – Lučatín (SO 26. 10.), Selce  – Jasenie, Heľpa – Staré Hory, Poniky – Braväcovo, Nemecká – Tatran Č. Balog, Podkonice – Osrblie.

Vyžrebovanie 2. triedy dospelých skupina A – jesenná časť súťažného ročníka 2013/2014:

1. kolo 4. augusta 2013 o 16,30 hodine:

Králiky – Hronsek, Harmanec – Tajov, Riečka – Malachov, Horné Pršany majú voľno

2. kolo 11. augusta 2013 o 16,30 :

Hronsek – Malachov, Horné Pršany – Riečka, Králiky – Harmanec, Tajov má voľno

3. kolo 18. augusta 2013 o 16,00 :

Harmanec – Hronsek, Riečka – Tajov, Malachov – Horné Pršany, Králiky majú voľno

4. kolo 25. augusta 2013 o 16,00:

Hronsek – Horné Pršany, Tajov – Malachov, Králiky – Riečka, Harmanec má voľno

5. kolo 1. septembra 2013 o 15,30 :

Riečka – Harmanec, Malachov – králiky, Horné Pršany – Tajov, Hronsek má voľno

6. kolo 8. septembra 2013 o 15,30 :

Hronsek – Tajov, Králiky – Horné Pršany, Harmanec – Malachov, Riečka má voľno

7. kolo 15. septembra 2013 o 15,30 :

Riečka – Hronsek, Horné Pršany – Harmanec, Tajov – Králiky, Malachov má voľno

8. kolo 22. septembra 2013 o 15,00 :

Hronsek – Králiky, Tajov – Harmanec, Malachov – Riečka, Horné Pršany majú voľno

9. kolo 29. septembra 2013 o 15,00 :

Malachov – Hronsek, Riečka – Horné Pršany, Harmanec – Králiky, Tajov má voľno

10. kolo 6. októbra 2013 o 14,30 :

Hronsek – Harmanec, Tajov – Riečka, Horné Pršany – Malachov, Králiky majú voľno

11. kolo 13. októbra 2013 o 14,30 :

Horné Pršany – Hronsek, Malachov – Tajov, Riečka – Králiky, Harmanec má voľno

12. kolo 20. októbra 2013 o 14,00 :

Harmanec – Riečka, Králiky – Malachov, Tajov – Horné Pršany, Hronsek má voľno

13. kolo 27. októbra 2013 o 14,00 :

Tajov – Hronsek, Horné Pršany – Králiky, Malachov – Harmanec, Riečka má voľno

14. kolo – PREDOHRÁVANÉ – 29. augusta 2013 o 16,00 :

Hronsek – Riečka, Harmanec – Horné Pršany, Králiky – Tajov, Malachov má voľno.

Vyžrebovanie druhej triedy skupiny B a C uvedieme v budúcej úradnej správe.

V skupine B došlo k výmene pridelených čísiel u klubov FK Šalková B a ŠK Selce B, pretože stretnutia Šalkovej B kolidovali so stretnutiami ich A mužstva.

Upozorňujeme futbalové kluby, ktoré ešte neuhradili štartovné na súťažný ročník 2013/2014, aby tak vykonali do začiatku nového súťažného ročníka, aby nemuseli hneď prvé kolo odohrať v zastavenej činnosti. Ku dňu 19. júlu 2013 neevidujeme ešte úhradu platieb u siedmich klubov prvej triedy a desiatich klubov druhej triedy.