Quantcast

Úradná správa č.12, v Banskej Bystrici 5.10.2012

Správy DK – predseda Július Kliment

D-I-28 Rybársky Ivan 830315 FK Horné Pršany 4 stretnutia nepodmienečne od 3. októbra podľa 1- 3b.

D-I-29 Hromada Martin 830909 FK Riečka 2 stretnutia nepodmienečne od 3. októbra podľa 1-4a.

Oprava:

DK ruší trest udelený pod D-I-23, ktorý bol uložený Michalovi Bánikovi z FK Valaská. Preverením zápisu o stretnutí sa trest udeľuje hráčovi Borisovi Bánikovi 860905 z FK Valaská t. j. 3 stretnutia nepodmienečne od 26. septembra podľa 1-3b. Za chybu sa DK ospravedlňuje.

DK dňom 3. októbra 2012 zastavuje činnosť až do vyriešenia previnenia: Ondrej Turčan 880117 FK Lučatín, Michal Lovás 840504 FK Staré Hory, Peter Ružinský 690518 tréner FK Lučatín. Zároveň všetkých menovaných DK predvoláva na deň 10. októbra 2012 o 15,00 hodine na svoje zasadnutie.

Okrem nich DK ešte predvoláva na deň 10. októbra 2012 o 15,00 hodine z MFS 1. triedy 9. kolo Lučatín – Staré Hory k preriešeniu udalostí:

z FK Lučatín – Igor Šišiak 820803 kapitán mužstva, Ján Uhrík 500622 vedúci mužstva a Vincent Pejko 510203 hlavný usporiadateľ.

z FK Staré Hory – Peter Hýsek 621124 vedúci mužstva, Matej Kaliský 890821 kapitán mužstva.

rozhodcov a delegáta stretnutia – Rastislav Kubančík, Ivan Majer, Milan Kučera a Ondrej Pecník.

Zastavenie činnosti na 1 stretnutie nepodmienečne za 4 ŽK od 3. októbra 2012:

Lukáš Huťka 850414.FK Hiadeľ.

Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od uverejnenia v Úradnej správe ObFZ Banská Bystrica.

Správy trénersko-metodickej komisie – predseda Miroslav Hruška

TMK SsFZ v súlade s plánom práce na rok 2012 plánuje otvoriť  v novembri 2012 prvý beh školenia  C licencie (pre trénerov bez trénerského vzdelania) a prvý beh školenia UEFA B licencie (pre trénerov – držiteľov C licencie). Podrobnejšie informácie o školeniach nájdete na www.ssfz.sk / komisie / trénersko-metodická komisia/ materiály / plán školení SsFZ na rok 2012. Aktuálny zoznam prihlásených trénerov ako aj  prihlášku na uvedené školenia nájdete na www.ssfz.sk / aktuality.

Delegačný list č. 11

I. trieda 11. kolo 14. októbra 2012 o 14,30

Lučatín – Hronec (Kučera – Tůma, Rosenberger – Sitarčík)

Poniky – Braväcovo (Caban – Dírer, Rusko)

Heľpa – Staré Hory (Benko – Bošeľa, Ondriga – Mecele)

Osrblie – Harmanec  SO (Kosec – Mišány, Majer I. – Prochádzka)

Valaská – T. Č. Balog (Kolofík – Dorčiak, Rumanovský – Pecník)

Podkonice – Baláže (Gajdoš – Jastrab, Majer I. – Kotrán)

Pohr. Polhora – Jakub (Siman – Štrba, Kosec – Piar)

II. trieda skupina A 11. kolo 14. októbra 2012 o 14,30

Králiky – Hronsek (Zeman – Kalina, Legíň)

Šalková B – Tajov  SO (Palider – Štrba, Smoleň)

Dúbravica – Nemecká (Mišány – Dráždik, Bulla)

Ľubietová – Tajov (Hikker – Ambróš, Fábry)

Brusno B – Strelníky  NE 10,30 (Petrík – Sáliš, Kubančík)

Mičiná – Riečka (Lešták – Höger st., Čunta)

Horné Pršany – Hiadeľ (Sáliš – Kubančík, Petrík)

II. trieda skupina  B 11. kolo 14. októbra 2012 o 14,30

Šumiac – Beňuš A (Godál – Mereš, Pančík)

Polomka – Bacúch (Smoleň – Šajdík, Ivanič)

Michalová – Dolná Lehota (Marček – Pastorek st., Pastorek ml.)

Mládežnícke stretnutia:

Nadstavbová časť:

I. trieda starší žiaci 6. kolo  14. októbra 2012

Heľpa – Valaská 12,30 (Bošeľa)

Jasenie – Harmanec  SO 10,00 (Sáliš)

Stretnutia riadené SsFZ:

IV. liga dorast skupina JUH 11. kolo 13. októbra 2012 o 14.30

Brusno – T. Č. Balog (Roštár – Tůma)

II. LSŽ a MŽ skupina  JUH 11. kolo 13.októbra 2012 o 10,00/12,00

Partizán Čierny Balog – Tornaľa (Smoleň)

III. LSŽ a MŽ 9. kolo 13. októbra 2012 o 10,00/12,00

Brusno – Slovenská Ľupča (Tůma)

I. liga MŽ A a B 10. kolo 13.októbra 2012 o 10,00/11,30

Jupie Banská Bystrica – Fomat Martin (Gajdoš)