ObFZ Banská Bystrica | 7.5.2015

ObFZ BB: Úradná správa č. 41, Delegačný list č. 22

Úradná správa č. 41, v Banskej Bystrici, 7. 5. 2015

Správy zo sekretariátu

Upozorňujeme futbalové kluby na splatnosť elektronickej faktúry ISSF. Tá sa tentokrát dotýka všetkých futbalových klubov, teda aj tých, ktoré nemali žiadne disciplinárne a matričné poplatky, pretože SFZ zahrnul do mesačnej zbernej faktúry poplatok za správu systému ISSF za obdobie siedmich mesiacov.

Športovo-technická komisia – predseda Ivan Šimko

1. Súhlasí so vzájomnou dohodou odohrať MFS 30. kola 2. triedy skupiny A Hronsek – Malachov dňa 8. mája 2015 (piatok) o 10,30 hodine.

2. Súhlasí so vzájomnou dohodou odohrať MFS 15. kola 2. triedy skupiny B Pohorelá – Šumiac dňa 9. mája 2015 (sobota) o 13,30 hodine.

3. Súhlasí so vzájomnou dohodou odohrať MFS 15. kola 2. triedy skupiny B Michalová – Polomka dňa 9. mája 2015 (sobota) o 11,00 hodine.

4. Odkladá MFS 23. kola 2. triedy skupiny A Savon Banská Bystrica – Ľubietová z dôvodu ochorenia viacerých hráčov domáceho mužstva. Žiadame ŠKM Savon o predloženie kópií dokladov o PN hráčov do 13. mája 2015 na rokovanie ŠTK. V prípade nepredloženia relevantných dokladov bude stretnutie kontumované v prospech FK Ľubietová a postúpené na DK.

5. Nariaďuje z dôvodu kolidácie stretnutí a dodržania noriem súťažného poriadku odohrať MFS 23. kola 2. triedy skupiny A Šalková B – Riečka dňa 9. mája 2015 (sobota) o 19,00 hodine pri umelom osvetlení. Zároveň sa presúva aj predzápas starších žiakov Šalková – Valaská na začiatok o 16,30 hodine.

6. Kontumuje MFS starších žiakov 14. kolo Sásová – Šalková podľa článku 100/b SP (hostia nemali dostatočný počet hráčov). Priznáva 3 body a skóre 3 : 0 v prospech FK Sásová.

Komisia mládeže – predseda Martin Majling

1. Komisia mládeže pozýva všetkých zástupcov futbalových klubov, ktorí majú družstvo mládeže (aj v súťažiach SsFZ a SFZ), prípadne v budúcom súťažnom ročníku ho chcú založiť na spoločné stretnutie, na ktorom sa preberú témy štruktúry mládežníckych súťaží, ich naplnenia a obsadenia futbalovými klubmi v novom súťažnom ročníku 2015/2016. Spoločné stretnutie sa uskutoční v piatok 15. mája 2015 od 17,00 hodiny vo veľkej zasadačke na ObFZ Banská Bystrica.

Disciplinárna komisia – predseda Karol Bubniak

D-I-108 Lukáš Gregor 1139003 FK Harmanec, podľa článku 37/3 DP udeľuje DK disciplinárne opatrenie (DO) 1 stretnutie nepodmienečne od 6. mája 2015. Poplatok 10 € bol zahrnutý do mesačnej zbernej faktúry (MZF).

D-I-109 Štefan Chrenovský 1154466 FK Jakub, podľa článku 48/1,2b DP udeľuje DK DO 3 stretnutia nepodmienečne od 2. mája 2015 za porušenie článku 48/1c + 1 stretnutie nepodmienečne (zmena podmienečného trestu na nepodmienečný uvedeného v ÚS pod bodom D-I-48) po uplynutí predchádzajúceho trestu. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-110 Mário Filadelfi 1091453 FK Strelníky, podľa článku 37/5 DP udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 2. mája 2015. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-111 Mário Boroš 1119528 FK Hronec, podľa článku 37/5 DP udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 2. mája 2015. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-112 Jozef Vozár 1171389 FK Tatran Čierny Balog, podľa článku 37/5 DP udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 2. mája 2015. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-113 Matúš Majer 1219320 FK Strelníky, podľa článku 37/5 DP udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 6. mája 2015. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-114 Jakub Mesík 1319010 FK Selce podľa článku 37/3 DO udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 6. mája 205. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-115 Michal Veverka 1350878 FK Pohronská Polhora podľa článku 48/1,2b udeľuje DK DO 3 stretnutia nepodmienečne za porušenie článku 48/c DP od 6. mája 2015. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-II-23 Námietka kapitána domácich v MFS 1. triedy 16. kolo Jakub – Selce bola prerokovaná a na základe správy delegáta stretnutia sa považuje za bezpredmetnú.

D-I-116 Jakub Tajboš 1229436 FK Strelníky podľa článku 48/1,2b udeľuje DK DO 3 stretnutia nepodmienečne za porušenie článku 48/c DP od 29. apríla 2015. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-117 Ivan Majer 1235832 FK Strelníky podľa článku 52/2e za porušenie článku 50/1f a článku 48/2b ako aj za porušenie článku 48/1c s použitím článku 36 odstavec 2 písmeno A DP udeľuje DK DO 7 mesiacov nepodmienečne od 29. apríla 2015 do 28. novembra 2015. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

DK predvoláva na deň 13. mája 2015 o 15,00 hodine zo stretnutia Strelníky – Poniky: rozhodcu stretnutia Miroslava Kalinu a delegáta stretnutia Miloša Mišányho, za FK Strelníky: trénera mužstva Romana Kováča 680406 a hlavného usporiadateľa Jaroslava Lampera 720715. Účasť menovaných na rokovaní DK je bezpodmienečne nutná pod následkom disciplinárnych opatrení.

Odvolanie proti rozhodnutiu DK (okrem rozhodnutí podľa článku 37/3,5 alebo 8 DP) sa podáva na disciplinárnu komisiu ObFZ v lehote do 7 dní odo dňa oznámenia rozhodnutia disciplinárnej komisie (článok 84 odstavec 1 DP).

Delegačný list č. 22

I. trieda 22. kolo 17. 5. 2015 o 17,00
Hronec – Selce (Krupík – Majer F., Majer I. – Sitarčík)
Podkonice – Lučatín NE 10,30 (Sáliš – Kubančík, Lakomčík – Mišány)
Braväcovo – Valaská (Majer M. – Bošeľa, Kalina – Kosec)
T. Č. Balog – Nemecká (Štrba – Medveď, Petrík – Kratochvíla)
Jasenie – Strelníky (Páleš – Sáliš, Kubančík – Uhrín)
Osrblie – Brusno B SO (Majer I. – Majer F., Kováč – Pecník)
Jakub – Poniky SO (Rumanovský – Kalina, Páleš – Piar)

II. trieda skupina A 24. kolo 17. 5. 2015 o 17,00
Hronsek – Baláže (Kováč – Snopko)
Mičiná – Šalková B NE 10,30 (Ivanič A. – Ivanič P.)
Riečka – Savon BB (Gajdoš – Ivanič A.)
Ľubietová – Malachov SO (Kubančík – Lakomčík)
Staré Hory – Dúbravica (Legíň – Lakomčík – Prochádzka)
Tajov – Hiadeľ SO (Ivanič P. – Snopko)
Harmanec – Horné Pršany (Bulla – Marček)

II. trieda skupina B 16. kolo 17. 5. 2015 o 17,00
Polomka – Heľpa (Mereš – Dorčiak)
Dolná Lehota – Pohorelá SO (Dorčiak – Mereš)
Šumiac – Sihla SO (Krupík – Godál)
Beňuš – Pohr. Polhora SO (Bošeľa – Jankov)

Mládežnícke stretnutia:

1. trieda starší žiaci 16. kolo 17. 5. 2015
Sásová – Priechod 10,30 (Kováč)
Jasenie – Šalková 15,00 (Sáliš)
Hrochoť – Valaská 10,30 (Páleš)

Stretnutia riadené SsFZ:

III. liga dorast skupina JUH – dohrávka 16. kolo 13. 5. 2015 /streda/ o 15,00
Braväcovo – Jesenské (Mikloš – Majer I.)

III. liga dorast skupina C – dohrávka 16. kolo 13. 5. 2015 /streda/ o 15,00
Kremnička – Dobrá Niva (Tokár – Bulla)

IV. liga dorast skupina D – dohrávka 16. kolo 13. 5. 2015 /streda/ o 15,00
Heľpa – Balog nad Ipľom (Bošeľa – Mereš)

III. liga SŽ a MŽ – dohrávka 16. kolo 14. 5. 2015 /štvrtok/ o 15,00/17,00
Slovenská Ľupča – Kováčová (Majer F.)
Partizán Čierny Balog – Brusno (Gemzický)

III. liga dorast skupina JUH 22. kolo 16. 5. 2015 o 17,00
Braväcovo – Tisovec (Gajdoš – Bulla)

IV. liga dorast skupina C 22. kolo 16. 5. 2015 o 14,30
Selce – Hliník nad Hronom (Tokár – Legíň)