Quantcast

Úradná správa č. 37, v Banskej Bystrici, 8. 4. 2016

Správy zo sekretariátu

Upozorňujeme rozhodcov, ktorí nemajú predložené všetky potrebné doklady u ekonómky zväzu, že im nebudú vyplatené marcové mzdy až do splnenia si svojich povinností. Ide o rozhodcov Andreja Calpaša (chýba dohoda, čestné prehlásenie, potvrdenie o návšteve školy a súhlas s elektronickou páskou) a Lukáša Petríka (chýba potvrdenie o návšteve školy a čestné prehlásenie).

Športovo-technická komisia – predseda Ivan Šimko

Na základe vzájomnej dohody futbalových klubov nariaďujeme odohrať MFS II. triedy skupiny B 18. kolo Heľpa- Sihla dňa 17. apríla 2016 (nedeľa) o 16,00 hodine na ihrisku FK Heľpa.

Komisia mládeže – predseda Martin Majling

  1. Vyžrebovanie súťaže mladších žiakov v jarnej časti súťažného ročníka 2015/2016: 7. kolo (v 16. týždni kalendárneho roka, 23., 24.4.2016) – Nemecká-Ľubietová, Selce-Poniky. 8. kolo (17. týždeň) – Poniky-Nemecká, Ľubietová-Selce. 9. kolo (18. týždeň) – Selce-Nemecká, Poniky-Ľubietová. 10. kolo (19. týždeň) – Ľubietová-Nemecká, Poniky-Selce. 11. kolo (20. týždeň) – Nemecká-Poniky, Selce-Ľubietová. 12. kolo (21. týždeň) – Nemecká-Selce, Ľubietová-Poniky.
    Zápasy sa môžu odohrať po dohode vedúcich družstiev v ľubovoľný deň počas týždňa.

    Súťaž  mladších žiakov zatiaľ nepôjde pod systémom ISSF a môžu v nej nastúpiť aj neregistrovaní hráči. Prosíme zástupcov klubov, aby nahlasovali výsledky zápasov na mailovú adresu majling.obfzbb@gmail.com.

  1. KM žiada trénerov prípraviek, aby sa medzi sebou skontaktovali a dohodli na úvodných turnajoch prípraviek (Banskobystrická a Breznianska skupina) v termíne 16. apríla – 17. apríla 2016.
  2. KM oznamuje, že v stredu dňa 27. apríla bude o 17,00 vo veľkej  zasadačke ObFZ  stretnutie zástupcov klubov ohľadne mládežníckych súťaží ObFZ Banská Bystrica v novom súťažnom ročníku 2016/2017. Hlavný bod programu bude možnosť zostavenia okresnej súťaže dorastencov a dvojičkovej súťaže žiakov (SŽ+MŽ), prípadné iné varianty súťaží žiakov.

Disciplinárna komisia – predseda Karol Bubniak

Vylúčení hráči priamo po ČK:

Disciplinárne opatrenie nepodmienečné pozastavenie výkonu športovej činnosti podľa článku 9/2 b,ii DP a podľa DP článku 71/1 a 71/2 a,b:

D-I-90 Roman Habány, 1076727, OZ Králická tiesňava, podľa článku 45/2 a,b DP za porušenie článku 45/1a s použitím článku 36/2 a,b DP udeľuje DK disciplinárne opatrenie (DO) 3 mesiace nepodmienečne od 6. apríla 2016 do 5. júla 2016. Poplatok 10 € bol zahrnutý do mesačnej zbernej faktúry (MZF).

D-I-91 Miroslav Filadelfi, 1091453, FK Strelníky, podľa článku 48/2a DP za porušenie článku 48/1a DP udeľuje DK DO 3 stretnutia nepodmienečne od 6. apríla 2016. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

Ostatné tresty:

D-I-92 Jakub Tajboš, 1229436, FK Strelníky, podľa článku 37/5a DP udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 6. apríla 2016. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

Odvolanie proti rozhodnutiu DK (okrem rozhodnutí podľa článku 37/3,5 alebo 8 DP) sa podáva na disciplinárnu komisiu ObFZ v lehote do 7 dní odo dňa oznámenia rozhodnutia disciplinárnej komisie (článok 84 odstavec 1 DP).

Komisia rozhodcov – predseda Jozef Medveď

Odstupujeme na DK za chyby a nedostatky v elektronických zápisoch o stretnutí, prípadne za bezdôvodné oneskorenie začiatku stretnutí rozhodcov: Milan Legíň (Slovenská Ľupča-Šalková B), Branislav Sáliš (Podkonice-Ľubietová), Ján Marček (Riečka-Dúbravica), Rastislav Kubančík (Mičiná-Podkonice), Filip Majer (Staré Hory-Riečka), Miloš Mišány (Strelníky-Lučatín).