Quantcast

Úradná správa č. 19, v Banskej Bystrici, 13. 11. 2015

Správy zo sekretariátu

Upozorňujeme futbalové kluby FK 09 Bacúch a Slovan Pohronská Polhora, že v systéme ISSF nabehli ako neplatiči za neuhradenú elektronickú faktúru v mesiaci október. Žiadame ich o urýchlené vyrovnanie svojich faktúr pod následkom disciplinárnych opatrení podľa Rozpisu súťaží a DP.

Športovo-technická komisia – predseda Ivan Šimko

Na žiadosť futbalových klubov a fanúšikov futbalu, ktorí si potrebujú kvôli archívu „vystrihnúť“ tabuľku z novín, uverejňujeme tabuľky všetkých súťaží ObFZ Banská Bystrica po skončení jesennej časti súťažného ročníka 2015/2016 aj s poradím najlepších strelcov v príslušnej súťaži.

Prvá trieda dospelých

1 Jakub 13 9 2 2 43 : 12 29
2 Bacúch 13 8 3 2 33 : 14 27
3 T.Č.Balog 13 8 3 2 32 : 18 27
4 Slovenská Ľupča 13 8 2 3 39 : 21 26
5 Poniky 13 8 1 4 38 : 23 25
6 Valaská 13 7 2 4 29 : 19 23
7 Šalková B 13 7 1 5 31 : 38 22
8 Hronec 13 5 5 3 27 : 21 20
9 Jasenie 13 4 3 6 18 : 26 15
10 Michalová 13 5 0 8 22 : 37 15
11 Osrblie 13 4 1 8 27 : 31 13
12 Nemecká 13 2 1 10 17 : 41 7
13 Lučatín 13 2 1 10 14 : 38 7
14 Strelníky 13 0 3 10 10 : 41 3

Najlepší strelci po jesennej časti: Štefan CHRENOVSKÝ (Jakub) dal 16 gólov, Ján Kubašiak (Poniky) a Dávid Selecký (Slovenská Ľupča) dali po 15 gólov, Michal Spišiak (Osrblie) – 12 gólov.

Druhá trieda skupina A

1 Podkonice 13 11 1 1 52 : 13 34
2 Hiadeľ 13 8 3 2 40 : 24 27
3 Tajov 13 8 2 3 67 : 31 26
4 Králiky 13 8 1 4 57 : 32 25
5 Mičiná 13 6 4 3 41 : 25 22
6 Riečka 13 6 3 4 45 : 37 21
7 Dúbravica 13 6 2 5 54 : 43 20
8 Selce B-Baláže 13 5 2 6 38 : 42 17
9 Horné Pršany 13 5 2 6 34 : 58 17
10 Malachov 13 4 3 6 33 : 36 15
11 Harmanec 13 3 3 7 27 : 36 12
12 Hronsek 13 2 5 6 25 : 57 11
13 Ľubietová 13 2 0 11 23 : 66 6
14 Staré Hory 13 0 3 10 14 : 50 3

Najlepší strelci: Marek HOLMÍK (Králiky) – 19 gólov, Miroslav Trizna ml. (Horné Pršany) – 16 gólov, Radovan Galát (Tajov) – 15 gólov a Marek Mišáni (Mičiná) – 14 gólov.

Druhá trieda skupina B

1 Beňuš 8 6 0 2 27 : 12 18
2 Heľpa 8 6 0 2 21 : 13 18
3 Dolná Lehota 8 5 2 1 22 : 6 17
4 T.Č.Balog B 8 5 0 3 31 : 12 15
5 Pohorelá 8 4 2 2 16 : 10 14 (-3)
6 Polomka 8 3 2 3 13 : 14 11
7 Šumiac 8 1 3 4 6 : 17 6
8 Sihla 8 1 0 7 6 : 20 3
9 Pohr.Polhora 8 0 1 7 1 : 39 1

Futbalovému klubu Mladosť Pohorelá budú po skončení súťaže odpočítané 3 body za inzultáciu rozhodcu.

Najlepší strelci: Michal LUPTÁK (Tatran Čierny Balog B) – 13 gólov, Milan Šajgalík (Beňuš), Michal Martinec (Heľpa) a Rastislav Riapoš (Heľpa) – všetci dali po 6 gólov.

Prvá trieda starší žiaci

1 Hrochoť 6 6 0 0 44 : 7 18
2 Priechod 8 6 0 2 34 : 21 18
3 Sásová 7 4 1 2 50 : 11 13
4 Šalková 6 4 1 1 45 : 7 13
5 Jasenie 7 2 2 3 24 : 28 8
6 Valaská 8 2 2 4 23 : 27 8
7 Michalová 7 0 1 6 2 : 59 1
8 Pohr.Polhora 7 0 1 6 3 : 65 1

Najlepší strelci: Lukáš KANDRA (Šalková) – 16 gólov, Erik Berky (Hrochoť) – 15 gólov, Roman Baran (Jasenie) – 14 gólov, Patrik Pendziviater (Šalková) a Denis Miniar (Sásová) po 12 gólov.