Úradná správa č. 12, v Banskej Bystrici, 26. 9. 2014
Správy zo sekretariátu
Upozorňujeme futbalové kluby, že v septembrovej faktúre za služby rozhodcov budú mať zaúčtované aj ošatné za rozhodcov na sezónu 2014/2015 (tie FK, ktoré ho zatiaľ neuhradili). Zároveň pripomíname, že k 1. októbru príde do systému ISSF mesačná zberná faktúra, ktorej splatnosť bude 10. októbra 2014, snažte sa vo vlastnom záujme dodržať termín úhrady (hrozba mínus 3 bodov za platbu po termíne)
Športovo-technická komisia – predseda Ivan Šimko
1.) ŠTK schvaľuje zmeny termínov a ÚHČ:
02.11.2014 (nedeľa) o 13:30 hod. 7. kolo I. trieda Podkonice – Hronec
02.11.2014 (nedeľa) o 13:30 hod. 7. kolo I. trieda Selce – Braväcovo
02.11.2014 (nedeľa) o 13:30 hod. 7. kolo I. trieda Strelníky – Jakub
26.09.2014 (piatok) o 16:00 hod. 7. kolo II. trieda skupina A Selce B-Baláže – Riečka
03.10.2014 (piatok) o 15:30 hod. 7. kolo II. trieda skupina A Mičiná – Hronsek
22.10.2014 (streda) o 17:00 hod. 7. kolo II. trieda skupina A Šalková B – Ľubietová
2.) ŠTK nariaďuje odohrať MFS 15. kola II. trieda skupina A Tajov – Ľubietová dňa 08.10.2014 (streda) o 15:00 hodine.
3.) Oneskorené začiatky MFS:
Hronec – Poniky (15´ – neskoro vytvorená nominácia hostí)
Jakub – Brusno B (10´ – ISSF)
Tajov – Dúbravica (15´ – pokazené auto)
Polomka – Michalová (15´ – výpadok elektriny)
4.) Rozhodca je povinný povoliť štart hráčovi, ktorý z dôvodu nedodania plastového RP z výroby alebo straty nemá RP, ale je overiteľný cez ISSF. FK predloží rozhodcovi doklad žiadosti o vyhotovenie RP a hráč doklad totožnosti. R stretnutia je povinný túto skutočnosť aj s dôvodom uviesť v zápise o stretnutí.
5.) Upozorňujeme FK Tajov na povinnosť vypisovania elektronického zápisu o stretnutí pod následkom disciplinárnych opatrení.
Komisia mládeže – predseda Martin Majling
KM kontumuje MFS 1. triedy starších žiakov 4. kolo Hrochoť – Priechod podľa článku 100/b SP (hostia sa na stretnutie nedostavili). Priznávame 3 body a skóre 3 : 0 v prospech FK Hrochoť. Prípad odstupujeme na DK.
Disciplinárna komisia – predseda Karol Bubniak
D-I-43 Miloš Kľuka 1055517 FK Sihla, podľa článku 49/1a,2a DP (sotenie protihráča) udeľuje DK disciplinárne opatrenie (DO) 2 stretnutia nepodmienečne od 24. septembra 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do mesačnej zbernej faktúry (MZF).
D-I-44 Ivan Klinčík 1167938 FK Nemecká, podľa článku 49/1a,2a DP (vrazenie do protihráča) udeľuje DK DO 2 stretnutie nepodmienečne od 24. septembra 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.
D-I-45 Maroš Bardejovský 1249165 FK Osrblie, podľa článku 37/5 DP (5 ŽK) udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 18. septembra 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.
D-I-46 Martin Račko 1257685 FK Poniky, podľa článku 37/5 DP (5 ŽK) udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 24. septembra 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.
Zmena trestu:
D-I-47 Michal Klinčík 1253075 FK Nemecká, zostatok trestu 1 stretnutie nepodmienečne bol zmenený podľa článku 41 DP na 1 stretnutie podmienečne s účinnosťou do 31. mája 2015. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.
D-I-48 Štefan Chrenovský 1154466 FK Jakub, zostatok trestu 1 stretnutie nepodmienečne bol zmenený podľa článku 41 DP na 1 stretnutie podmienečne s účinnosťou do 31. mája 2015. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.
Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať podľa ustanovení tretej časti tretej hlavy DP, okrem 37/3, kde sťažnosť na odvolanie nie je prípustná.
Delegačný list č. 10
I. trieda 10. kolo 5. 10. 2014 o 14,30
Hronec – Jakub (Sáliš – Bulla – Sitarčík)
Osrblie – Poniky SO (Gajdoš – Palider, Dorčiak – Prochádzka)
Jasenie – Brusno B (Auxt – Slabej – Pecník)
T. Č. Balog – Strelníky (Krupík – Medveď, Legíň – Piar)
Braväcovo – Nemecká 3.10. /piatok/ o 16,00 (Majer I. – Majer F., Bulla – Kosec)
Podkonice – Valaská (Mišány – Petrík – Kotrán)
Selce – Lučatín (Majer M. – Fábry – Uhrín)
II. trieda skupina A 10. kolo 5. 10. 2014 o 14,30
Hronsek – Harmanec (Hicker – Polievka)
Tajov – Horné Pršany (Marček J. – Marček T.)
Staré Hory – Hiadeľ (Majer F. – Majer I.)
Králiky – Dúbravica (Dírer – Rumanovský)
Riečka – Malachov (Gajdoš – Ivanič A.)
Mičiná – ŠKM Savon BB (Kalina – Ondrejka)
Selce B-Baláže – Šalková B 10,30 (Kalina – Ivanič A., Páleš)
Dohrávky:
Mičiná – Hronsek 7. kolo 3.10. (piatok) o 15,30 (Kalina – Ondrejka, Lakomčík)
Tajov – Ľubietová 15. kolo 8.10. (streda) o 15,00 (Páleš – Marček T., Polievka)
II. trieda skupina B 8. kolo 5. 10. 2014 o 14,30
Šumiac – Beňuš (Dorčiak)
Dolná Lehota – Sihla (Páleš – Pančík)
Polomka – Pohorelá (Mereš – Spáč)
Michalová – Heľpa (Zeman – Kubančík)
Stretnutia mládeže:
I. trieda starší žiaci 6. kolo 5. 10. 2014
Jasenie – Priechod 12,30 (Slabej)
Hrochoť – Šalková 10,30 (Ondrejka)
Sásová – Valaská 10,30 (Marček T.)
Stretnutia riadené SsFZ:
III. liga dorast skupina JUH 10. kolo 5. 10. 2014 o 12,00
Bacúch – Žarnovica SO o 14,30 (Štrba – Dorčiak)
T. Č. Balog – Detva (Medveď – Krupík)
IV. liga dorast skupina C 10. kolo 4. 10. 2014 o 10,30
Medzibrod – Kováčová (Melicher – Petrík)
IV. liga dorast skupina D 10. kolo 4. 10. 2014 o 14,30
Heľpa – Hnúšťa (Palider – Auxt)
II. LSŽ a MŽ skupina JUH 10. kolo 5. 10. 2014 o 11,00/13,00
FK Horehron Závadka – Detva (Bošeľa)
III. LSŽ a MŽ skupina C 7. kolo
Partizán Čierny Balog – Hriňová 1. 10.o 14,00/16,00 (Mikloš)
Brusno – Kalinovo 8. 10. o 14,00/16,00 (Majer I.)