Úradná správa č.10, 23.9.2011, Banská Bystrica
Správy ŠTK – predseda Milan Mecele
1. Opätovne žiadame FK Riečka a FK Baláže o predloženie platných súpisiek (do 27. septembra) na ObFZ pod následkom prípadných kontumácií stretnutí.
2. Súhlasíme s návrhom ŠK Selce o odohratí zápasov mladších žiakov po vzájomných dohodách s jednotlivými klubmi aj v jarnej časti súťaže..
3. Kontumujeme MFS starších žiakov 1. kolo Beňuš – Savon Banská Bystrica podľa SP článku 100 písmeno B (hostia sa na stretnutie nedostavili). Priznávame 3 body a skóre 3 : 0 v prospech starších žiakov FK Beňuš.
4. Oznamujeme futbalovým klubom 2. triedy skupiny A, že FK Baník Ľubietová počnúc 9. kolom odohrá všetky svoje doma vyžrebované stretnutia na ihriskách súperov z dôvodu rekonštrukcie svojho ihriska.
5. Súhlasíme po vzájomnej dohode klubov s odohratím MFS 2. triedy skupiny A 8. kolo Hiadeľ – Priechod B v sobotu 24. septembra o 15,00 hodine na ihrisku FK Hiadeľ.
6. Oznamujeme klubom súťaže prípraviek, že pripravujeme v dohľadnom termíne dva turnaje (jeden v Banskej Bystrici a druhý na Horehroní). Presný termín a miesta stretnutí budú oznámené jednotlivým klubom telefonicky.
7. Súhlasíme po vzájomnej dohode klubov s odohratím MFS 2. triedy skupiny B Bacúch – Pohronská Polhora dňa 9. októbra o 12,00 hodine na ihrisku v Polomke.
Správy DK – predseda Július Kliment
D-I-18 Pavlovský Mário 920813 FK Osrblie 3 stretnutia nepodmienečne od 21. septembra podľa 1-3b.
D-I-19 Magura Matúš 870916 FK Šumiac 3 stretnutia nepodmienečne od 14. septembra podľa 1-4a.
D-I-20 Lašút Patrik 970916 FK Šalková (Ž) 4 stretnutia nepodmienečne od 21. septembra podľa 1-3b.
D-I-21 Klimo Jozef 970807 FK Šalková (Ž) 4 stretnutia nepodmienečne od 21. septembra podľa 1-3b.
D-I-22 Ľupták Matúš 920519 FK Jasenie 1 stretnutie nepodmienečne od 21. septembra za 4 ŽK.
D-II-6 DK dňom 21. septembra uvoľňuje činnosť FK Šumiac po uhradení pokuty a predložení dokladu o zaplatení pohľadávky v prospech FK Pohronská Polhora..
Neprerokované priestupky:
Plavec Milan 750114 FK Králiky – chýba poplatok za červenú kartu,
Chabreček Ronald 790521 FK Králiky – chýba poplatok za 4 ŽK
D-I-23 Zmena trestu:
Batis Andrej 910928 FK Heľpa podľa článku 31/2 DP zostatok trestu 1 stretnutie nepodmienečne sa mení na 1 stretnutie podmienečne do 31. mája 2012.
Predvolanie:
DK predvoláva na deň 28. septembra 2011 o 15,00 hodine z MFS 1. triedy starších žiakov 1. kolo Šalková – Jasenie zo dňa 15. septembra 2011:
z FK Šalková – Ivan Surovec 560711 – vedúci mužstva
z FK Jasenie – František Komora – vedúci mužstva
rozhodcu – Tibor Ondriga
Zastavenie činnosti:
DK zastavuje dňom 26. septembra činnosť futbalovým klubom: FK Mýto pod Ďumbierom (130 €), FK Hiadeľ (50 €), FK Pohorelá (50 €) a FK Bacúch (50 €) – všetkým za neuhradenie poplatku za rozhodcov
pre sezónu 2011/2012 podľa RS Športovo-technické zásady body C a D.
DK zastavuje činnosť dňom 26. septembra futbalovým klubom: FK Hronec (182,07 €) a FK Hronsek (102,65 €) – obom za neuhradenie faktúry za výkon činnosti rozhodcov za mesiac august 2011.
Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od uverejnenia v Úradnej správe ObFZ Banská Bystrica.
Správy RMK – predseda Pavol Turňa
Upozorňujeme futbalové kluby z okolia Brezna a Horehronia, že matričné úkony žiakov (prestupy, hosťovania a základná registrácia) je možné robiť po telefonickom dohovore osobne u predsedu RMK pána Pavla Turňu v Brezne (netreba ich zasielať do Banskej Bystrice na vybavenie).
Číslo mobilu P. Turňu – 0911 813 940.
Delegačný list č. 9
I. trieda 9. kolo 2. októbra 2011 o 14.30
Staré Hory – Jasenie (Zeman – Caban, Žabka – Prochádzka)
Hronec – Mýto (Mišány – Štrba, Tůma – Kotrán)
Lučatín – Harmanec (Dírer – Kolofík, Cseky – Sitarčík)
Dolná Lehota – T.Č. Balog (Kosec – Hikker – Mojžiš)
Braväcovo – Baláže (Gajdoš – Martinka – Pecník)
Poniky – Osrblie (Majer – Biely, Spodniak – Piar)
Heľpa – Podkonice (Kubančík – Gemzický, Pastorek – Kupec)
II. trieda skupina A 9. kolo 2. októbra 2011 o 14.30
Horné Pršany – Hronsek (Ambróš – Tajnai)
Nemecká – Strelníky (Ondriga – Rumanovský)
Malachov – Mičiná (Bunganič – Snopko)
Šalková B – Tajov SO (Spišiak – Spodniak, Rumanovský)
Priechod B – Riečka SO (Kučera – Kolofík, Šišovský)
Králiky – Hiadeľ (Kučera – Šišovský)
Jakub – Ľubietová (Koctúr – Rosenberger)
II. trieda skupina B 7. kolo 2. októbra 2011 o 14.30
Beňuš – Valaská (Auxt – Dorčiak)
Polomka – Pohr. Polhora (Mereš – Smoleň)
Bacúch – Pohorelá SO /ihr. Polomka/ (Auxt – Štrba, Pančík)
Šumiac – Michalová (Godál – Pančík)
Mládežnícke stretnutia:
I.trieda straší žiaci 7. kolo 2. októbra 2011 o 10.00
Jasenie – Šalková (Štrba)
Savon BB – Beňuš /ihr. Sásová/ NE 10,00 (Šišovský)
Stretnutia riadené SsFZ:
IV.liga dorast skupina JUH 9. kolo 1.10.2011 o 12,00
Šalková – Sliač (Poláček – Gajdoš)
Bacúch – Hliník NE /Beňuš/ (Martinka – Gajdoš)
V.liga dorast skupina C 9. kolo 1.10.2011 o 14,30
Braväcovo – Detva (Belko – Batis)
II.LSŽ a MŽ JUH 9. kolo 2.10.2011 o 10,00/12,00
MFK Banská Bystrica – Detva /Jakub/ (Dírer)