Quantcast

Úradná správa č. 1, v Banskej Bystrici, 11. 7. 2014

Správy zo sekretariátu

V dňoch 14. až 22. júla 2014 bude kvôli čerpaniu dovolenky sekretariát ObFZ uzavretý a nefunkčný.

Správy zo zasadnutia Výkonného výboru

Výkonný výbor na svojom zasadnutí dňa 4. júla 2014 schválil:

a) nominačné listiny rozhodcov a delegátov zväzu pre súťažný ročník 2014/2015. Momentálny stav je 43 aktívnych rozhodcov a 7 delegátov zväzu.

b) zmeny a doplnky do rozpisu súťaží ObFZ pre súťažný ročník 2014/2015.

c) zamietol žiadosť FK Staré Hory o odpustenie pokuty za neplnenie podmienok rozpisu súťaže ohľadne aktívneho mládežníckeho družstva.

Správy z rokovania Konferencie ObFZ

Konferencia ObFZ na svojom rokovaní dňa 4. júla 2014 prerokovala a schválila:

a) v doplňujúcich voľbách zvolila za člena Výkonného výboru ObFZ pána Ondreja Pecníka,

b) schválila zmeny a doplnky do Rozpisu súťaží ObFZ s výhradami a pripomienkami, ktoré budú zapracované do textu rozpisu (pre ich rozsiahlosť a rôznorodosť nie sú uvádzané v úradnej správe),

c) odsúhlasila štruktúru a zloženie účastníkov súťaží ObFZ pre súťažný ročník 2014/2015.

Športovo-technická komisia – predseda Ivan Šimko

Pridelené čísla a vyžrebovanie nového súťažného ročníka (oproti prideleným číslam na Konferencii zväzu došlo na podnet klubov ku drobným korekciám kvôli náväznosti stretnutí na iné kluby a súťaže):

Prvá trieda: 1 – Jasenie (oproti Nemeckej), 2 – Tatran Čierny Balog (oproti Partizánu Čierny Balog + predzápasy dorastu v súťažiach SsFZ), 3 – Braväcovo, 4 – Staré Hory, 5 – Selce (oproti Priechodu), 6 – Lučatín, 7 – Valaská (oproti Hroncu), 8 – Nemecká (oproti Jaseniu), 9 – Strelníky, 10 – Brusno B SO ÚHČ (oproti A družstvu), 11 – Poniky (oproti Hrochoti), 12 – Jakub (oproti Sásovej), 13 – Osrblie SO ÚHČ (oproti Podbrezovej A), 14 – Hronec (oproti Valaskej).

V prvom kole sa dňa 3. augusta 2014 stretnú: Jasenie – Hronec, T. Č. Balog – Osrblie, Braväcovo – Jakub, Staré Hory – Poniky, Selce – Brusno B, Lučatín – Strelníky, Valaská – Nemecká.

Kompletné vyžrebovanie prvej triedy bude v nasledujúcej úradnej správe.

Druhá trieda skupina A: 1 – Králiky, 2 – Ľubietová (oproti Strelníkom), 3 – Riečka, 4 – Mičiná, 5 – Selce B-Baláže NE 10,30 (spolu s A družstvom), 6 – Šalková B SO ÚHČ (oproti A družstvu), 7 – ŠKM Savon Banská Bystrica NE 10,30 ihrisko Sásová (spolu s A družstvom), 8 – Malachov, 9 – voľný žreb, 10 – Dúbravica (oproti Hrochoti), 11 – Hiadeľ, 12 – Horné Pršany, 13 – Harmanec, 14 – Tajov, 15 – Podkonice, 16 – Hronsek.

V prvom kole sa 3. augusta 2014 stretnú: Králiky – Hronsek, Ľubietová – Podkonice, Riečka – Tajov, Mičiná – Harmanec, Selce B-Baláže – Horné Pršany (10,30), Šalková B – Hiadeľ (2.8.), ŠKM Savon Banská Bystrica – Dúbravica (10,30), Malachov má voľno.

Druhá trieda skupina B: 1 – Šumiac (oproti Pohorelej), 2 – Dolná Lehota, 3 – Polomka, 4 – Michalová (oproti Pohronskej Polhore), 5 – Heľpa, 6 – Pohorelá SO ÚHČ (oproti Šumiacu), 7 – Sihla, 8 – Beňuš (oproti Braväcovu), 9 – Pohronská Polhora (oproti Michalovej), 10 – voľný žreb.

V prvom kole sa dňa 17. augusta stretnú: Dolná Lehota – Pohronská Polhora, Polomka – Beňuš, Michalová – Sihla, Heľpa – Pohorelá, Šumiac má voľno.

V mládežníckych súťažiach sú zatiaľ prihlásení:

Starší žiaci: Priechod, Jasenie, Sásová, Valaská a Šalková.

Mladší žiaci: Poniky, Sásová, Nemecká, Ľubietová a Braväcovo (s ?).

Prípravky: Poniky, Valaská, Partizán Čierny Balog A aj B, Medzibrod, Ľubietová, Heľpa a Jakub.

Komisia mládeže predlžuje termín prihlásenia sa do mládežníckych kategórií do konca mesiaca júla, takže je ešte možnosť na doplnenie a prihlásenie sa do príslušnej súťaže. Vyžrebovanie mládežníckych súťaží sa uskutoční po uzávierke prihlášok začiatkom augusta a bude uverejnené v úradnej správe. Predpokladaný začiatok mládežníckych súťaží je 23., 24. august 2014.