Quantcast

Úradná správa č. 43, v Banskej Bystrici 7.6.2013

Správy ŠTK a KM – predseda Milan Mecele

1.  Súhlasíme po vzájomnej dohode s odohratím MFS 2. triedy skupiny A 13. kolo Šalková B – Hronsek dňa 29. júna 2013 (sobota) o 18,00 hodine na ihrisku v Šalkovej pri umelom osvetlení.

2.  Súhlasíme po vzájomnej dohode s odohratím MFS 2. triedy skupiny A 16. kolo Horné Pršany – Malachov dňa 23. júna 2013 (sobota) o 17,00 hodine  na ihrisku FK Horné Pršany.

3.  Súhlasíme po vzájomnej dohode s odohratím MFS 1. triedy 24. kolo Baláže – Podkonice dňa 14. júna 2013 (piatok) o 17,30 hodine  na ihrisku FK Baláže.

4.  Námietka kapitána domácich v MFS 2. triedy skupiny A 24. kolo Hronsek – Králiky bola prerokovaná ako bezpredmetná.

5.  KM oznamuje vedúcim družstiev futbalových prípraviek, že dňa 16. júna 2013 (nedeľa) od 10,00 hodiny sa uskutoční futbalový turnaj prípraviek „O pohár prezidenta ŠK Partizán Čierny Balog“ na ihrisku v Medveďove a následne dňa 22. júna 2013 (sobota) sa uskutoční posledný tohtosezónny turnaj prípraviek „O putovný pohár predsedu komisie mládeže“, ktorý sa odohrá na ihrisku FK Poniky. Družstvá sa môžu prihlásiť, prípadne potvrdiť svoju účasť na sekretariáte ObFZ. Bližšie informácie podá predseda KM Milan Mecele na čísle telefónu 0907 531 942. Propozície ohľadne turnajov budú zaslané vedúcim družstiev prihlásených klubov e – mailom.

6.  V týchto dňoch rozposielal sekretariát ObFZ prihlášky do súťaže do nového súťažného ročníka 2013/2014. Žiadame futbalové kluby o dodržanie termínu odoslania prihlášky (25. jún 2013) ako aj dôsledné vyplnenie prihlášky, hlavne čo sa týka účinkovania mládežníckych družstiev, aby komisie ŠTK a KM mohli v dostatočnom časovom predstihu a dôsledne podľa požiadaviek jednotlivých klubov pripraviť nový súťažný ročník. Konanie Konferencie ObFZ spojené s aktívom ŠTK a KM sa plánuje na deň 6. júla 2013 (sobota). Miesto konania konferencie bude upresnené v budúcej úradnej správe.

Správy DK – predseda Július Kliment

D-I-75 Majer Ondrej 841125 FK Mičiná 4 stretnutia nepodmienečne od 5. júna podľa 1-3b.

D-I-76 Habány Roman 760314 FK Králiky 3 stretnutia nepodmienečne od 5. júna podľa 1-2b.

D-I-77 Citara Matej 840202 FK Lučatín 4 stretnutia nepodmienečne od 5. júna podľa 1-3b.

Zastavenie činnosti  na 1 stretnutie nepodmienečne za 4 ŽK od 5. júna 2013:

Jozef Náčin 770707 FK Riečka, Martin Mlynarčík 890926 FK Hronsek, Patrik Daubner 930707 FK Harmanec.

Neprerokovaný priestupok:

Ján Uhrík 500612 vedúci mužstva FK Lučatín – chýba poplatok

DK predvoláva na deň 12. júna 2013 (streda) o 15,00 hodine rozhodcov: Marek Smoleň, Dušan Rosenberger a Michal Šajdík.

Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od uverejnenia v Úradnej správe ObFZ Banská Bystrica.

Správy KR – predseda Peter Králka

KR postupuje na DK rozhodcov: Marek Smoleň – za nedodržanie futbalových pravidiel a noriem pri neuznaní spôsobilosti hracej plochy v MFS 2. triedy skupiny B 24. kolo Beňuš A – Dolná Lehota.

Dušan Rosenberger a Michal Šajdík – za neospravedlnenú neúčasť na MFS 2. triedy skupiny A 24. kolo Strelníky – Brusno B.

KR opätovne upozorňuje rozhodcov na vypisovanie zápisov o stretnutí na počítači alebo písacom stroji (Sáliš, Dírer, Smoleň).

Delegačný list č. 26

I. trieda 26. kolo 16. júna 2013 o 17,00

Hronec – Poniky (Caban – Štrba, Hikker – Kotrán)

Lučatín – Heľpa (Spodniak – Kalina, Lešták – Sitarčík)

Braväcovo – Osrblie (Auxt – Smoleň, Gajdoš – Pecník)

Staré Hory – Valaská (Zeman – Majer M., Šajdík – Uhrín)

Harmanec – Podkonice (Petrík – Majer I., Sáliš – Prochádzka)

T. Č. Balog – Pohr. Polhora (Spišiak – Tůma, Dorčiak – Mecele)

Baláže – Jakub NE 10,30 (Sáliš – Petrík, Majer I. – Piar)

Dohrávky 24. kolo 14. júna (piatok) o 17,30

Baláže – Podkonice (Kolofík – Caban, Gajdoš – Pecník)

17. kolo 19. júna (streda) o 17,30

Osrblie – Hronec (Kolofík – M. Majer, Auxt – Piar)

II. trieda skupina A 26. kolo 16. júna 2013 o 17,00

Hronsek – Šalková B (Bulla – Jastrab, Lešták)

Králiky – Dúbravica (Dírer – Ondriga, Ondrejka)

Malachov – Ľubietová (Pivarček – Legíň, Alberty)

Nemecká – Brusno B (Kolofík – Mišány, Ursíny)

Tajov – Mičiná (Rumanovský – Fábry, Rusko)

Strelníky – Horné Pršany (Rosenberger – Kubančík)

Riečka – Hiadeľ (Pastorek – Marček)

II. trieda skupina B 27. kolo 16. júna 2013 o 17,00

Šumiac – Bacúch (Bošeľa – Pančík)

Beňuš juniori – Dolná Lehota SO (Palider – Dorčiak)

Polomka – Michalová (Godál – Mereš)

Mládežnícke stretnutia:

I. trieda starší žiaci 16. kolo 16. júna 2013

Beňuš – Heľpa NE 10,30 (Bošeľa)

Jasenie – Šalková SO  10,00 (Rosenberger)

Turnaj prípraviek o celkového víťaza súťaže na ihrisku Č. Balog – Medveďovo: R – Tůma, Spišiak. Začiatok o 09,00 hod.

Stretnutia riadené SsFZ:

IV. liga dorast skupina JUH 26. kolo 16. júna 2013 o 14,30

Tatran Čierny Balog – Detva (Tůma – Spišiak)

Bacúch – Tornaľa (Gajdoš – Smoleň)

II.LSŽ a MŽ skupina JUH 26. kolo 16. júna 2013 o 11,00/13,00

1.FK Horehron – Krupina (Godál)

1.liga MŽ skupina A a B  16. kolo 15. júna 2013 o 10,00/11,30

Dukla Banská Bystrica – Podbrezová (Tůma)