Stretnutie veteránov a ostatných motoriek, nie je klasický motozraz, ale kultúrno-spoločenské podujatie, ktoré je určené všetkým priaznivcom veteránov motoriek, tiež automotoveteránov a širokej verejnosti, ktorí chcú zažiť pekný zážitok na akcii s celodenným programom určený pre veľkých a malých.

VLKANOVA_15Tohto roku je pripravený bohatý program pre  spojený s rôznymi vedomostnými a zručnostnými súťažami. Tiež prepojené hudobnými vystúpeniami skupín rôznych žánrov. Po úspešnom absolvovaní 3.ročníka s veľmi dobrým ohlasom všetkých účastníkov, sa organizátori rozhodli pokračovať v začatej ceste a usporiadať ďalší ročník s pestrým programom a udržať trend, ktorý by sa bez finančnej podpory partnerov nepodaril, a to nevyberať vstupné na akciu a sprístupniť túto akciu všetkým, ktorí sa chcú zabaviť a stráviť príjemný deň plný nových poznaní a zážitkov.

Pozvanie na akciu prijali veľmi zaujímaví hostia. Hudobná rocková skupina M.N.G., Blissfull Age , Slovenská koruna, hosť s Česka skupina Laura a její tigři a celosvetovo známa skupina QUEENMANIA so spevákom Petrom Pačutom. Dopoludnia je pripravená pre najmenších účastníkov rozprávka v podaní hercov z divadla Harry theater a rôzne atrakcie, ako jazda na koňoch, skákací hrad, detský kútik a súťaže. Tiež je pripravený krátky spoločný výjazd. Akciu bude moderovať moderátor Igor Duschek.

Organizátori pripravili aj tento rok tombolu s hodnotnými cenami a to 1. cena skúter v hodnote 1000  eur, 2. cena 10 dňový zájazd pre 2 osoby do talianskeho Lignana, 3. cena originál futbalový dres Mareka Hamšíka s jeho podpisom a množstvo dalších cien.

Stretnutie veteránov a ostatných motoriek vo Vlkanovej sa uskutoční už v sobotu 24. mája 2014.

Program Stretnutia veteránov a ostatných motoriek vo Vlkanovej 2014

VLKANOVA_11od 10:00 prezentácia
10:00-12:00 program pre „najmenších motorkárov“
12:00 vystúpenie skupiny SLOVENSKÁ KORUNA
13:30 spoločná jazda cca 40 minút
14:30 vystúpenie skupiny M.N.G.
16:00 vystúpenie skupiny BLISS FULL AGE
17:30 vyžrebovanie tomboly
18:30 vystúpenie kapely LAURA A JEJÍ TIGŘI
20:00 vystúpenie kapely QUEENMANIA

veterany vlkanova