Ako snívanie v našom mozgu funguje? Aký má snívanie význam? Chcete poznať odpovede na tieto otázky? Nové divadelno-tanečné predstavenie Sen v Divadle Štúdio tanca vám ich pomôže zodpovedať.

Tajomno snov inšpirovalo mnoho príbehov a mýtov. Snívanie je výletom do nás samých a do vecí, ktoré z nás robia ľudí. Predstavenie Sen sa pokúša postaviť tieto svety do kontrastu v živom zážitku pre zmysly. Odohráva sa medzi dvoma rôznymi realitami, „bdelou“ a oneirickou. Scéna, hudba a svetelný dizajn sa pohrávajú s vytváraním a búraním týchto svetov magicky pred našimi očami aj pomocou kontrastov, akými sú svetlo a tieň, farba a monochróm, veda a fikcia, logika a surrealizmus.

Na premiéru predstavenia Sen sa môžete tešiť v piatok 31. marca o 18.00 h a v sobotu 1. apríla o 16.00 hDivadle Štúdio tanca. V predstavení účinkujú menšie a väčšie deti s talentom objaveným a rozvíjaným na pohybových kurzoch pre verejnosť. Rovnocenných parťákov im robia členovia umeleckého súboru z troch kontinentov, aby spoločne prevádzali diváka nepoznanými krajinami snových realít a reálnych snov.

Nenechajte si ujsť výnimočné predstavenie, príďte si zasnívať. Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji: piatok https://tootoot.fm/sk/events/63fcf9a2e7ff300674b4d6fd, sobota https://tootoot.fm/sk/events/63fcfbf5e7ff300674b66899.