Got Blue Balls natočili nový videoklip. Rock Reunion a Krok späť odprezentovali ďalšie skladby z pripravovaných albumov.

Kapelu Got Blue Balls nemožno označiť za banskobystrickú, keďže ako domovské mesto si uvádza Sliač, napriek tomu je známa domácemu publiku najmä z koncertov v Klube 77. Skupina sa vyznačuje  charakteristickým zvukom rock’n’rollu a zaujme aj ženské obsadenie basgitary Stankou Apfelovou. Got Blue Balls majú za sebou viacero úspešných vystúpení ako predskokani Slobodnej Európy, Zóny A či The Casualties. V budúcom roku pripravujú vydania druhého albumu, ako ochutnávku prinášajú videoklip ku skladbe Smash it apart.

[youtube 8Zdp4C6SqhM 560 340]

Druhý album pripravuje aj skupina Rock Reunion, ktorá na Youtube zverejnila skladbu Pani Ľuptáková. Tá je o ľuďoch, ktorí sa starajú do života druhých. „Riešia záležitosti iných ľudí bez toho, aby sa pozreli sami na seba. Prirovnal som to proste k starej znudenej dôchodkyni, lebo presne také správanie vo mne evokovalo dôchodcu,“ dodáva kapela.

[youtube PYPPEMgzYb0 540 360]

Ďalšie dve skladby vypustili do éteru raperi z Krok speť, ktorí by mali onedlho vydať svoj debutový album. „Dnes už deti nehrávajú na ulici klik-klak, ale j**ú do nosa zo srandy rozdrvený ti-tac,“ rapuje v skladbe Benjamen, jeden z členov zoskupenia Krok speť. Druhý predstavený track sa nesie v znamení funky od Neznámeho Interpreta.

[youtube muRanCOo59w 540 360]

[youtube q3h22lsWvsg 540 360]

Momma Knows Best je síce pražská kapela, v jej radoch sa však dlhodobo pohybujú aj dvaja Banskobystričania – Jakub Hríbik a Michal Jahoda. Skupina hrajúca hardcore predstavila videoklip ku skladbe Sunday Nihilist.

[youtube Jj5VSAci5SA 540 360]