Hľadanie dovolenky, pobytu alebo ubytovania na víkend, počas ktorého si skvelo oddýchnete, býva veľmi príjemnou starosťou. Pri dnešnej ponuke nie je problém nájsť miesto, ktoré bude vyhovovať zaľúbencom, rodine či seniorom. Problém však prichádza vtedy, keď sú vaše psy neoddeliteľnou súčasťou života a pri vyberaní ubytovania nachádzate hotely, penzióny, ubytovne s logom preškrtnutého psa červenou čiarou. A miesto toho, aby ste našli pobyt za pár minút, hľadáte a hľadáte, až máte pocit, že ste pátračom po pozostatkoch Noemovej archy. Kde hľadať, aby ste ušetrili čas?

tatry cc fotoPobyty aj so psom

Navštívte stránku Interspa.sk a tam nájdete pobyty so psom vo Vysokých Tatrách. Už žiadne dlhé hľadanie hotela, kde sa na vás budú pozerať ako na najväčšieho kriminálnika, keď prídete aj so svojim štvornohých kamošom. Žiadne dlhé hodiny prehľadávania penziónov a zisťovania, či aj domáce zvieratá majú právo pozorovať kamzíky cez ich okno. Už nehľadajte pre svojho psa náhradné bývanie vždy, keď sa chystáte na výlet do Tatier. Vyriešte to jednoducho a ku spokojnosti oboch strán. Ak v Tatrách zavrtí chvostom, viete, že ste urobili dobre.

Trápi vás intolerancia lepku?

Celiakia alebo aj intolerancia voči lepku, trápi minimálne 15 % ľudí. Toto číslo je však s najväčšou pravdepodobnosťou oveľa vyššie, lenže u zvyšných ľudí sa intolerancia neprejavuje žiadnou pozorovateľnou formou. Avšak tých 15 %, ktorí nemôžu konzumovať potraviny s obsahom lepku, musí byť veľmi prieberčivých, čo sa týka jedla. Vo veľa hoteloch na toto nemyslia, a tak vo svojom menu nemajú špeciálne jedlá pre celiatikov. Aj preto Interspa.sk vám prináša možnosť nájsť pobyty pre celiatikov. Už žiadne rozmýšľanie nad tým, čo budete na dovolenke jesť, už žiadne branie poľnej kuchyne so sebou, aby ste nezomreli od hladu. Zjednodušte si hľadanie pobytu, či už máte štvornohého miláčika alebo celiakiu.