Quantcast

Založenie vlastnej eseročky je skvelý spôsob, ako začať zarábať iba na seba, svojich zamestnancov a dať voľný priebeh vlastným nápadom, víziám a predstavám o tom, ako správne podnikať. Ano, toto všetko môžete, lenže predtým, ako sa do toho pustíte, na vás čaká hľadanie sídla spoločnosti a založenie sro, ktoré medzi podnikateľmi nepatrí medzi najobľúbenejšie činnosti. Žiaľ, Slovensko nie je Estónsko, kde si dokážete založiť firmu za pár minút cez internet, tu si na to vyčleňte približne 2 týždne. Ale existuje spôsob, ako môžete využiť svoj čas efektívnejšie. Ako?

rozpocet ekonomika peniaze eurNechajte založenie sro na externú firmu

Nechce sa vám behať po úradoch, vypĺňať formuláre a kúpať sa v bazéne plnom byrokracie? Využite služby externej spoločnosti, ktorá založí eseročku presne podľa vašich požiadaviek. Jediné, čo musíte urobiť je podpísať pár dokumentov, raz navštíviť daňový úrad a do dvoch týždňov je vaša spoločnosť pripravená podnikať. Vy tieto dni môžete využiť oveľa efektívnejšie – zdokonaľovať marketingovú stratégiu, pracovať na oslovení potencionálnych klientov, stretávať sa s obchodnými partnermi, zháňať lacné tonery do kancelárie alebo sa jednoducho venovať svojej rodine.

Nechce sa vám čakať dva týždne?

Máte obavy, že za dva týždne, ktoré budete čakať na založenie firmy, by vás mohol niekto predbehnúť a zaujať miesto na trhu, na ktorom sa chcete usadiť vy? Nečakajte zbytočne a začnite podnikať už do 24 hodín. Ako je to možné? Možnosťou je výhodná kúpa ready made s.r.o., vďaka čomu môžete začať podnikať skutočne už do pár hodín. Ako je to možné? Ready made spoločnosti sú tie, ktoré boli vytvorené s cieľom ďalšieho predaja. To znamená, že takáto spoločnosť nemá žiadnu históriu, záväzky ani pohľadávky. Kúpite ju, podpíšu sa potrebné formuláre a vy už do pár hodín môžete začať podnikať. Tak ako vám virtuálne sídlo pomôže šetriť peniaze, tak vám ready made spoločnosti pomôžu šetriť čas. Uľahčite si cestu v začiatkoch podnikania, neplytvajte svojim časom, veď nie nadarmo sa hovorí, že čas sú peniaze.