Trojnásobná olympijská víťazka a tohtoročná majsterka sveta v biatlone Anastasia Kuzminová nadviaže na započatú tradíciu a v Kolibe u sv. Krištofa bude variť boršč. Ani tentokrát však nepôjde len o predvádzanie jej kulinárskych zručností, ale aj pomoc dobrej veci.

Ak sa v nedeľu, 2. júna cestou napríklad na výlet na Donovaly, alebo opačne zastavíte v Kolibe u sv. Krištofa na Uľanskej ceste, budete si môcť pochutnať nielen na vychýrených dobrotách tamojšej reštaurácie. Stretnúť tu totiž od 12-tej hodiny budete môcť aj úspešnú slovenskú športovkyňu Anastasiu Kuzminovú.

Už po šiesty raz sa tu uskutoční benefičná akcia Nasťa varí boršč, pri ktorom si budete môcť nielen pochutnať na vychýrenom jedle kuchyne rodnej vlasti našej biatlonistky, ale samozrejme sa s Nasťou i porozprávať či vyfotiť.

Nasťa tu tradične uvarí svoj vynikajúci boršč podľa vlastného rodinného receptu a dobrovoľným príspevkom môžete potom aj vy podporiť centrum pomoci detskej onkológie – Svetielko nádeje v banskobystrickej Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou.