Nadácia Ekopolis vyhlásila v nedeľu 1. mája fotografickú súťaž na tému Bicykel ako dopravný prostriedok v práci alebo na dochádzanie do práce. Uzávierka prijímania fotografií do súťaže je naplánovaná na stredu 25. mája.

Do prace na bicykli Banska Bystrica | BBonline.sk, ZVonline.skAutor víťaznej fotografie získa nákupnú poukážku v internetovom obchode Ephoto vo výške 300 €. Cieľom fotosúťaže je zvyšovanie povedomia o bicykli ako dopravnom prostriedku a propagácia súťaže Do práce na bicykli.

„Súťažiaci môže poslať do súťaže maximálne jednu fotografiu, ktorá podľa neho dobre vystihuje tému súťaže, ktorou je bicykel ako dopravný prostriedok v práci alebo na dochádzanie do práce,“ uvádza Ján Roháč, programový manažér Nadácie Ekopolis. Fotografická súťaž nemá žiadne žánrové obmedzenie.

Fotografie je možné zasielať do stredy 25. mája do polnoci na e-mailovú adresu fotoekopolis@gmail.com. Víťaz fotografickej súťaže bude určený hlasovaním verejnosti na sociálnej sieti facebook, kde súťažné fotografie budú vystavené v albume. Hlasovanie bude spustené vo štvrtok 26. mája o 8.00 hod. a bude trvať do pondelka 13. júna. Víťazom fotografickej súťaže sa stane ten súťažiaci, ktorý získa najviac hlasov (“Like”) pod svojou fotografiou. Partnermi fotosúťaže sú Občianska cykloiniciatíva Banská Bystrica, o.z. a internetový obchod ephoto.sk.