Šiesty ročník obľúbeného podujatia pre motoristov, Stretnutie veteránov a ostatných motoriek vo Vlkanovej sa uskutoční už najbližšiu sobotu 14. mája od 10.00 h.

VETERANI 2016 bez orezu-page-001 (1)Pre všetkých návštevníkov podujatia je pripravený bohatý program. Už od 10-tej hodiny organizátori pripravili program pre „najmenších motorkárov“, ktorý potrvá celé dve hodiny. Približne od 13-tej hodiny sa uskutoční požehnanie motoriek autoveteránov pred začiatkom sezóny. Krátko na to je naplánovaná spoločná jazda na Námestie SNP v Banskej Bystrici.

V popoludňajších hodinách nebudú chýbať ani rôzne súťaže a animácie pre motorkárov. Podvečer odohrá koncert spevák Paľo Drapáka a Exmetalinda. Ešte pred samotným koncertom čaká návštevníkov o 17.30 h, žrebovanie tomboly, ktorá je každoročne súčasťou podujatia. Hlavnou cenou v tombole je skúter v hodnote tisíc eur. Druhá cena je pre tento rok zájazd do Chorvátska pre dve osoby. Záver podujatia bude patriť víťazovi Superstar a známemu spevákovi Petrovi Cmorikovi. Návštevníci Stretnutia veteránov a ostatných motoriek sa na jeho koncert spolu s kapelou môžu tešiť presne o 20-tej hodine. Vstup na podujatie je tak ako zvyčajne bezplatný. Bližšie informácie o stretnutí veteránov nájdete na fan stránke podujatia.

Videoreportáž z minuloročného Stretnutia veteránov a ostatných motoriek

Videopozvánka na tohtoročné podujatie