V hokejovej Tipsport lige nastáva reprezentačná prestávka, a tú si pred sviatkami banskobystrickí hokejisti spestria aj krátkodobou zmenou profesie.

Hokejisti HC ’05 prídu za svojimi fanúšikmi priamo na banskobystrické Vianočné trhy. Ani počas reprezentačnej prestávky v Tipsport lige tak neprídete o možnosť vidieť našich hokejových hrdinov a majstrov, ale tentokrát pri inom remesle.

V stredu 12. decembra si totiž od 13-tej až do 20-tej hodiny viacerí z nich vyskúšajú, aké je to obsluhovať ľudí bažiacich po dobrom punči. Uprostred týždňa vám tak môžu punč predať práve hokejisti HC ’05. Popri tom s nimi samozrejme môžete prehodiť aj pár slov a odfotiť sa. Všetko sa to bude odohrávať v stánku podniku Beniczky. Stretnúť tu budete môcť celkom ôsmich hráčov, ktorí sa vždy vo dvojiciach postupne za obsluhou vystriedajú.

Od 13-tej do 14-tej hodiny budú punč predávať Ivan Ďatelinka a Gilbert Gabor, následne potom od 15.00 do 16.00 h Tomáš Torök a Tomáš Zigo.

Po hodine prídu ďalší hráči baranov, a to od 17.00 do 18.00 h Eric Selleck a Stephon Williams. Obsluhu v stánku si od 19.00 do 20.00 h vyskúšajú aj Matej Češík a Branislav Kubka.