Hneď dva banskobystrické hudobné priestory v nedeľu 25. decembra večer prilákajú nielen mladšiu generáciu na vyskákanie a vytancovanie zjedených vianočných dobrôt.

Kick Ass Christmas

V banskobystrickom Klube 77 nebudú vo vianočnom čase tradičné Yné Vianoce, ale klub si i tak pripravil lákavých hostí na večer 25. decembra.

Od 20-tej hodiny vás čaká trochu tvrdšia vianočná párty, na ktorej vystúpia na domácej hudobnej scéne dobre známi Got Blue Balls so svojim špeciálnym programom, ale aj bratislavskí From Our Hands. Tých však rovnako tunajšiemu publiku netreba špeciálne predstavovať. Uvedie sa aj banskobystrická folk-punková kapela Cascabel a tunajší hudobníci stoja aj za projektom Adalbert.

https://www.youtube.com/watch?v=UmHAlpNuVEE

Break it v Urban Spote

Pravidelné drum and bass podujatie, Break it, v banskobystrickom Urban Spote, tentokrát privíta Signall_FM night.

Už túto nedeľu 25. decembra v klube Urban Spot, v bývalom kine Hviezda, od 21.00 h. Odhadovaný koniec podujatia je o piatej hodine ráno. Lístky je možné zakúpiť na mieste za 5 eur do 22.00, po tejto hodine sa cena navýši a to do výšky 6 eur . Avšak, vstup je povolený len osobám starším 16 rokov. Drum and bass je hudba založená na zlomenej rytmike bicích a silnej basovej linke. U nás sa stáva čoraz populárnejším hudobným žánrom. Na hlavnom pódiu sa predstaví niekoľko skvelých producentov. Silence Groove so svojimi známymi albumami, Anise/Wrong Way Again, Ghost Notes Remixes a ďalšie, či svojimi hitmi ako napríklad “Underwater Smile”, “Human Traffic” alebo aj “Eat Me Softly”. Lixx je rezidentom Signal_FM night a nebude chýbať ani tentokrát. Dj Kavva je nová, šikovná tvár na slovenskej drum&bassovej scéne. Cenco a Dykmen, ich sety sú plné tanečných, energických ale aj tvrdých trackov. Ostávajú nám ešte dvaja ďaľší a to dj Bëor a dj Boo Boo. Na druhom pódiu Vám zahrajú ďalší štyria interpreti. Dekel, Fuťo, Wynn a Screamaker.