Pokračovanie úspešného slovenského muzikálu Príbeh Ulice II, ktorý ste mali možnosť doteraz vidieť na Novej Scéne v Bratislave, vyráža na turné po Slovensku.

Vypredané predstavenia, standing ovation, skvelé herecké a tanečné výkony. To všetko sú prirovnania  druhého pokračovania slovenského hip-hopového muzikálu, ktorý sa predstaví publiku v štyroch slovenských mestách. Prvou zastávkou budú Košice, odkiaľ sa umelci cez Martin a Nitru presunú až do Banskej Bystrice, kde v sobotu 29. 10. 2011 o 19.00 roztancujú Športovú halu na Štiavničkách.

Muzikál Príbeh Ulice II, ktorý režíroval Nikita Slovák, ponúkne opäť príbeh plný napätia, drámy a prepracovaných tanečných choreografií, kde nechýbajú ani rapové súboje a exkluzívne skladby z produkcie známeho slovenského protagonistu tohto hudobného žánru Opaka.

Pôvodné obsadenie z „jednotky“ akým je: Alex Maďar, Kristína Turjanová, Marián Labuda mladší, Zuzana Šebová a Peter Trník doplnili v pokračovaní herecké hviezdy ako Táňa Pauhofová, Robo Jakab, Eva Sakalová a Kristína Farkašová. Divákom sa taktiež predstaví Martin Madej, Peter Kočiš, Zuzana Porubjaková, Ivica Sláviková a mnohí ďalší.

Nemožno zabudnúť na skvelé tanečné výkony chlapčenskej tanečnej skupiny The Pastels, známej aj zo súťaže Česko Slovensko má talent a tanečníkov z Freak Dance Company. Zaujímavosťou je taktiež obsadenie skutočných „detí ulice“, ktorí boli vybraní na základe akcie „Orange casting tour“. Takýmto „dieťaťom ulice“ bola aj mladá talentovaná Banskobystričanka Zuzana Kaduková, ktorá považuje účinkovanie v projekte Príbehu Ulice II za svoj doteraz najvýraznejší úspech.

Navyše sa môžete tešiť aj na bonus v podobe speváčky Tiny, s ktorou zažijete premiéru jej nových singlov. Vsupenky na toto predstavenie v banskobystrickej športovej hale Dukla sú už v predpredaji prostredníctvom siete ticketportal…

[youtube qypIY40SGSs 590 360]