Legendárny muzikál Jesus Christ Superstar v réžii Jána Ďurovčíka zavíta v rámci rozlúčkového turné aj do nášho mesta. Fanúšikovia muzikálov si Jesus Christ Superstar môžu pozrieť koncom mája. 

Príbeh o Ježišovi a jeho posledných dňoch života si získal milióny fanúšikov po celom svete. Slovenskú premiéru mal muzikál v apríli roku 2015, pričom pôvodne bolo naplánovaných iba tridsať exkluzívnych predstavení v Bratislave. Vďaka diváckemu záujmu však Ján Ďurovčík neskôr mohol dokúpiť licenčné práva aj na ďalšie predstavenia.

V hlavných úlohách diváci môžu vidieť hviezdy slovenských muzikálov, ktorými sú napríklad Patrik Vyskočil, Ján Slezák, Katarína Hasprová, Nela Pocisková či Lukáš Adamec, ktorí v muzikály alternujú. Súčasťou muzikálu je aj živá kapela. Na svoje si tak prídu aj fanúšikovia slovenskej skupiny IMT Smile, ktorá v muzikály tiež účinkuje.

Jesus Christ Superstar už o pár týždňov absolvuje aj svoje prvé, no zároveň i posledné turné. Nadšenci muzikálov tak majú poslednú možnosť vidieť Jesusa v slovenskom prevedení. V rámci rozlúčkového turné muzikál navštívi celkovo sedem slovenských miest.

Turné sa začne 8. mája v Michalovciach a ukončené bude 2. júna v bratislavskom Istropolise. Banskobystričania si tento legendárny muzikál môžu vychutnať počas štvrtka 25. mája na Zimnom štadióne o 19-tej hodine. Vstupenky v rôznych cenových kategóriách je možné zakúpiť prostredníctvom stránky ticketportal.