Banskobystrickí policajti pátrajú po mužoch, ktorí odcudzili elektrobicykel z predajne v SC Point. S bicyklom jeden z mužov jednoducho odišiel z predajne bez zaplatenia a následne obchodné centrum opustili.

Polícia v stredu zverejnila videozáznam, na ktorom sú údajní páchatelia zaznamenaní priemyselnými kamerami v obchodnom centre.

„Muži na videozázname si „požičali“ detský oranžový elektrobicykel KTM, zo športovej predajne v jednom z nákupných centier v Banskej Bystrici. Pomôžte nám ich nájsť,“ znie výzva polícia, ktorú zverejnili na oficiálnom Facebooku.

Informácie o hľadaných mužoch je možné polícii poskytnúť kedykoľvek na čísle 158 alebo prostredníctvom zmienenej Facebook stránky Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici.

Cyklisti, ktorí zabudli zaplatiť za bicykel

HĽADÁME MUŽOV, KTORÍ "ZABUDLI ZAPLATIŤ" ZA BICYKELMuži na videozázname si "požičali" detský oranžový elektrobicykel KTM, zo športovej predajne v jednom z nákupných centier v Banskej Bystrici.Pomôžte nám ich nájsť! Akékoľvek informácie o mužoch na videu nám môžete poslať správou priamo tu na Facebooku, alebo zavolajte na číslo 158.

Uverejnil používateľ Polícia SR – Banskobystrický kraj Streda 20. novembra 2019