Polícia v Banskej Bystrici začala trestné stíhanie vo veci prečinu krádeže, ku ktorému došlo vo februári v športovom obchode na Donovaloch.

Ešte v piatok 15. februára okolo 12.30 h, v predajni so športovým oblečením na Donovaloch, páchateľ využil nepozornosť predavačky a z predajne ukradol 3 značkové lyžiarske bundy, čím poškodenej spoločnosti vznikla škoda viac ako 3500 eur. S neznámym mužom sa v predajni nachádzala aj neznáma žena. Obidvaja by polícii mohli pomôcť pri vyšetrovaní prípadu.

Popis muža: je strednej postavy, má tmavé krátke vlasy, približne 35 rokov. Oblečenú mal tmavú mikinu, čierno-žltú prešívanú vestu a modré rifle.

Popis ženy: je štíhlej, vyššej postavy, má tmavé dlhé vlasy a približne 30 rokov. Oblečenú mala krátku tmavú bundu a svetlo-modré rifle.

Polícia prosí verejnosť, aby nám poskytli akékoľvek informácie, ktoré pomôžu stotožniť tieto osoby. Občania môžu informácie poskytnúť na linku tiesňového volania č. 158, osobne na ktoromkoľvek útvare PZ, alebo prostredníctvom Facebookovej stránky Policajného zboru.