Quantcast

Ligy malého futbalu pokračovali 2. kolom, prinášame vám výsledkový servis, štatistiky a na záver aj ukážku z pripravovaného dokumentu  o mužstve Drink Team, ktoré pripravuje oslavy 15. výročia založenia.

Extraliga

Po druhom kole sa na čele tabuľky usadilo mužstvo Fit Arény, ktoré zvíťazilo 5:0 a doposiaľ neinkasovalo jediný gól. Na opačnom konci sa ocitol tím Nera Devils. Ten prehral s Torpédom Stavbár 0:7 a má nelichotivé skóre 2:20.

Celtic Sásová – D.P.H. 10:5 (7:2)
P. Rebek 3, M. Porubský 2, Ma. Majling 2, M. Kučera, P. Čolák, M. Figúr – E. Hipík 3, P. Holinec, M. Holinec, ŽK: M. Kochan, P. Holinec (D.P.H.),

Trend – Royal Brusno kúpele 4:6 (1:3)
D. Balon st. 2, D. Balon ml. 2 – S. Pecník, V. Kanda 2, M. Gibala, R. Strieš, ŽK: R. Machala (Trend) – V. Kanda (Royal BK),

Nera Devils – Torpédo Stavbár 0:7 (0:4)
J. Ďurajka 2, D. Škubák 2, P. Belko, P. Špirka, T. Macko, ŽK: I. Hamšík, Špetin, Andriš, M. Ronec (Nera Devils) – J. Tuhársky (Torpédo),

Fit Aréna – Ikar 5:0 (2:0)
P. Murín 2, M. Tkáč, M. Fojtík, D. Kohút.

Erland Úsvit ´87 mal voľno.

I. liga

Zväčša vyrovnané výsledky sa zrodili v I. lige. Až päť zápasov skončilo po I. polčase remízou, rozhodovalo sa v druhej polovici hry.

Fortka-Alice – Iveco 2:3 (1:1)
J. Weishab, J. Markovič – J. Megyi 2, D. Očenáš, ŽK: P. Katko (Iveco),

FC Arsenal – ŠK Remio 3:1 (1:1)
Ľ. Potančok 2, J. Turek – I. Bulik, ŽK: J. Jakubis (ŠK Remio),

MIBA Capanegra – Schalke 11:1 (4:1)
V. Giertl 3, T. Kolofík 2, P. Zehnal 2, A. Výboh, P. Kohár, P. Polák, L. Berec – P. Bobák

Godzily – Flamengo 6:6 (3:5)
A. Dubovický 2, J. Beer 2, M. Turčan, M. Lipták – R. Šulek 3, J. Slobodník 2, A. Tomčík,

Alien – Lazio 2:1 (1:1)
M. Huťka, M. Moncoľ – P. Výbošťok,

Starí páni – Simaček 9:3 (2:2)
M. Mesík 3, J. Sanitrár 2, O. Zeleňanský 2, L. Gerö 2 – M. Miartuš, R. Daubner, M. Blaško,

FC Nemce – Royal 94 4:2 (1:1)
D. Babjak 3, M. Adam – J. Moravčík, P. Mažgút, ŽK: J. Chudoba (Royal 94),

Skackavá – Mladosť 3:3 (1:2)
J. Škovrán 2, M. Ščepko – I. Bačko, J. Čief, J. Slaný, ŽK: M. Račanský, J. Škovran, P. Štefančák (Skackavá) – J. Ondrejka (Mladosť),

Arias – FK Exel 5:9 (2:6)
M. Uhliar 2, M. Rusko, V. Túry ml., J. Golecký – M. Pejko 5, P. Matuška 2, T. Ondrejka, P. Ščepko, ŽK: M. Rusko (Arias).

II. liga

Tesné výsledky sa rodili aj v tretej najvyššej súťaži. Štyri zápasy skončili jednogólovým rozdielom, v dvoch zápasoch sa po remíze delili body.

I.Q. – Ajax 3:2 (3:2)
R. Puliš, M. Tucnák, M. Kurjan – P. Očenáš, K. Ambróš, ŽK: M. Pilat (I.Q.) – L. Dvorský, K. Ambróš (Ajax), ČK: P. Očenáš (Ajax),

Inovation Absint – Sparta BB 4:3 (1:1)
V. Barna 2, P. Bulla, P. Šipula st. – R. Zmajkovič 2, F. Kalavský, ŽK: R. Greško (Sparta BB),

Jarný vánok – Electric Blue 4:2 (1:0)
P. Kukučka 2, R. Jonáš, M. Kováčik – Ma. Francisty, Mi. Francisty, ŽK: E. Ihradský (Electric Blue),

Unios – Kobok Brezno 3:3 (1:1)
M. Martinec, T. Považan, R. Kováč – J. Kučerák 2, P. Kováčik,

AC Chaos – Chalani 2:1 (1:1)
S. Černák 2 – Pa. Keller,

SISEP – No Fear 2:6 (1:3)
P. Lübeck, M. Polóny – T. Pažout 2, V. Kosec 2, P. Slaný, L. Kupec,

1. FC Horná – Bafuna 4:3 (3:0)
P. Trnka 4 – D. Andraščík, M. Zamboj, M. Gregor,

Iskra – FK Kleso Sl. Ľupča  4:4 (1:2)
M. Piško 3, M. Janoško – Ľ. Bulla 2, I. Popovič, M. Lakomčík, ŽK: J. Mazár (Iskra) – L. Bulla (FK Kleso),

Hellius – North Stars 4:1 (2:0)
M. Kejmar 2, P. Kúdelka, R. Račák – M. Koreň,

III. liga

V tretej lige sa pozitívnym hrdinom so štyrmi gólmi stal Igor Országh. Jeho spoluhráč Jančiar zaznamenal hetrik, a tak sa Viťo Team tešil z vysokého víťazstva 9:1 nad VKK. Negatívom kola bola červená karta Vrbiara z EFCE Brocak, ktorý sa osopil na rozhodcu a jeho konanie bude riešiť disciplinárna komisia.

FC Dan – Atak 5:3 (2:1)
M. Moncoľ 2, M. Koman 2, J. Valent – P. Štulajter 2, T. Brštiak,

Sosaurus – Alcatraz 2:6 (2:2)
P. Červianka, P. Lamoš – O. Majer 2, M. Mojžita 2, J. Grík, M. Kubiš, ŽK: R. Sliacky (Sosaurus),

Gemo – BB Aqex 4:6 (1:4)
J. Budaj ml. 2, J. Rajnoha, T. Hrnčiar – M. Bíreš 2, M. Pavlík, P. Maruniak, L. Jeziorski, M. Kozák,

Van to Tree – AC Tornádo 3:5 (1:2)
J. Kanoš 2, M. Vlček – A. Mišiak 2, P. Giertl 2, M. Mokrý,

Corgoň Pub Riečka – 1.FC Podlavice 1:5 (0:2)
P. Gašpar – F. Kurčík, D. Sliacky, J. Rosík, S. Petro, T. Handzuš, ŽK: M. Hríbik (CP Riečka),

Ateeray – Atletico 4:6 (1:6)
J. Meško 2, M. Daňko J. Knižka – M. Čiliak 2, M. Málus, M. Štefík, Ľ. Macoška, ŽK: R. Kočvara, M. Štefík, P. Lengyel (Atletico),

FC Colo Colo – 2.MK Tami 2:4 (1:2)
M. Mlynarčík 2 – Mich. Štefanovie 2, M. Patráš, J. Kamenský, ŽK: J. Orovčík (Colo-Colo),

EFCE Brocak – 1.FC Multivitamín 1:3 (1:2)
P. Vrbiar – M. Babjak, F. Krnáč, M. Šurina, ŽK: I. Stankovič (Multivitamín), ČK: P. Vrbiar (Brocak),

VKK – Viťo Team 1:9 (1:4)
M. Lagovský – I. Országh 4, P. Jančiar 3, R. Slobodník, P. Kulišiak.

IV. liga A, B, C, D

V skupine A padalo hojne gólov, v drese AC Beercelona zaznamenali štyri góly hneď dvaja hráči . V súboji outsiderov skupiny medzi Hronsek Stars a Vikings BB boli úspešnejší prví menovaní.
Rekordný výsledok kola padol v B skupine, kde Kotalští orli rozdrvili OFK Kredenc 18:6, pričom Ľubomír Mati strelil 9 gólov. Prekvapením je aj vysoká výhra Juniperusu a ďalšie víťazstvo Drink Teamu.
Nováčikovia C skupiny Barumka a FC Neusohl odohrali vyrovnané stretnutie, prví menovaní si odniesli po tesnom výsledku 3:2 tri body. Naopak outsideri skupiny Hrča a O2 Fér plej tím si rozdelili body po remíze 1:1.
V D skupine zatiaľ dominujú hráči Priechoda, ktorí opäť rozobrali súpera a pripísali si výhru 20:2.

IV.A liga

Hronsek Stars – Vikings BB 10:5 (2:2)
M. Garaj 4, D. Černák 3, P. Snopko, J. Piecka, M. Piecka – P. Babnič 4, J. Janšík, ŽK: M. Pocklan (Vikings BB),

Fox Creed – BAXX 7:6 (3:3)
M. Číž 3, B. Krajčír 2, M. Mesík, P. Gajdár – R. Záhora 2, V. Tkáč 2, O. Horváth, R. Tkáč,

FK DHZ Vlkanová – Adrenalín 4:8 (1:4)
M. Rajnoha, R. Kapusta, M. Kováč, T. Uháľ – J. Sekereš 2, J. Vigaš 2, P. Medveď, P. Lalík, M. Kohút, M. Smitka,

FK Plus – 1. FC Run 6:2 (2:0)
M. Miškuf 3, J. Cimerman, F. Babinský, A. Lörinc – E. Valent, I. Frgelec,

VB Mako Café – AC Beercelona 4:13 (1:5)
J. Faško, P. Kmetík, M. Kubanda, P. Horváth – D. Vidiečan 4, A. Patráš 4, R. Teliar 2, P. Novoroľník, T. Cziczey, M. Vollmann,

Flaty – Doka Drevo 5:3 (1:0)
T. Bíreš 4, R. Odler – D. Bocko, M. Wölfli, V. Bais, ŽK: R. Filip (Doka Drevo),

IV.B liga

Kotalští orly/Gardena – OFK Kredenc 18:6 (8:2)
Ľ. Mati 9, J. Kyjanica 4, J. Caban 2, J. Paršo, I. Barták, R. Kubiš – M. Perončík 3, M. Mojžiš 2, M. Kubiš

Andromeda – ANK Pegi 2:7 (1:1)
M. Môcik, M. Mičko – M. Drobčo 3, N. Kubiš, A. Bystráň, R. Luptak,

Grupáci – Juniperus 3:13 (1:8)
L. Uhliar, M. Kuna, M. Mikuláš – M. Filipko 4, E. Rusko 3, B. Blaško 2, M. Koštial, M. Adamský, T. Kulka, M. Lukáč,

Viking Stavanger – Drink Team 4:8 (2:4)
P. Straka, M. Handlovský, J. Remiar, R. Halaj – M. Tichý 2, M. Lupták 2, M. Slama 2, M. Michalovič, M. Barančík,

FD Mančaft – Loptoši 7:5 (2:2)
P. Fischer 2, I. Dúbravský, M. Šudák, D. Surový, O. Peško, N. Lapin – J. Sanitra 2, P. Mrník, J. Naňo, J. Sedílek, ŽK: T. Dzúrik (Mančaft),

FC 09 – FC WC 6:3 (3:0)
J. Sedláček 3, F. Denis 2, P. Tóth – P. Kráčik, A. Kubiš, M. Mateček,

IV.C liga

Tigers United – Dromedári 6:3 (3:2)
S. Václavík 3, Š. Spišiak 2, P. Skubinčan – P. Koprivňák, M. Ondrejka, M. Riečan, ŽK: P. Skubinčan (Tigers United),

Betonári – Hi-Fi 3:7 (1:6)
M. kamzík 2, V. Zeman – M. Zima 4, E. Lenárt 2, T. Styk,

Hrča – O2 Fér Plej Team 1:1 (0:1)
S. Hraško – M. Kuruc,

FC Iskra – Enzo 6:8 (0:1)
R. Burger 3, M. Schrotter 2, R. Kredátus – Ľ. Soják 4, M. Škamla 2, T. Vach,

FC Barumka – 1.FC Neusohl 3:2 (1:1)
M. Kapusta, Mi. Pohančánik, J. Babeľa – M. Hrvol, K. Kolačný, ŽK: M. Kapusta, Mi. Pohančánik (Barumka) – R. Rojík (Neusohl),

Erima – Salve 8:3 (5:2)
Ľ. Turek 3, J. Bulík 2, A. Brštiak, P. Vyhnička, D. Dudáš – M. Viskup, M. Krafčík, R. Ráno.

IV.D liga

Maxo – Arzén 8:2 (4:1)
M. Švajčiak 3, J. Huťka 2, V. Mikloš, J. Samuelčík, M. Bočinec – M. Dovčiak, Ľ. Hrivňák,

Načo názov – Priechod 2:20 (2:6)
A. Schubert 2 – M. Vajda 5, M. Chaban 4, M. Slobodník 3, M. Bartko 3, R. Lamper 2, M. Homola 2, A. Homola,

Nulová šanca – Modrá partička 6:2 (1:2)
M. Daubner ml., M. Zajac, M. Lachký, L. Meľaga, I. Babiak, L. Handlovský – P. Spišiak, V. Köböl ml.,

Kelti – Ten Expres 4:7 (2:4)
A. Lamper 3, A. Zelený – R. Maďar 4, R. Černej 2, L. Ďurana,

AC Hradec – Red Dragons 0:9 (0:4)
J. Zelenčík 4, Ľ. Šidlo 3, J. Vengrín 2,

Pingoši – Pizza láska 5:5 (3:4)
M. Škultéty 3, M. Juhász, M. Babič – V. Zelník 3, M. Strečok, J. Tuharský, ŽK: M. Maršálek (Pingoši) – M. Phanvan (Pizza láska)

Gólový súmár

Extraliga: 37, priemer na zápas v 2. kole – 7,4 (celkový priemer na zápas – 12,25)
I. liga: 73, priemer na zápas v 2. kole – 8,11 (celkový priemer – 8,05)
II. liga: 55, priemer na zápas v 2. kole – 6,11 (celkový priemer – 6,72)
III. liga:  70, priemer na zápas v 2. kole – 7,77 (celkový priemer – 9)
IV.A liga: 73, priemer na zápas v 2. kole – 12,1 (celkový priemer – 11,58)
IV.B liga: 82, priemer na zápas v 2. kole – 13,6 (celkový priemer – 13,33)
IV.C liga: 51, priemer na zápas v 2. kole – 8,5 (celkový priemer – 10,33)
IV.D liga: 70, priemer na zápas v 2. kole – 11,6 (celkový priemer – 10,58)
Strelec kola
: Ľubomír Mati (Kotalští orli) 9 gólov
Najviac gólov v zápase : Kotalští orli – OFK Kredenc 18:6 (IV.B liga)
Najmenej gólov
: Hrča – O2 Fér Plej Team 1:1 (IV.C liga)
Babrák kola:
Nulová šanca – Modrá partička (IV.D liga) polčasový výsledok 1:2, konečný výsledok 6:2

Promo video k pripravovanému dokumentu o družstve Drink Team: