V malom futbale uplynulý víkend klesol priemerný počat gólov oproti predošlým kolám, ale opäť nebola núdza o zaujímavé výsledky. Prinášame Vám kompletný sumár.

I. liga – 4. kolo

Zápas kola zohrali tímy Bianconeri a SKYY – BŠ. Kvalitné stretnutie malo od úvodu vyrovnaný priebeh, o čom svedčí polčasový výsledok 4:4. Druhé dejstvo už bolo menej bohaté na góly, keďže ani jeden tím nechcel prísť o body. Nakoniec sa podarilo streliť o jeden presný zásah viac hráčom SKYY-ŠK, za ktorých sa hetrikom predviedol Tomáš Pažout. Ani bod zatiaľ nestratili Oranjes, ktorí tentokrát vyzvali Slovenskú Ľupču a po prvom polčase, ktorý skončil výsledkom 4:1 sa zdalo že sa bude ich štvrté víťazstvo rodiť ľahko. Ľupčania dokázali v druhom polčase Oranjes potrápiť a streliť dva góly, čo im však napokon na body nestačilo.

Unios – FC Dan 4:3 (4:3)

Góly: Peter Stacho 3, Tomáš Považan – Ján Garanič 2, Michal Figúr

ŽK: Róbert Elek (Unios)

ČK: Jakub Korba (FC Dan

Skackavá – Chalani 11:2 (5:1)

Góly: Lukáš Strelec 4, Vladislav Slovák 3, Peter Vajda 2, Michal Konder, Roland Valent – Martin Mesík, Štefan Szöke

Bianconeri – SKYY – BŠ 6:7 (4:4)

Góly: Lukáš Berec 2, Martin Kučera 2, Vladimír Giertl, Marián Sanitra – Tomáš Pažout 3, Peter Zehnal 2, Marián Hamza, Jakub Túry

Lazio – Galacticos 0:5 (0:5)

Simaček – FC Nemce 1:7 (1:2)

Góly: Milan Blaško – Daniel Kiedžuchv 4, Patrik Podkonický 3

Nemce 2012 – TriPe 7:1 (4:1)

Góly: Stanislav Václavík 7 – Peter Kúdelka

ŠK Rock Build Remio – IQ 6:3 (5:0)

Góly: Daniel Kohút 4, Ladislav Kovalík 2 – Tomáš Bíreš, Miroslav Kurjan, Martin Mochnáč

ŽK: Ladislav Kovalík (ŠK Rock Build Remio)

Oranjes – FK 98 Slovenská Ľupča 4:3 (4:1)

II. liga – 4. kolo

Po štyroch kolách vedie 4. ligu Dream Team, ktorý strelil všetky svoje góly v súboji s Erimou „98“ v prvej 25-minútovke. Po nej viedol líder tabuľky 7:0, k čomu sa štyrmi gólmi pričinil Patrik Čiliak. Erima už ani napriek gólovej sterilite Dream Teamu v druhom polčase zápas nezdramatizovala, ale zmohla sa aspoň na čestný gól Romana Demiana. Úvod sezóny nevychádza Aquaduxu, ktorý je zatiaľ bez bodu. Jeho hráči síce proti tabuľkovo vysoko postaveným Godzilám doťahovali výsledok, ale na silného súpera to nestačilo. Do novej sezóny vstúpila dobre Mladosť – BCF, ktorá tentokrát najmä vďaka silnému druhému polčasu nedala šancu Riečke.

Erima „98“ – Dream Team 1:7 (0:7)

Góly: Roman Demian – Patrik Čiliak 4, Ondrej Zeleňanský 2, Lukáš Čunderlík

Mladosť – BCF – Riečka 9:3 (2:1)

Góly: Marek Baláž 4, Miroslav Trizna 3, Ján Čief, Peter Kvasna – Branislav Halupka 2, Stanislav Srnka

Pingoši – ŠKP B200 7:5 (4:2)

Góly: Vladimír Zeman 2, Adam Duriš, Peter Kollár, Lukáš Dvorský, Vladimír Močáry, Martin Dobrík – Pavel Horváth 3, Roman Čipčala, Pavol Spodniak

III. liga – 4. kolo

O debakel kola sa postarala Hančurka. Nováčik a momentálne stopercentný líder tabuľky nedal šancu Králičanom, ktorí taktiež postúpili do tejto súťaže po dobrom minulom ročníku v V. A lige. Hráči Hančurka Teamu nastrieľali až 15 gólov, z čoho sa o 6 presných zásahov postaral jeden z najlepších strelcov súťaže Andrej Glemba. Schuti si zastrieľali aj hráči Požiariku Vlkanová, ktoré strelili poslednému Helliusu tucet gólov. Jeden z gólovo najchudobnejších zápasov celého kola zohrali tímy FC Salve a Starí páni. Druhí menovaní viedli po prvom polčase 2:0 a Salve sa v druhom dejstve zmohlo len na kontaktný gól.

FC Salve – Starí páni 1:2 (0:2)

Góly: Martin Čižnár – Peter Čajka, Jozef Hirschman

ŽK: Patrik Časnocha (FC Salve)

Hellius – TJ Požiarnik Vlkanová 0:12 (0:7)

Góly: Matúš Kováč 3, Patrik Dian 2, Miroslav Rajnoha 2, Tomáš Uhaľ 2, Peter Šimo, Michal Vronský, Martin Piecka

EFCE Brocak – Ajax 1:3 (0:1)

Góly: Marek Ursíny – Róbert Sečkár, Ján Šimčík, Peter Dobrota

ŽK: Marek Ursíny (EFCE Brocak) – Martin Šimčík (Ajax)

Hančurka Team – Králičania 15:0 (6:0)

Góly: Andrej Glemba 6, Juraj Soják 4, Lukáš Kajda 4, Miroslav Samolej

Ateeray – Alcatraz 5:1 (4:0)

Góly: Tomáš Gregor 2, Milan Danko, Michal Béreš, Adrián Rusnák, Samuel Škuta – Roman Puliš

IV. A liga – 4. kolo

Strechy BB sa chceli vytiahnuť na výborne rozbehnutý a bodovo stopercentný Zlepenec, ktorý išiel do tohto zápasu s cieľom pokračovať v bodovej žatve. Už prvý polčas však ukázal veľkú hernú prevahu Striech. Druhé dejstvo bolo o niečo vyrovnanejšie ale nový líder tabuľky si pohodlný náskok postrážil až do záverečného hvizdu. Vypätý duel zohrali tímy ANK Pegi a RK Solídne Bývanie. V zápase, v ktorom musel hlavný rozhodca udeliť dve červené a dve žlté karty mali aj po polčase a aj na konci zápasu o gól navrch hráči ANK Pegi.

Strechy BB – Zlepenec 6:2 (4:0)

Góly: Michal Lakomčík 4, Eduard Koliada, Milan Lakomčík – Jakub Rafaj, Marián Jobbágy

ŽK: Radovan Nehéz (Zlepenec)

Partizán BB – AC Tornádo 4:4 (3:2)

Góly: Ján Oláh 2, Lukáš Koppa, Adam Večerík – Ľubomír Hrčka 2, Michal Kucka Andrej Hajdúch

FC Fončorda – ToJeJedno 5:1 (3:0)

Góly: Milan Svitek 3, Martin Kozák 2 – Miroslav Petráň

ANK Pegi – RK Solídne Bývanie 5:4 (3:2)

Góly: Michal Dropčo 2, Ján Orel 2, Mário Gaňa – Artur Yashkin, Islam Niyazov, Dmytro Piddulnyi, Yaroslav Satanovskyi

ŽK: Dmytro Piddulnyi, Alexey Kazachek (RK Solídne Bývanie)

ČK: Michal Dropčo (ANK Pegi) – Dmytro Piddulnyi (RK Solídne Bývanie)

IV. B liga – 4. kolo

Juniperus sa otriasol z prehry v prvom kole a naladil sa na víťaznú vlnu. Tentokrát sa fialoví stretli v súboji s Ortotechom, ktorého hráči by sa chceli vidieť v tabuľke vyššie. Gólovo chudobný prvý polčas priniesol len jeden presný zásah Juniperusu, ktorý však už v druhej 25-minútovke dominoval výraznejšie a postupne zvyšoval náskok z protiútokov. Líder tabuľky Dailan Yifang – Sásová sa v 4. kole stretol s Runom, ktorý bol v tomto zápase outsider. Hráči Dailanu Yifang rozdelili svojich 10 gólov zhodne do oboch polčasov a pripísali si presvedčivé víťazstvo.

FC Juniperus – 1. FC Ortotech 7:3 (1:0)

Góly: Jakub Mesík 2, Martin Blaško 2, Marek Filipko, Jakub Klačan, Vladimír Túry – Michal Kolář 2, Peter Pinter

Dailan Yifang – Sásová – Run 10:1 (5:0)

Góly: Nikolas Kapustík 3, Lukáš Hakel 2, Martin Paulík, 2 Filip Slabecius, Richard Kapustík, Tomáš Kováčik – Dušan Murgaš

FK Amatéri – Bezvetrie 2:10 (1:2)

Góly: Michal Hazucha, Matúš Holécy – Martin Michal 2, Matej Polgár 2, Peter Špiner 2, Matúš Masica, Daniel Mihaliček, Dalibor Kvasna, Jozef Orovčík

CFBG – Sacie komando 1:6 (0:2)

Góly: Michal Babiak – Andrej Selecký 2, Roman Latta 2, Michal Bartošík, Tomáš Bartošík

ŽK: Patrik Kmeť (CFBG) – Roman Latta (Sacie komando)

FC Barumka – Hrča 8:1 (1:0)

Góly: Milan Pohančaník 2, Štefan Majerský 2, Andrej Šimko 2, Lukáš Laubert 2 – Slavomír Škropek

BuK – Viking Stavanger 8:6 (4:3)

Góly: Miloš Mišány st. 4, Roman Hrehor 3, Pavol Jelenčík – Matúš Tuček 3, Andrej Bánovský 2, Peter Jarko

ŽK: Roman Hrehor (BuK)

VKK – Atak 2:1 (0:0)

Góly: Stanislav Vopálka, Martin Kapusta – Andrej Puzio

ŽK: Matej Vaník (VKK) – Ján Kolivoška (Atak)

Arsenal – Adrenalín 3:2 (1:2)

Góly: Matej Kubacký, Peter Vikarský, Matúš Dušička – Martin Pocklan, Jakub Sekereš

ŽK: Peter Fazekaš (Arsenal) – Martin Pocklan, Stanislav Lešták, Jakub Sekereš (Adrenalín)

ČK: Stanislav Lešták