Quantcast

Je dobojované, Mestská únia malého futbalu (MÚMF) má za sebou ďalší ročník. V budúcej sezóne sa predstavia mužstvá už na šiestich úrovniach, pribudne piata liga.

Extraliga (18.kolo)

Ilustračné foto

V Extralige je už dávno rozhodnuté o lídrovi aj vypadávajúcom, z futbalového hľadiska ale stál za pozornosť súboj Celticu Sásová s Torpédom Stavbár. Torpédo vďaka dobrému druhému polčasu zvíťazilo a potvrdilo druhú priečku. Titul krála strelcov s 42 gólmi získava Ivan Hamšík z Nera Devils.

Nera Devils – Trend 3:5 (0:1)

Góly: Ivan Hamšík 2, Jozef Mikuška – Daniel Balón st., Daniel Balón ml., Róbert Kútik, Matej Pánik, Roman Maďar ŽK: Daniel Balón ml.

Celtic Sásová – Torpédo Stavbár 3:5 (2:1)
Góly: Peter Rebek, Martin Porubský, Jaroslav Figúr – Martin Kováč 2, Dominik Škubák, Tomáš Marko, Michal Borbély ŽK: Ivan Tišliar

D.P.H – Ikar 8:2 (4:1)
Góly: Erik Hippík 3, Michal Pavelka 2, Branislav Srnka 2, Jozef Kotorík – Michal Sásik, Radovan Kovalčík

Úsvit 87 – Royal Brusno Kúpele 7:4 (3:4)
Góly: Daniel Kiedžuch 3, Ján Vician 2, Miloš Oravec, Antonin Moravec – Marián Markuš 2, Milan Gibala, Robert Dlhoš ŽK: Milan Gibala

1. Fit Aréna 16 15 0 1 164:54 45
2. Torpédo Stavbár 16 11 1 4 117:62 34
3. Celtic Sásová 16 10 0 6 110:69 30
4. Trend 16 9 3 4 93:77 30
5. Royal Brusno Kúpele 16 8 1 7 93:87 25
6. Nera Devils 16 6 1 9 83:96 19
7. Úsvit 87 16 5 1 10 84:124 16
8. D.P.H. 16 4 1 11 63:136 13
9. Ikar 16 0 0 16 45:147 0

(9. miesto vypadáva do I. ligy)

I. liga (17.kolo)

V I. lige pútali najmä boje o záchranu. Simaček si v poslednom kole výhrou zabezpečil účasť v druhej najvyššej súťaži aj do budúcej sezóny, naopak do II. ligy putujú ŠK Remio a Fortka-Alice.

Starí páni – Mladosť 7:1 (4:0)

Góly: Martin Rusko 3, Zdenko Rusko 2, Ladislav Gero, Martin Mesík – Ján Čief

Alien – Flamengo 3:7 (2:2)
Góly: Miroslav Mihuliak, Jaroslav Baláž – Andrej Ursíny 3, Michal Kubina 2, Andrej Tomčík, Jakub Slobodník ŽK: Andrej Tomčík, Andrej Ursíny (Flamengo)

FC Nemce – Lazio 2:8 (2:3)
Góly: Jaroslav Brhlík, Ján Matyo – Daniel Priadky 3, Robert Žlkovan 2, Ján Medveď 2, Ján Solivajs ŽK: Daniel Priadka

MIBA Capanegra – ŠK Remio 0:5 (0:5) kontumačne

Arias – Schalke 9:4 (5:2)
Góly: Vladimír Túry ml. 5, Marek Šovčík 2, Jaroslav Golecký, Ivan Mišáni – Roman Latta 2, Andrej Bella, Ján Štubnian

FC Arsenal – Simaček 3:5 (2:0)
Góly: Martin Faško 2, Peter Ondrejka – Peter Kohút, Milan Horčin, Patrik Tréger, Ján Hegyi

Fortka-Alice – Skackavá 3:5 (2:2)
Góly: Marek Prostredný 2, Stanislav Marko – Ján Škovrán 3, Michal Ščepko 2 ŽK: Andrej Chrenka, Marek Prostredný – Ján Škovrán

FC Exel – Royal 94 3:5 (3:3)
Góly: Ivan Kamzík – Martin Mochnáč 2, Ján Moravčík, Milan Jendrišák, Radovan Galát

1. MIBA Capanegra 17 14 2 1 120:44 44
2. Lazio 17 12 3 2 71:33 39
3. Skackavá 17 9 5 3 89:66 32
4. Godzily 17 9 2 6 126:75 29
5. FC Nemce 17 8 4 5 83:74 28
6. FC Arsenal 17 7 5 5 61:52 26
7. Alien 17 8 2 7 56:61 26
8. Royal 94 17 8 2 7 73:62 26
9. Iveco 17 7 4 6 64:73 25
10. Flamengo 17 7 3 7 79:73 24
11. Schalke 17 7 2 8 88:97 23
12. Arias 17 6 3 8 79:105 21
13. Mladosť 17 5 3 9 57:84 18
14. FC Exel 17 5 1 11 74:98 16
15. Starí páni 17 5 1 11 76:101 16
16. Simaček 17 4 2 11 60:101 14
17. ŠK Remio 17 4 2 11 60:93 14
18. Fortka – Alice 17 3 4 10 60:84 13

(1. miesto postup, 17.-18. miesto zostup)

II. liga (17.kolo)

Rozhodnuté o zostupujúcich je aj v II. lige, o level nižšie sa posunie North Stars a Iskra.

Sisep – FK Kleso 5:3 (4:3)

Góly: Andrej Petrovič 2, Peter Kohár, Michal Kmeť, Milan Temiak – Michal Stanko 2, Miroslav Bulla ŽK: Ján Homola (FK Kleso)

AC Chaos – Kobok Brezno 5:0 (5:0) kontumačne

1.FC Horná – Chalani 6:1 (4:0)
Góly: Patrik Trnka 4, Matej Polgár, Štefan Dudáš – Roman Sochor ŽK: Štefan Dudáš (1.FC Horná)

Jarný Vánok – Sparta BB 4:2 (3:0)
Góly: Marián Pitel 3, Peter Kukučka – Richard Zmajkovič, Milan Turčan ŽK: Stanislav Hlisník, Radoslav Jonáš – Richard Zmajkovič

Hellius – Electric Blue 5:0 (5:0) kontumačne

Inovation Absint – No Fear 5:5 (1:2)
Góly: Dušan Murgaš 2, Martin Kvasna 2, Peter Šipula st. – Pavel Slaný, Lukáš Kupec, Martin Kohút, Peter Mozoláni, Erik Muránsky

Unios – Ajax 8:2 (4:0)
Góly: Matej Martinec 3, Michal Rusnák 2, Ján Šustek, Jiří Bílek, Tomáš Považan – Lukáš Dvorský, Peter Očenáš ŽK: Marek Šveda, Matej Martinec – Juraj Bajdich

IQ – Iskra 15:1 (9:0)
Góly: Martin Andrejko 7, Maroš Bais 2, Miroslav Kurjan 2, František Garaj 2, Martin Tučnák, Martin Pilar – Sebastian Caban

North Stars – Bafuna 5:15 (4:6)
Góly: Richard Kapustík 2, Miroslav Dohnan 2, Kamil Leško – Jakub Bubeník 5, Marián Hudec 3, Maroš Slovák 3, Dominik Andraščík 2, Lukáš Lobb

1. No Fear 17 14 3 0 110:52 45
2. Hellius 17 13 2 2 74:36 41
3. Electric Blue 17 9 5 3 91:54 32
4. Jarný vánok 17 10 0 7 77:79 30
5. Sparta BB 17 9 1 7 77:65 28
6. Bafuna 17 9 1 7 90:69 28
7. Unios 17 8 2 7 80:65 26
8. Sisep 17 7 4 6 67:66 25
9. FK Kleso 17 7 3 7 69:61 24
10. IQ 17 7 2 8 75:69 23
11. Kobok Brezno 17 6 3 8 59:73 21
12. Inovation Absint 17 6 2 9 71:77 20
13. Chalani 17 6 2 9 75:82 20
14. AC Chaos 17 6 1 10 61:78 19
15. Ajax 17 5 3 9 66:72 18
16. 1. FC Horná 17 6 0 11 64:96 18
17. North Stars 17 4 3 10 66:108 15
18. Iskra 17 2 1 14 52:122 7

(1.-2. miesto postup, 17.-18. miesto zostup)

III. liga (17.kolo)

S treťou ligou sa lúči Sosaurus, Ateeray, EFCE Brocak a Van to tree. V poslednom kole zaujal súboj 2.MK Tami a VKK, v ktorom padlo 22 gólov a Pavol Zlevský si siedmimi gólmi poistil pozíciu kráľa strelcov v III. lige.

Corgoň Pub Riečka – Colo-Colo FC 6:1 (4:0)
Góly: Milan Petráň 4, Radoslav Petrík 2 – Ján Nesteš ČK: Peter Kajda (Colo-Colo FC)

Atteray – Brocak EFCE 4:4 (3:3)
Góly: Pavol Jurinec 2, Jozef Meško, Norbert Szomor – Robert Uhrin 2, Miroslav Muránsky, Jozef Bajs

Atak 97 – Tornádo AC 6:2 (3:0)
Góly: Marian Žabka 3, Michal Ligač 2, Martin Pajerský – Adrian Mišiak, Marek Pašák

Alcatraz – BB Aqex 14:5 (6:3)
Góly: Jozef Grík 7, Peter Zelienka st. 3, Peter Zelienka ml. 2, Igor Dekanovský, Ján Mojžita – Michal Bíreš 4, Lukáš Jeziorkski

Van To Tree – Multivitamín 1.FC 1:11 (0:4)
Góly: Miloslav Hlaváček – Michal Záhora 3, Marek Durdiak 3, Erik Šulko 2, Andrej Slašťan, Martin Šurina, Ivan Stankovič

Dan FC – Podlavice 1. FC 6:4 (3:3)
Góly: Martin Demjan 2, Matúš Krivuš, Ján Beník, Marek Moncoľ, David Gonos – Slavomír Petro 2, Juraj Botoš, Pavel Holek

TAMI 2.MK – VKK 10:12 (4:5)
Góly: Milan Patráš 4, Marián Martiška 3, Juraj Kamenský 2, Lukáš Hakel – Pavol Zlevský 7, Marcel Kiaba 3, Milan Lagovský, Patrícius Kvačkaj

Sosarius – Atletico 10 :0 (5:0)
Góly: Maroš Kasanický 4, Branislav Diško 3, Pavel Červienka, Erik Jančo, Ján Filadelfi,

GEMO – Viťo Team 5:0 (5:0) kontumačne

1. Viťo Team 17 15 0 2 142:52 45
2. TAMI 2.MK 17 13 1 3 138:60 40
3. Alcatraz 17 12 1 4 101:81 37
4. VKK 17 12 1 4 120:86 37
5. Colo – Colo FC 17 11 0 6 83:62 33
6. Dan FC 17 11 0 6 104:65 33
7. Atak 97 17 9 1 7 80:78 28
8. BB Aqex 17 9 1 7 72:87 28
9. Multivitamín 1.FC 17 9 1 7 80:69 28
10. Corgoň Pub Riečka 17 7 0 10 74:91 21
11. Tornádo AC 17 7 0 10 63:90 21
12. Podlavice 1.FC 17 6 2 9 87:102 20
13. Atletico 17 6 1 10 68:84 19
14. GEMO 17 5 2 10 67:82 17
15. Sosaurus 17 4 2 11 74:92 14
16. Brocak EFCE 17 4 1 12 51:86 13
17. Ateeray 17 3 3 11 67:103 12
18. Van to Tree 17 1 1 15 56:157 4

(1.-2. miesto postup, 15.-18. miesto zostup)

IV.A liga (22. kolo)

V skupine A sa rozhodovalo o postupujúcom v poslednom kole. V boji o prvenstvo bol nakoniec úspešnejší Fox Creed, ktorý tesne porazil FK Plus a so šesťbodovým náskokom vyhral ligu.

VB Mako café – FK DHZ Vlkanová 5:2 (3:2)
Góly: Jozef Lapin 2, Lukáš Mesík 2, Matúš Tušim – Lukáš Bohuš,  Július Hudoba, ŽK: Branislav Rajnoha (FK DHZ Vlkanová).

FK Plus – Fox Creed 2:3 (1:2)
Góly:  Michal Miškuf, Pavel Štěpán – Braňo Krajčír 2, Matej Mesík, ŽK: Ján Cimerman (FK Plus), ČK: Matúš Kán (Fox Creed).

Doka Drevo – Vikings BB 4:3 (1:1)
Góly: Vladimír Bais 2, Ľubo Kučerák, Milan Plachý – Juraj Kosák 2, Peter Debnár.

Flaty – 1.FC Run 6:4 (2:2)
Góly: Peter Hudák 2, Filip Vajda 2, Viliam Čunderlík, Tomáš Bíreš – Mário Šimon 2, Juraj Ličák 2.

Adrenalín – Baxx 7:3 (2:1)
Góly: Juraj Vigaš 3, Peter Medveď 2, Milan Ivanič, Peter Lalík – Vlastimil Tkáč, Róbert Tkáč, Viliam Jazbec.

AC Beercelona – Hronsek Stars 11:6 (5:3)
Góly: Dušan Vidiečan 4, Ľudovít Illés 3, Tomáš Cziczey 2, Marián Vollmann, Tibor Lörinčík – Martin Garaj 3, Braňo Bystriansky, Jakub Piecka, Martin Piecka.

1. Fox Creed 22 20 0 2 161:89 60
2. Plus FK 22 18 0 4 158:72 54
3. Flaty 22 17 1 4 171:92 52
4. Beercelona AC 22 16 2 4 170:103 50
5. Hronsek Star´s 22 12 1 9 127:116 37
6. Adrenalín 22 11 1 10 110:94 34
7. VB Mako café 22 10 2 10 101:126 32
8. Doka Drevo 22 6 4 12 85:120 22
9. BAXX 22 7 1 14 75:130 22
10. Vlkanová FK DHZ 22 5 0 17 83:152 15
11. Run 1.FC 22 3 2 17 82:117 11
12. Vikings BB 22 0 0 22 65:177 0

(1. miesto – postup do III. ligy, 2.-5. miesto záchrana v IV. lige, 6.-12. miesto zostup do V. ligy)

IV.B liga (22. kolo)

OFK Kredenc nenechal nič na náhodu a poistil si v zápase s FC WC udržanie v IV. lige, keď rozstrieľal súpera 7:1. Kotalští orli opäť zvíťazili a dokončili sezónu bez jedinej prehry.

FD Mančaft – Grupáci 9:4 (5:1)
Góly: Ivan Bango 4, Nikolas Lapin 3, Matej Šajdák, Tomáš Dzúrik – Ladislav Uhliar 2, Adrián Miháli, Peter Vrbiniak.

Viking Stavanger – Androméda 5:5 (4:1)
Góly: Ľudovít Ďurík 2, Adrian Matejka 2, Patrik Bálint – Marián Môcik 3, Rastislav Haring , Róbert Svitek.

FC WC – OFK Kredenc 1:7 (1:4)
Góly: Peter Vodráška – Roman Sečkár 2, Martin Perončík 2, Matúš Kubiš 2, Tomáš Maľa.

FC 09 – Drink Team 5:6 (4:2)
Góly: Martin Spišiak 2, Roman Petráň, Filip Jenis, Peter Tóth – Marek Patráš, Branislav Gažo, Milan Barančík, Martin Michalovič, Miroslav Tichý, Miroslav Ľupták.

FC Juniperus – ANK Pegi 2:3 (1:0)
Góly: Erik Rusko, Marek Filipko – Martin Predajniansky 2, Vladimír Škropek, ŽK: Radoslav Lupták (ANK Pegi), ČK: Marek Filipko – Milan Pecník, Andrej Bystrán.

Loptoši – Kotalští orli 3:5 (1:2)
Góly: Peter Kobora 2,  Miroslav Vojtech – Peter Pinter 2, Ján Kyjanica 2, Radoslav Kubiš.

1. Kotalští orli / Gardena ´96 22 21 1 0 238:99 64
2. Mančaft FD 22 16 2 4 169:107 50
3. Pegi ANK 22 14 2 6 152:85 44
4. Juniperus FC 22 14 1 7 129:96 43
5. Kredenc OFK 22 13 2 7 105:98 41
6. Drink Team 22 12 2 8 149:110 38
7. Viking Stavanger 22 11 2 9 151:120 35
8. Androméda 22 10 2 10 83:102 32
9. Loptoši 22 5 2 15 92:129 17
10. WC FC 22 3 0 19 73:163 9
11. 09 FC 22 3 0 19 72:160 9
12. Grupáci 22 2 0 20 58:202 6

(1. miesto – postup do III. ligy, 2.-5. miesto záchrana v IV. lige, 6.-12. miesto zostup do V. ligy)

IV.C liga (22. kolo)

Štvrtú ligu si aj v budúcej sezóne zahrá FC Barumka a Salve, naopak do piatej ligy idú 1.FC Neusohl a Dromedári.  Tigers United nestratili v celej sezóne ani bod a sú zaslúženými víťazmi ligy.

FC Barumka – Hrča 5:0 kontumačne

FC Iskra – Betonári 5:6 (2:1)
Góly: Radovan Burger 2, Peter Jablonský 2, Róbert Kredátus – Ján Hukeľ 3, Peter Košta 2, Vladimír Zeman, ŽK: Martin Dobrík (Betonári).

FC Salve – Dromedári 3:6 (1:3)
Góly: Martin Hromada 2, Milan Viskup – Branko Michalech 3, Tomáš Konkoľ  2, Lukáš Daubner.

Erima 98 – Enzo 8:5 (4:2)
Góly: Jaroslav Bulík 3, Alexander Brštiak 2, Marcel Uhrík 2, Ján Ždánsky – Milan Longauer  2, Martin Škamla , František Krejčů , Ľuboš Lovecký, ŽK: Daniel Dudáš (Erima).

O2 Fér plej tím – Hi-Fi 1:11 (0:6)
Góly: Martin Rumanovský – Mário Zima 5, Tomáš Styk 3, Rado Styk 2, Martin Rajčan, ŽK: Lukáš Abelovský (O2 Fér plej tím).

1.FC Neusohl – Tigers United 5:6 (3:3)
Góly: Peter Loučka 4, Patrik Strieš – Ivan Širka 3, Stanislav Václavík 2, Šimon Spišiak, ŽK: Ivan Šírka (Tigers United).

1. Tigers United 22 22 0 0 257:56 66
2. Hi-Fi 22 16 1 5 166:97 49
3. Erima ´98 22 13 3 6 149:84 42
4. Barumka FC 22 13 0 9 119:98 39
5. Salve FC 22 12 1 9 143:140 37
6. Dromedári 22 12 1 9 127:119 37
7. Neusohl 1.FC 22 11 0 11 129:96 33
8. Enzo 22 10 1 11 122:129 31
9. Betonári 22 7 1 14 96:148 22
10. Iskra FC 22 6 0 16 99:200 18
11. O2 fér plej Team 22 4 1 17 70:179 13
12. Hrča 22 1 1 20 58:189 4

(1. miesto – postup do III. ligy, 2.-5. miesto záchrana v IV. lige, 6.-12. miesto zostup do V. ligy)

IV.D liga (22. kolo)

Dramatický duel sa hral medzi AC 07 Hradec a Nulovou šancou. Obidvom mužstvám išlo o záchranu, Nulová šanca potrebovala bodovať naplno. Niekoľko sekúnd pred koncom bola nariadená penalta v prospech Hradca, ale pokutový kop nepremenili, a tak sa zo záchrany tešia hráči Nulovej šance.

AC 07 Hradec – Nulová šanca 4:5 (3:2)
Góly: Ľubomír Kundrata, Michal Konder, Tibor Doboš ml., Matúš Cibuľka – Lukáš Meľaga 3, Miroslav Daubner ml.,  Marek Lachký, ŽK: Tibor Doboš ml. – Patrik Daubner.

Kelti – Načo názov 4:16 (2:5)
Góly: Zdenko Menšík 2, Lukáš Lamper 2 – Ivan Majer 9, Michal Badinský 4, Matej Šepita 3.

Pizza láska – Arzén 14:4 (7:2)
Góly: Ivan Bernát 4, Michal Dovičovič 3, Jakub Tuhársky 3, Vojtech Zelník 2, Martin Danko, Jakub Javorka – góly za hostí neboli na stránke mumf.sk uvedené, ŽK: Tibor Bugár, Vojtech Zelník (Pizza láska).

Pingoši – Ten Expres 11:5 (6:3)
Góly: Ján Pavlovský 4, Vladimír Rohaľ 4, Martin Juhasz 3 – Patrik Štubniak 2, Matej Bais, Michal Repka, Marek Mojžiš.

Modrá Partička – Priechod 6:14 (3:3)
Góly: Vojtech Köböl ml. 3, Ján Minár, Vojtech Köböl st. , Zdeno Valašťan – Miroslav Ivanič 7, Miroslav Chaban 4, Adrian Homola 3.

Red Dragons – Maxo 0:5 (0:3)
Góly: Vladimír Mikloš, Ján Huťka, Róbert Haviar

1. Maxo 22 20 1 1 206:49 61
2. Priechod 22 19 0 3 227:100 57
3. Pingoši 22 15 1 6 192:110 46
4. Red Dragons 22 14 1 7 121:66 43
5. Nulová šanca 22 12 1 9 126:76 37
6. Hradec 07 AC 22 12 0 10 139:143 36
7. Pizza láska 22 10 4 8 124:88 34
8. Modrá partička 22 10 0 12 129:141 30
9. Načo názov 22 7 3 12 112:163 24
10. Ten Expres 22 3 1 18 76:210 10
11. Arzén 22 3 0 19 81:222 9
12. Kelti 22 1 0 21 67:232 3

(1. miesto – postup do III. ligy, 2.-5. miesto záchrana v IV. lige, 6.-12. miesto zostup do V. ligy)

Sumár kola

Spolu gólov: 538 gólov (bez kontumovaných zápasov)
Strelec kola: 9 – Ivan Majer (Načo názov – IV.D liga)
Najviac gólov: 22 – 2. MK Tami – VKK (III. liga) 10:12
Najmenej gólov: 5 – Red Dragons – Maxo (IV.D liga) 0:5, Juniperus – ANK Pegi (IV.B liga) 2:3, FK Plus – Fox Creed (IV.A liga) 2:3
Babrák kola: Úsvit 87 – Royal Brusno kúpele (Extraliga) 3:4 po polčase, konečný výsledok 7:4.
Celtic Sásová – Torpédo Stavbár (Extraliga) 2:1 po polčase, konečný výsledok 3:5.
FC Arsenal – Simaček (I. liga) 2:0 po polčase, konečný výsledok 3:5.
MIBA Capanegra (I. liga) nenastúpili na zápas.
Kobok Brezno (II. liga) nenastúpili na zápas.
Electric Blue (II. liga) nenastúpili na zápas.
Viťo Team (III. liga) nenastúpili na zápas.
FC 09 – Drink Team (IV.B liga) 4:2 po polčase, konečný výsledok 5:6.
Juniperus – ANK Pegi (IV.B liga) 1:0 po polčase, konečný výsledok 2:3.
Hrča (IV.C liga) nenastúpili na zápas.
FC Iskra – Betonári (IV.C liga) 2:1 po polčase, konečný výsledok 5:6.
AC 07 Hradec – Nulová šanca (IV.D liga) 3:2 po polčase, konečný výsledok 4:5.