Po dlhých mesiacoch čakania otvára najväčší a najmodernejší klub na Slovensku opäť svoje brány. Obdobie uzatvorenia využili v Ministry of Fun na najväčšiu a najkomplexnejšiu rekonštrukciu klubu od jeho otvorenia v roku 2009. Klub sa tak vráti v novom a modernejšom šate.

Klub prešiel výrazným vylepšením technického vybavenia, a to tak svetelného ako aj zvukového. Ako jediný klub v Európe bude Ministry of Fun vybavený zvukom L’acoustics K1, ktorý je zvyčajne používaný na veľké festivaly ako Tomorrowland či EDC Las Vegas.

Za zmienku stojí aj 164 svetelných hláv od svetových značiek, viac ako 300m LED stripov v schodoch a cez 144 metrov štvorcových LED obrazoviek, ktoré celý klub zmenia na veľkú obrazovku. Najväčšou dominantou klubu sa stane pohyblivý strop, ktorý sa bude pohybovať nad hlavami návštevníkov vďaka počítačom ovládaných motorom.

Ako pre BBonline.sk priblížili priamo v klube, na prácach sa aj so subdodávateľmi podieľa približne 50 ľudí. Rekonštrukcia ešte prebieha, a až do otvorenia tak celkovo potrvá štyri mesiace.

Klub bude nefajčiarsky

Klub Ministry of Fun sleduje svetové trendy v kluboch a preto bude po novom nefajčiarsky. Pre fajčiarov bude otvorená vonkajšia terasa, ktorá bude dostupná ako z VIP, tak aj z obyčajnej zóny. Pohodlie doplní nové celokožené sedenie v boxoch a VIP zóna sa stane ešte komfornejšou s rozšírením nových boxov. Modernizáciou prešla väčšina priestorov a aj vstupná hala.

Ministry of Fun čaká slávnostné znovuotvorenie 7. augusta. Vstupenky na otvorenie sú už vypredané a rekord organizátori zlomili aj na 11. narodeniny klubu, kde sa vstupenky v predpredaji vypredali za rekordných 20-minút.

Počas augusta je však naplánovaných v klube hneď niekoľko párty večerov. Klub programovo myslí na všetkých a preto budú pripravené rôzne noci od klasickej elektronickej hudby cez latino párty až po obľúbenú oldies party.