Legendárna nemecká kapela Accept mieri na Slovensko. V rámci svetového turné k novému albumu „Blind Rage“ odpáli už 28. mája v Banskej Bystrici najnovšie metalové pecky. Jedinečný koncert svetovej hviezdy Accept spestria ďalšie metalové legendy, skupina Unisonic a Masterplan.

Accept aktualOčakáva sa, že bývalí členovia skupiny Helloween, Michael Kiske, Kai Hansen a Roland Grapow, potešia fanúšikov aj hitmi z najúspešnejšieho albumu Helloweenu „Keeper Of The Seven Keys“. Rockovo – metalový sviatok čaká fanúšikov tvrdej muziky v banskobystrickom amfiteátri. Nenechajte si ujsť metalový maratón plný energie a hudobných legiend

Na jednom pódiu sa stretnú svetové metalové hviezdy Accept, Unisonic a Masterplan. Už 28. mája zažije publikum v amfiteátri v Banskej Bystrici rockovo – metalový maratón. Metalová hviezda Accept odpáli na Slovensku koncert v rámci svetového turné k 14. štúdiovému albumu „Blind Rage“.

„Čokoľvek nahráme, je to navždy. Skladby, ktoré sme napísali pred 30-timi rokmi naši fanúšikovia dodnes milujú. To vás naučí byť opatrnejší pri tom, aké skladby vydávate a vždy sa ubezpečiť, že sa vám to páči. Na albume „Blind Rage“ máme  kolekciu piesní v klasickým Accept štýle a ako vždy v našej hudbe prevažuje téma agresie a zlosti. Inak by to nebol metal.“ Vysvetlil Wolf Hoffmann, gitarista kapely Accept.

Kapela Accept je jedna z mála skupín v histórii heavy metalu, ktorá oslávila dvakrát obrovský comeback. Pred štyrmi rokmi zvalcoval metalový fenomén svet nahrávkou „Blood Of The Nations“. Album si získal neuveriteľnú pozornosť fanúšikov, médií a kritikov. V Nemecku kapela Accept vystrelila na najlepšie miesto v kariére kapely. Svetoví hudobníci získali štvrté miesto v rebríčku predajnosti. Minulý rok vydali aktuálny album „Blind Rage“, ktorý už onedlho predstavia aj na Slovensku.

ACCEPT„Skupina Accept pokračuje vo svetovom ťažení po druhom fantastickom návrate. Minulý rok mala kapela najlepší rok vo vyše 30-ročnej kariére, a preto je načase priniesť túto legendu aj na Slovensko. K tejto legende sme pripojili podobne legendárnych hudobníkov z Unisonic. A zároveň sme veľmi šťastní, že dvojicu doplní tretia kapela Masterplan. Kai Hansen, Michael Kiske z Unisonic stoja za najslávnejšou érou známej skupiny Helloween. Roland Grapow z Masterplan pomohol nakopnúť jej druhú slávnu éru. Takáto príležitosť je na Slovensku len raz za niekoľko rokov,uviedol Ján Poliak z agentúry EPG.

Accept je nemecká heavymetalová skupina, ktorú začiatkom sedemdesiatych rokov založil Udo Dirkschneider. Kapela Accept zohrala dôležitú úlohu vo vývoji speed metalu a power metalu. Metalová hviezda predala po celom svete 17 miliónov kusov albumov od začiatku kariéry. Kapela Accept vystúpi v banskobystrickom amfiteátri v aktuálnej zostave Wolf Hoffmann – gitara, Peter Baltes – basa, Mark Tornillo – spev, Uwe Lulis – gitara, Christopher Williams – bicie. Na jednom pódiu sa Accept stretne s kapelami Unisonic a Masterplan. Nenechajte si ujsť tri svetové metalové tornáda už 28.mája v Banskej Bystrici. Vstupenky si môžete zakúpiť prostredníctvom siete Ticketportal.

https://www.youtube.com/watch?v=7DUTFuIm4cY