masaze v pohodli domovaKvalitnú masáž priamo u vás doma si môžete od skúseného tímu vyštudovaných masérov teraz objednať aj vy. Nemusíte riešiť problémy s dopravou, pretože masér príde priamo k Vám.

Špecializujeme sa na širokú škálu masáži, ktoré pomáhajú k regenerácii a liečbe vášho tela, ale aj k zlepšovaniu psychickej pohody človeka. Vieme vám poskytnúť odbornú pomoc a poradenstvo pri rôznych ťažkostiach pohybového aparátu a celkovej funkčnosti vášho tela.

Klasická masáž – je terapeutická a zároveň relaxačná metóda pri ktorej sa využívajú hmaty uvoľňujúce svalstvo. Dopomáha k regenerácií svalstva a k celkovému oddychu Vášho tela. Vhodná je pri bolestiach svalstva, hlavy, ale aj pri prepracovaní, alebo len tak na docielenie skvelého odpočinku.

Reflexná masáž chodidiel – je špeciálny sled masážnych hmatov vykonávaných na chodidle kedy sa reflexnou cestou ovplyvňuje fungovanie vnútorných orgánov. Veľmi účinná je pri bolestiach hlavy, očí, zubov, ale aj pri bolestiach brucha a pre ženy aj pri menštruačných problémoch. Celkovo pomáha aj na unavené a bolestivé chodidlá.

Manuálna lymfodrenáž – je liečebná masáž, ktorá pôsobí na lymfatický systém. Je vykonávaná veľmi jemne a pomaly a má výrazný upokojujúci účinok. Pôsobí preventívne na lymfatický systém, zlepšuje jeho funkciu a urýchľuje odtok únavových a odpadových látok z tela. Výlučne táto masáž dokáže pozastaviť a viditeľne zmierniť celulitídu.

Medová masáž – silne oživuje a očistuje celý organizmus a dnes sa úspešne využíva ako súčasť relaxačných procedúr. Med viaže vlhkosť a svojim zložením vyživuje pokožku, vďaka čomu je potom zamatovo hebká a čerstvá. po procedúre možno vidieť ktoré miesta sú najviac zanesené škodlivinami.

Bankovanie – je veľmi stará metóda. Bola používaná po tisícročia nielen v Číne. Reguluje tok čchi a krvi. Napomáha vytiahnuť „škodliviny“ na povrch a ich vylúčenie. Rozhýbava čchi a krv a otvára kožné póry, čím dochádza k eliminácii škodlivých faktorov. Má vplyv na kožu, svaly, kĺby, zažívacie ústrojenstvo.

kontakt: 0908 462 326
e-mail: masazekvam.bb@gmail.com
facebook: www.facebook.com/masazekvam.bb

masaze2