verejna diskusia bbskFórum BB a Rada študentov mesta Banská Bystrica usporiadali v stredu od 16.00 h v priestoroch Cikkerovej siene banskobystrickej radnice poslednú diskusiu kandidátov na predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja.

Z jedenástich pozvaných kandidátov potvrdilo účasť na diskusii sedem z nich. Zúčastnená verejnosť tak bude mať možnosť pýtať sa dvoch najväčších rivalov tohtoročných volieb Vladimíra Maňku, súčasného predsedu BBSK a Ľudovíta Kaníka. Okrem nich aj Ondreja Bindera, Karola Konárika ml., Ladislava Fízika, Jaroslava Sekerku a Pavla Chovanca.

Počas diskusie ešte na Námestí SNP naďalej prebiehajú volebné mítingy oboch hlavných kandidátov, ktoré začali už skôr popoludní. Vladimíra Maňku prišiel podporiť aj predseda strany SMER-SD a premiér vlády Róbert Fico. Ľudovít Kaník láka na koncerty kapiel Unisex, Rock Reunion či Gladiátor.

V spolupráci s banskobystrickou lokálnou televíziou ESO vám prinášame priamy prenos (od 16.00 h):

Priamy prenos skončil.

…záznam nájdete tu…

Pre správne sledovanie je potrebné mať nainštalovaný windows media player plugin pre váš prehliadač. Pokiaľ vám prehrávanie nefunguje, nainštalujte windows media player plugin pre váš prehliadač: Mozilla Firefox, Chrome,…

Prenos zabezpečuje:

tveso