Za oknami desiatky centimetrov snehu, ale v mysli Slnko, piesok a more. Takto to vyzerá v mysliach mnohých ľudí, pre ktorých je relax na pláži tým najlepším oddychom. A aj keď si čas i prostriedky na dovolenku pri mori zvyčajne nájdeme len v lete, myslieť na ňu vopred sa môže oplatiť.

Hotel YAVOR PALACE 4* Slnečné Pobrežie.

Banskobystrická cestovná kancelária A-TOUR, ktorá sa už niekoľko rokov špecializuje na príjemnú dovolenku v Bulharsku, či exkluzívne zájazdy na výletných lodiach za prístupné ceny, predstavila svoju ponuku pre budúci rok. Ak na nasledujúce leto zvažujete návštevu Bulharska, krajiny ktorá dnes už ponúka služby na najvyššej úrovni ešte stále za pomerne prijateľné ceny, aktuálna ponuka je tu práve pre vás. Do 28.12.2012 môžete počítať s výraznými zľavami, oproti základným cenám.

Obľúbené destinácie ako Slnečné Pobrežie, Primorsko či Kiten ponúknu aj počas budúceho leta nezabudnuteľné zážitky. Vďaka letom priamo zo Sliača, môžete ihneď zabudnúť na dlhé cestovanie a vo svojom hoteli pri mori ste už za pár hodín od zabuchnutia dverí vášho domu. Cestovná kancelária A-TOUR ponúkne jedenásť alebo dvanásť dňové pobyty v termínoch od 28. júna do 30. augusta.

Príjemný štvorhviezdičkový hotel YAVOR PALACE na Slnečnom Pobreží so službami all inclusive vás môže privítať v cene už od 629 €. Ak vás láka rovnaké letovisko, ale v samotnom hoteli si vystačíte s raňajkami, trojhviezdičkový hotel RIAGOR sa môže v lete stať vašim dočasným letným bydliskom už od 469 €. Oba hotely majú pre svojich hostí aj vlastné hotelové bazény.

Hotel PLOVDIV 3* Primorsko.

O niečo pokojnejšie, ale turistami zo strednej Európy mimoriadne obľúbené letovisko – Primorsko, počas leta určite nesklame ani vás. V trojhviezdičkovom hoteli PLOVDIV, ktorý leží priamo nad severnou plážou tohto turistického centra, si môžete vychutnať dovolenku aj s raňajkami a neopakovateľným výhľadom už od 469 €. Neďaleké, o niečo menšie, letovisko Kiten ponúka rovnako lákavú dovolenku. Užiť si ju môžete v trojhviezdičkovom hoteli LOTOS s raňajkami od 469 €. Aj oba tieto hotely pre svojich hostí ponúkajú vlastné bazény.

Pri zakúpení zájazdu do 28. decembra 2012 vás čakajú ešte výrazné zľavy z týchto cien!

Pre porovnanie s cenami ostatných cestovných kancelárií vedzte, že uvedené ceny cestovnej kancelárie A-TOUR sú už kompletné so všetkými poplatkami. Zahŕňajú tak leteckú dopravu zo Sliača do Burgasu a späť, dopravu z bulharského letiska k vášmu hotelu a spätne, ubytovanie a stravu vo forme bufetových raňajok, alebo all inclusive, služby delegáta cestovnej kancelárie, pobytovú taxu i poistenie insolventnosti CK.

Informujte sa na telefónnom čísle 048/ 412 39 72, na mobilnom čísle 0905 745 070,  alebo e-mail adrese a-tour@a-tour.sk. Kompletnú ponuku nájdete na stránke a-tour.sk alebo informácie získate priamo v cestovnej kancelárii A-TOUR, ktorú nájdete na Námestí Štefana Moyzesa 7 v Banskej Bystrici.